5 důvodů proč být milenkou

Milenka – slovo, které všechny ženy vyplivnou znechuceně z úst a všichni muži při něm zbystří svou jinak roztěkanou pozornost. Ženy je nenávidí, muži je milují. A co samotné milenky? Jsou zoufalé, šťastné, veselé i smutné, osamělé, nápadité….Stala jste se milenkou? Máme pro vás 5 důvodů, proč jí být.

Ano, my víme, milenka je v našich končinách sprosté slovo, které se nesmí skoro nahlas vyslovit. Jenže, milenkami jsme zase jen my ženy. Mnohdy nešťastné, jindy osamělé, leckdy zhrzené. Důvodů, proč se stát milenkou je mnoho, ale většinou to bývá jen jeden jediný – LÁSKA.

A stát se milenkou je mnohem snazší, než byste si mohli myslet. Své o tom ví i jednatřicetiletá Jana: „S Petrem jsme se seznámili v práci. Díky častým společným služebním cestám jsme měli čas se opravdu dobře poznat. Zjistili jsme, že máme hodně společného a já jsem takového chlapa hledala opravdu celý život. Jedno nevydařené manželství mi rozhodně nevzalo chuť do dalších vztahů. Je jasné, že během dlouhých večerů na služebkách jsme občas popili nějakou tu skleničku a časem jsme skončili v posteli. Věděla jsem hned od začátku, že má Petr manželku a dcerku. Jenže moje mysl se nedala ovládnout. Toužila jsem po něm strašně moc. V těch chvílích, kdy jsme odjížděli na další služebku, jsem byla neskonale šťastná. Návraty do reality byly ale mnohem těžší. Petrovi vztah příliš nefungoval, ale nechtěl odcházet od dcerky. Tak jsem trpělivě čekala a čekám dodnes.“ Uzavírá Jana.

článek

Stala jste se milenkou a je to silnější než vy? Nezoufejte! I status milenky se dá náležitě užít! Máme pro vás pět důvodů, proč není tak špatné být milenkou.

Nejste jeho služkou

Ať si kdo chce co chce říká, nikdy nemusíte prát jeho špinavé ponožky, ani třídit zaprasené montérky. Nemusíte kmitat kolem plotny a snažit se ho přesvědčit, že vaříte líp, než jeho dokonalá matinka. Nemusíte každou sobotu lítat s vysavačem a naklízet byt, aby se mu hezky v klidu na gauči dobře odpočívalo v čistém. Nemusíte se stát pečlivou pekařkou, která vykouzlí buchty lepší než babička z pohádky. Vy prostě jen máte být krásná. A to není zas tak špatné ne?

článek

Nemusíte snášet jeho nálady

Ano, i muži mají své dny. A v těch dokážou být protivní a nepříjemní. A co vy jako milenka uděláte? Prostě se sbalíte a jdete domů, nebo ho s omluvou na zapomenutou schůzku vypoklonkujete. To jako zákonná manželka nemůžete.

Dostáváte jen to nejlepší

Chodí k vám na návštěvu s kyticí? Nosí vám pravidelně dárky, šperky, čokoládu? Pak si to náležitě užívejte, protože jako manželka se s květinami můžete rozloučit. Většinou je uvidíte jen na narozeniny a svátek, když teda zrovna nezapomene.

článek

Užíváte si skvělého sexu

Pokud má muž milenku, pak se samozřejmě předvádí. Jeho ego mu velí dopřát jí tu největší rozkoš. A tak si můžete užívat nekonečné hodiny milování, ve kterých nezapomene ani na jednu z vašich erotogenních zón. Jako manželka byste si musela vystačit s rychlovkou jednou za tři dny, v tom lepším případě.

Užíváte si jeho plné pozornosti

Každý muž bere svou milenku jako neuvěřitelně sexy ženu. Ženu, se kterou se velmi rád pochlubí svým kamarádům i kolegům, ženu, na kterou se s oblibou dívá a vzrušuje ho pouhá myšlenka na divoký sex s ní. Píše vám zamilované a roztoužené smsky, bombarduje vás lascivními emaily a nedočkavými telefonáty. Jako manželka na tohle všechno můžete rovnou zapomenout.

A co vy? Už jste se někdy dostala do pozice milenky? Jak to dopadlo? 

 Foto: profimedia.cz
15.5.2013 12:00| autor: Isabela
Více o tématu: milenka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist