S Býkem v posteli

Pod peřinou je toto zemské znamení vskutku vášnivé. Jak muži, tak ženy patří k těm znamením, se kterými to rozhodně stojí za to. Pevná a klidná znamení mohou být něčím neuvěřitelně vzrušujícím.

MUŽ BÝK:

Rohatý romantik
Těžko říct, jestli tenhle chlapík nevzbuzuje v ženách jen plané naděje. Erotično z něj doslova sálá, klidné a vábivé. Ženy snadno podlehnou dojmu, že je v posteli čeká hurikán. Jenže nečeká. Tenhle milenec s urostlými býčími rameny odloží své rohy před postelí. Ty vás tam sice budou chránit před vlivy okolí, protože on nesnese, aby ho při jeho chvilce něco nebo někdo rušil, ale divokost nečekejte. Potřebuje dokonalé pohodlí, žádné rychlovky…takže čekejte záležitost dlouhou, předlouhou. Je vnímavý a intuitivní a splní vám každý sen. Přednost však dává tradici a tomu, co dobře umí, jeho cestičky za ženskou rozkoší jsou léty vyšlapané, protože o sex se zajímá od útlého mládí, no holt býček, který to tehdá potřeboval hlavně „dostat ze sebe“. Léty se z něj stává milenec k neutahání, když konečně dojde na den D, jeho náruživost je klidná, pevná a vytrvalá. Tam, kde jiní muži už jsou dávno po akci, on se teprve rozehřívá a věřte, že bude sálat dlouhé hodiny.

článek

Milenec Venuše
Planeta Venuše ho předurčuje k zalíbení v orálním sexu a tady se mu prý málokdo vyrovná. Miluje vůni ženy. Nakonec možná zjistíte, že sama své tělo neznáte tak dobře, jako on.  A tahle ryze ženská planeta v jeho znamení dělá ještě jednu velmi zajímavou věc. Při dvoření se chová tak trochu jako žena, prostě má té ženské energie ve svém mužském těle až příliš, vyčkává… dává najevo, že by to šlo a čeká, co jeho partnerka na to.

ŽENA BÝČICE:

Tajemství ve spodním prádle
Býčice je dívka krásná, pevná i křehká zároveň. Většinou mívá melodický hlas, který muže uzemňuje a stejně tak poutají pozornost její rty, které u Býčic bývají nápadné, možná až masité. Stejně krásná je i na jiných místech svého těla a doslova svou živočišností přivádí muže k šílenství. Navíc báječně reaguje i jen na erotické náznaky a muži pak jen nezbývá, než si domýšlet, jaké fyziologické změny se dějí v jejím spodním prádle. Je jich totiž moc! Býčice jsou jedním z nejvzrušivějších znamení vůbec! V mládí si možná trochu pletla touhu po sexu s touhou po lásce, ale to se časem a věkem mění ve zralejší city a pevnější a vyspělejší požadavky na lásku a vztah.

článek

Svůj sex neodůvodňuje
Ona je prostě fyzicky stavěna na tělesné prožívání lásky, takže si vezme, co potřebuje. Když ji to muž není schopen nabídnout, odchází. Potřebuje partnera, který respektuje její touhu po tradičním sexu, bude ji jemně vést. Není tak úplně lehké ji dostat do postele, pokud se vám to však podaří, věřte, že to představení bude stát za to.  S trochou vulgarity lze o ní říci, že je to ztělesnění „samice“, která když se do toho opře, vzrušuje jí na muži naprosto všechno, od jeho pohybů až po tělesný pach. Chcete-li ji svést nebo minimálně silně znejistit, zaměřte své polibky na krk a šíji. Rozklepou se jí kolena! Naopak, chcete-li se jí zbavit, neuspokojujte jí. Svalte se po rychlém sexu na bok a usněte. Pohaňte její kuchařské umění a dotkněte se toho, že se za poslední dobu nějak zakulatila na zadku. Do pár týdnů budete svobodný!

Foto zdroj: profimedia.cz

9.5.2013 12:00| autor: Renata Petříčková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist