5 pravidel mužské životní rozkoše

Pro správné fungování vztahu je nezbytné nejen umět brát, ale také dávat. Pokud tedy toužíte po tom, aby vám partner ležel nohou, na jinou se ani nepodíval a vaše láska vzkvétala, prozradíme vám, jak na to.

Také vám někdy připadá, že by neuškodil nějaký návod či tahák, díky němuž by bylo možné zajistit, aby byl váš partner ve vztahu dokonale šťastný? Připravili jsme pro vás 5 užitečných rad, které stojí za to si poznamenat.

A nejde o to, že to máte být jenom vy, kdo se má snažit, a dělat, co mu na očích uvidíte…Ale když se vzájemně milujete, a budete mu svou ládku dávat najevo níže popsanými způsoby, věřte, že on vám bude s radostí ležet u nohou a plnit zase všechna vaše přání 😉

1. Budete ho vzrušovat
Muži jsou přirozenými lovci a milují vzrušení z lovu. Udržujte ho zerotizovaného a trochu z rovnováhy. Sebeuspokojení vede k nelibosti. Dbejte, aby si byl vědom, že vás chtějí i jiní, vzrušujte ho nemravnými a erotickými překvapeními.

2. Budete zbožňovat jeho penis
Pánové milují své penisy a měla byste i vy. Jeho penis není pouze jeho nejskvělejším zdrojem  rozkoše, je to přímo jeho identita. Prozkoumejte jeho jiné erotogenní zóny – hýždě, bradavky, chodidla, uši, rty – ale zaměřte svou láskyplnou pozornost na jeho drahocenný penis. Milujte ho v nemoci i v zdraví, tvrdého i ochablého. V zásadě, čím harmoničtěji dokážete vy tři spolu žít, tím budete vy dva šťastnější.

3. Budete polykat
… alespoň občas. Pro mnoho mužů je vaše polykání při jejich orgasmu fyzickou radostí a duševní symbolikou. Určitý druh spojení. Pokud je on čistý, je i jeho vyvrcholení čisté. Nemáte-li jistotu, že je čistý, projděte tuto část jen letmo. A ideálně ho přimějte k čistotě.

4. Muž je váš hrdina
Poskytněte mu svůj obdiv a on vám bude plně oddán. Možná slovo „hrdina“ nemá rád, ale určitě má rád pocit, kdy mu dáte najevo, že jste na něj pyšná. Dotýkáte se tak citlivého bodu rozkoše: mužského ega. Nikdy však nedefinujte jeho hrdinství v násilnických pojmech, kromě případů jeho sebeobrany nebo obrany vás a vaší rodiny.


5. Budete objevovat jeho nejhlubší touhy
Muži milují zkoumání jejich sexuálních fantazií, představ a fetišů. Jestliže to váš muž s vámi nedělá, bude to dělat s někým jiným (nebo alespoň to tak bude chtít). Pokud se vám podaří odhalit a těšit se z erotických fantazií společně, přehrávat si je nebo o nich mluvit, budete tak tlačit na drahocenný bod rozkoše jeho těla, mysli, i duše, čehož se nebude moci snadno vzdát.

21.6.2011 12:00| autor: El
Více o tématu: penisrozkošTéma láska

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist