muzi-nevera.jpg

Hezoun versus ošklivý týpek. Který z nich ti bude věrný?

Rady a články o nevěre

Co si budeme vykládat, přitažlivý chlápek je u žen vždycky žádanější. To je holt drsná realita, přes kterou vlak nejezdí. Ale fakt je vztah se sexy fešákem takové terno? Pravdou je, že ani omylem!

Diskuze

4 komentáře

  Myšule

  LOL! Brát jako výchozí zkupinu pseudovýzkumu zrovna herce je fakt logika! 😀 Tam je jasné, že když mají neustále v popisu práce erotické scény a navazování vztahů ve filmech, tak pro partnerky je to ohledně žárlení hrůza. Mají mnohem větší šanci na setkávání s dalšími celebritami, než „normální smrtelník“, a tím víc hrozí, že budou podvádět nebo se dají dohromady s novou partnerkou a s tou původní se rozejdou.
  U herců a umělců obecně se taky častěji vyskytuje přecitlivělost, která je plus pokud se chce herec dobře vžít do role, ale jsou s ní spojené psychické problémy – bipolární poruše se dokonce přezdívá nemoc umělců. A člověk s psychickými problémy snadněji propadá různým nešvarům, ať už je to alkoholismus, drogy nebo problémy ve vztazích.
  Zrovna u Angeliny Jolie není problém její krása, ale bipolární porucha, což je u ní známo už dlouho.

  nova2

  Vůbec nezáleží na vzhledu – nevěrní můžou být oba typy.

  s
  Stanislav Brázdil ml.

  Věrný bude spíše ten ošklivý, protože má méně příležitosti k nevěře.

  l
  lillith

  pravá krása vyzařuje zevnitř.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist