Kdo si počká…

Jestli jsme kdy jako studentky velebily pana ředitele za výběr našeho třídního, jako členky učitelského sboru jsme měly chuť toho našeho za nový přírůstek do kolektivu nosit na rukou.

Když jsme Jindru uviděly poprvé, vyschlo nám všem jako na povel v krku a užasle jsme na něj zíraly. Byl to nádherný, pěkně rostlý chlap, s pohledem, který spaloval až hluboko uvnitř. „Tak to se ti tedy povedlo, Františku…,“ prohodila uznale kolegyně Jana, směrem k našemu nadřízenému, když se nováček Jindřich vzdálil. „No, no, děvčata, nejste na střední…tedy jste, ale víte jak to myslím…“ ušklíbl se. Mrkly jsme na sebe a odkráčely do kabinetu. Klára, ta potvora, se ani nesnažila skrývat, že má v úmyslu se mu podívat do kalhot. No jasně, jako bychom jí neznaly. Jakmile se v její blízkosti objevil pěkný chlap, zpravidla ho dostala. Já, jakožto celkem tichá a ve svém věku 29 let schopná se červenat, když se na mě chlap jen podívá, jsem si nechala zajít chuť. Jo a taky jsem přece vdaná, zapudila jsem své hříšné myšlenky. Jenže po čase jsem začala mít pocit, že na Jindru narážím čím dál častěji i na místech, kde bych ho nečekala. Pokaždé se na mě usmíval, prohodili jsme pár slov a já se s červenými tvářemi v jeho žhnoucím pohledu utápěla stále víc. Představy o vášnivém sexu s ním mě pronásledovaly na každém kroku.

Bylo úterý…., dávala jsem si sprchu po basketu, který s holkama hrajeme večer v tělocvičně. Unavená a zpocená jsem se poddávala tomu slastnému pocitu z dopadající vody na mé tělo. „Věděl jsem, že to jednou přijde….jsi nádherná….“ Trhla jsem sebou, rukou si překryla prsa a druhou instinktivně schovala rozkrok. „Co tady děláš?“ vytřeštila jsem oči. „Přišel jsem tě pomilovat, vím, že to chceš. Už první den, když jsem tě spatřil, jsem věděl, že ti to jednou udělám…“ a s posledním slovem už jeho ukazováček odhrnoval mokrý pramen vlasů z mé tváře. Podvědomí mi rozkazovalo ucuknout a vzít nohy na ramena, ale ta jeho troufalost a jistota s jakou mi oznámil, co má v úmyslu, mě naprosto ochromila.

článek

Neschopná slova a rozumného uvažování jsem spustila ruce a oddávala se jeho doteku. Zbytky zábran se rozplývaly ve stupňující se touze po poznání. „Máš překrásný prsa…“ a tím samým ukazováčkem mi sjel až na hrot bradavky a jemně jí obkroužil a potom znovu a ještě jednou. V podbřišku se mi roztancovaly snad stovky motýlů. Ten pocit mě donutil zavřít oči a hlavu v návalu vzrušení zvrátit dozadu. Bože, tohle jsem necítila už…. A pak najednou přestal. Upřela jsem na něj tázavý pohled. Voda mi stále stékala po zádech, on stál a díval se na mě. „Chceš, abych se tě dotýkal? Řekni…., chceš, abych ti to udělal? Musíš si o to říct.“ Tváře mi hořely studem i chtíčem zároveň. Na malý okamžik se přihlásil o slovo zdravý rozum, ale vzápětí ho zašlapala do země moje nezkrotná touha. „Ano, chci…“ špitla jsem. „Chceš co?“ Měřil si mě chlípně. „Musíš mi povědět, co chceš, rozumíš?“ To už jsem byla vzrušením úplně šílená. „Chci, abys mi to udělal….!“ vyhrkla jsem celá bez sebe. Spokojeně se usmál a jeho chlouba se mu drala ven z kalhot.

Přistoupil ke mně a začal mě dráždit přesně tam, kde před malou chvílí rozehrál svou nestydatou hru. Kroužil okolo bradavek, tiskl je mezi prsty, mezi zuby. Sál a olizoval. Zabořila jsem ruce do jeho vlasů a vznášela se na obláčku rozkoše. Přimáčkl se ke mně a začal prozkoumávat mé dychtivé tělo. Nevynechal jediné místečko. Líbal mě tak vášnivě, až se mi úžil dech. Jeho smáčené tričko postupně odhalovalo krásu, kterou do této chvíle dávalo jen tušit. Už absolutně bez zábran jsem ho z něj servala a přisála se mu rty na hruď do mokrých chloupků. Voněl přímo božsky a mně se podlamovala kolena. Nedočkavě jsem se vrhla na knoflíky u kalhot a snažila se osvobodit jeho mužství. To, co jsem záhy uviděla, mě šokovalo. Oči mi doslova vystřelily k těm jeho. „Copak? Snad ses nepolekala?“ řekl vyzývavě a sevřenou dlaní přejel po celé délce svého penisu tam a zpět. Nemohla jsem z něho spustit zrak. „A víš, co s ním teď udělám?“ nečekal na mou odpověď. Bez dalších řečí mě chytil za zápěstí a vytáhl ze sprchy.

článek

Smyslů zbavená jsem ho následovala a než jsem se rozkoukala, ležela jsem mokrá a nadržená jako nikdy předtím na žíněnce. On klečel obkročmo nade mnou a umožňoval mi tak vskutku překrásný výhled. Svou pulsující chloubou se otíral o mé břicho a prsa. Chtěla jsem ho, tak strašně moc jsem ho chtěla mít plné ruce. Pohnula jsem jimi s úmyslem uchopit jeho pevné kopí, ale narazila jsem na odpor. „Necukej sebou….“ Podívala jsem se tím směrem. Co? Kde vzal ta švihadla, proboha?Raději si tě trošku pojistím….“ brouknul zvrhle a věnoval mi chlípný úsměv. Zapátrala jsem pohledem, za co je vlastně přichytil. No jasně, madla u žíněnky, došlo mi okamžitě. Určitě to nedělá poprvé, zvrhlík jeden, blesklo mi hlavou. Ale k čertu s tím… „Nechci, abys mi utekla, až ho do tebe vrazím.“ Bože, jak to jen dělá, že jsem úplně hotová?! Nechala jsem ho, aby mi upevnil zápěstí a vdechovala jeho omamnou vůni. „To by mělo myslím stačit“ zašeptal mi do kůže na krku a s polibkem ji vtáhl do úst. Prohnula jsem se v bocích… „ale, ale, nějaká nedočkavá“ odtušil správně. Smyslně si olízl rty a sesunul se dolů mezi má stehna. To, co prováděl svým jazykem v mém roztouženém klíně se nedá slovy vyjádřit.

Síla mého vzrušení byla viditelná až na žíněnce pode mnou, tak moc vlhká jsem byla. Když už jsem měla jen krůček k bouřlivému orgasmu, vzepjal se nade mnou a celou svou velikostí do mě proniknul. Z hrdla mi vyrazil nezadržitelný hlasitý vzdech, ke kterému se okamžitě přidal ten jeho. Nořil se do mého nitra a já zažívala rozkoš dosud nepoznanou. V mohutné extázi jsem vyvrcholila. Rozdýchávala jsem tu slast a pomalu mi docházelo, že on vlastně ještě ne. „No ano, ještě jsem s tebou neskončil…“ řekl svůdně, jako by mi četl myšlenky. Pomalu mi uvolnil ruce, přetočil mě na břicho a jediným pohybem přizvedl do kleku. Bylo mi jasné, co bude následovat. Jo, takhle to zbožňuju, miluju to zezadu. Přes rameno jsem po něm hodila nenasytným pohledem, vyšpulila zadeček a zakroužila jím. „Tak ty budeš provokovat?“ Vzdychl blaženě a v ten okamžik jsem jeho obrovskou chloubu ucítila hluboko v sobě. Pevně si mě přidržoval za boky a vrážel do mě tak mocně a s takovou pravidelností, že netrvalo dlouho a explodovala jsem podruhé. On mě poté s hlasitým výkřikem následoval a pár vteřin na to se vysílený svezl vedle mě. „Věděl jsem, že to bude skvělý…“ dostával ze sebe trhaně a snažil se popadnout dech. „Já taky…“ přiznala jsem s ruměncem ve tváři a ukazováčkem si razila cestu v jeho od potu mokrých chloupcích na prsou. Miluju basket…

Foto zdroj: profimedia.cz

14.11.2013 12:00| autor: Julie

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist