Manžel mi zakazuje sexuální představy

Seznámili jsme se spolu na dětském letním táboře, je to už hodně dávno. Naše láska trvá od školních let, a i když za ty roky prošla nejrůznějšími zkouškami, stále se máme rádi a respektujeme se.
Nedávno jsme se s manželem dívali na jakýsi dokumentární pořad o lidské erotice a autoerotice. Byla jsem mírně řečeno zděšená z jeho reakcí.

Jakási sexuoložka tam probírala rozdíly mužského a ženského uspokojování a těžkosti i lehkosti dosáhnutí orgasmu. Hodně při tom mluvila o ženské vzrušivosti, která na rozdíl od té mužské leckdy může být velmi problematická.

Říkala, jak pomohla několika svým klientkám radou, aby při milovánípartnerem ve svých představách prožívaly něco hodně vzrušujícího, aby popustily uzdu své fantazii. Jejich vztah i chuť k sexu se prý hodně zlepšil. Manžel z toho byl jako u vytržení. Rozčiloval se, co prý je to za krávu, že poradí ženský takový nesmysl.

článek

Snažila jsem se mu vysvětlit, že to některým ženám pomáhá, aby vůbec dosáhly vyvrcholení, ale on si vedl svou. Nakonec debatu ukončil nesmyslným prohlášením, že kdyby přišel na to, že u sexu myslím na někoho jiného, považoval by to za nevěru a mezi námi by byl konec.

Nechápala jsem ho, ale do dalších sporů na toto téma jsem se nepouštěla. Opravdu jsou všichni muži tak nabubřelí? Opravdu si myslí, že my ženy máme v hlavě jen je? Že nemáme sexuální fantazii? Myslí si, že když oni hladově čučí do pornografických časopisů, my nemůžeme?

článek

Samozřejmě že i já mám své představy, se kterými se manželovi samozřejmě nesvěřuji. Jenže bez nich bych leckdy orgasmu nedosáhla. Ač jsem měla sto chutí vmést mu do tváře, že bez imaginárních pomocníků by mě kolikrát neuspokojil, nechala jsem to být. Nechci dráždit jeho nabubřelé ego.

Také máte takové partnery? Nebo je tak strašně ješitný jen ten můj?

Foto zdroj: profimedia.cz

24.5.2013 8:00| autor: Slávka

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist