Jako poprvé

S přítelem žiji necelých osm let. Náš sexuální život probíhal vždy bez problémů. Po tolika letech už sice nebyl tak rozmanitý a pestrý, ale věděli jsme, že po takové době nemůžeme nic jiného čekat. Jednoho dne jsme však zažili něco, co našemu vztahu vrátilo vášeň a zase tu jiskru, kterou jsme cítili na začátku.

Byla středa sedm hodin a my jsme se s přítelem rozhodli, že si uděláme hezký večer. Jelikož ani jeden z nás nemusel druhý den vstávat do práce, nemuseli jsme kontrolovat čas. Posadili jsme se do vyhlášené restaurace u nás ve městě, dali si jídlo a nějakou tu sklenku alkoholu. Později se k nám připojila jeho sestra, zároveň moje nejlepší  kamarádka a jeho mladší bratr. Výborně jsme se bavili, popíjeli, povídali si. Zkrátka večer jak má být. Cítili jsme se tak nějak v dobrém rozpoložení, a tak jsme se přesunuli o patro níže, kde se nacházel příjemný nonstop bar.

Po necelé hodince se jeho sestra i bratr odebrali na kutě a my zůstali s přítelem sami. Uvnitř jsem cítila velice zvláštní pocity. Z jeho blízkosti mě polívalo horko a zároveň takové mrazení, které jsem cítila naposledy před 8 lety. Nerozumněla jsem tomu, ale náležitě jsem si to užívala. Za pár minut jsme se vášnivě líbali a já cítila, jak jsem neskutečně nadržená. Lidé okolo nás sledovali zvídavými pohledy, jak jsme zamilovaní a my se s přítelem extrémně bavili. ,,Asi to vypadá, jako bychom spolu byli pár měsíců,“ pronesla jsem.

Opravdu to tak vypadalo, v tu chvíli jsme vypadali jako čerstvě zamilovaný pár. Ta touha, kterou jsme cítili nás burcovala k nějaké šílené akci. Zaplatili jsme a směřovali domů. Necelé 2 kilometry od našeho domova se ukrýval malý ,,parčík“ s příznačným majákem uprostřed. Nacházel se totiž vedle naší, městem protékající řeky. Naše pohledy se setkali a oba jsme věděli, co bude následovat.

článek

Zamířili jsme k první lavičce, kde mi přítel stáhnul kalhoty a začal mě ochutnávat jak nejlépe uměl. Ta drsnost z něj úplně číšila. Vzdychala jsem vzrušením, které jsem nemohla zastavit. Rozepla jsem mu pánský pásek O’Neill a z jeho trenek vytáhla to, co se dralo ven už hodně dlouhou dobu. Začala jsem lačně nasávat, a když začal vzrušením zrychleně dýchat, přestala jsem a rychlostí blesku na něj nasedla. Mé vzrušení neznalo mezí, pobízela jsem ho slovy a přitom divoce přirážela. Pak mě přítel zvedl, ohnul přes lavičku a divoce do mě vstoupil zezadu.

Kolem projela paní na kole, ale nám to v tu chvíli bylo jedno. Byli jsme tak zabraní do našeho aktu, že nám lidé okolo byli ukradeni. Přítel mě k sobě tvrdě přirážel a zároveň hnětl obě dvě půlky mého zadku. Věděla jsem, že už to déle nevydržím, začalo mnou prostupovat příjemné horko a mrazení a za pár sekund jsem ne vydechla, ale vykřikla v mohutném orgasmu. Tak vzrušená už jsem dlouhou dobu nebyla. Přítel mě začal drtivě líbat, jen abych tak nekřičela. Vzápětí jsem ucítila, že i on dosáhl svého vytouženého cíle. Na tenhle večer nikdy nezapomeneme. Prožili jsme totiž ten nejkrásnější a nejzvláštnější sex za posledních pár měsíců.

Foto zdroj: profimedia.cz

11.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist