Po čem muži touží? 5 nejžádanějších míst na sex

Co spojuje všechny muže světa? Chuť na sex! A hlavně místo, kde ho chtějí alespoň jednou v životě zažít. Vyhrává vyhřátá postel, či rajcovní kuchyňská linka? Co myslíš? Ani jedno. Kluci to chtějí úplně někde jinde!

I my ženy máme své romantické představy, ve kterých se oddáváme rozkoším. Zatímco u nás vede pláž se západem slunce, muži jsou o něco praktičtější. Za vytouženým orgasmem se ženou přes celkem běžná místa. Pro případ, že chceš být přítelkyně roku, mrkni na pět nejžádanějších lokalit. Všechny je máš na dosah ruky!

1. Park – ráj milovníků zeleně

Temné zákoutí, opuštěné lavičky i křoviska. Neoriginální, přesto velice oblíbené. Opřít přítelkyni o strom při večerní procházce je asi nejžhavější scénář klubající se v pánském mozku. A proč? Možnost přistižení pejskařem či náhodným chodcem zvedá adrenalin.

Zhodnocení: V létě klíšťata a krvelační cizopasníci, v zimě prochladnutí. Celoročně nebezpečí, že vás nachytá policista a napaří vám pokutu za ohrožování mravů. Jinak nic.

Kdo na to nedá dopustit? „Jé, sex v parku je prostě nepopsatelnej úlet,“ zasněně hlásí osmadvacetiletý Thomas. „To, že nevíte, jestli vás někdo nevidí, je nepříjemné i příjemné zároveň, nedá se to vysvětlit. To se musí prožít,“ doporučuje všem.

2. Auto – žhavá atmosféra s vůní benzínu

Naprostá klasika i možnost, jak se nevzdat „důležité chvilky“, když se doma roztahuje spolubydlící. Navíc jsou dvě varianty, jak tomu dodat ještě větší šťávu. Buď zaparkovat na odlehlém místečku, kde je nulová šance rušivých elementů, nebo bez pardonu zakotvit někde u benzínky.

Zhodnocení: Nízké náklady i to, že pojízdný cirkus lze přemístit podle libosti. Nevýhody? To si povíme, až se vybije baterie, protože auto může být nastartované i hodiny. Taky s velikostí prostoru to není žádný med. Gymnastika hadr!

Kdo na to nedá dopustit? „Já ani nemám na výběr, abych řekl pravdu,“ přiznává dvacetiletý David. „Já i moje holka bydlíme pořád u rodičů, takže fakt není kde jinde,“ vysvětluje nepříznivou bytovou situaci. „Ale už jsem si tak zvyknul, že bych snad ani neměnil,“ hlásí zálibu v motoristické erotice. No hlavně, že je pořád na pohonné hmoty. Bůh žehnej kapesnému.

3. Toalety v práci – ideál pro flákače

Za tuhle vizi určitě můžou filmy, co se vysílají jenom po desáté. Jeden příklad za všechny? Žena navštíví muže v zaměstnání v lodičkách a kabátu, pod kterým nic nemá. On jedním tahem smete papíry ze stolu i její plášť a věci se dají do pohybu. V českých poměrech si takovou příhodu mohou dovolit pouze ředitelé s vlastní kanceláří. Pro ostatní smrtelníky je záchod o polední pauze vítaný způsob provedení.

Zhodnocení: Rychlovky určitě mají něco do sebe, netřeba se jim vyhýbat. A negativa? Kolega klepající na dveře. Má křeče, protože snědl k obědu něco špatného. Zvuky mluví za vše. (Jen pro otrlé.)

Kdo na to nedá dopustit? „Nikdy nezapomenu na to, když mi moje přítelkyně dávala dárek k narozeninám přímo v práci,“ vypráví zážitek třicetiletý Kryštof. „Koupila si nové prádlo a na toaletě v přízemí mi ukázala, jak rychle jde sundat. Zbytek dne se mi makalo o dost líp,“ říká s úsměvem od ucha k uchu.

4. Kabinka v obchodě – radost metr krát metr

Tenhle sex si stoprocentně vydupal někdo, kdo z duše nenávidí nákupy i doprovázení přítelkyně. Zkušební kabinky zkrátka lákají kde koho. Kámen úrazu spočívá ve výběru vhodného obchodu. Ona totiž není zkušebna jako zkušebna. Některá dvířka nejdou dovírat.

Zhodnocení: Velká zrcadla i hudební doprovod. Navíc věšáčky na pověšení spodního prádla, aby se neválelo po zemi. Mínusy? Ve vietnamském shopu stojí za plentou prodavač a křičí: „Ťluší, kup to.“ To asi nezpůsobí orgasmus, ale výbuch smíchu. I když, zkusit se má všechno!

Kdo na to nedá dopustit? „Od jisté chvíle už chodím nakupovat rád, hlavně se svojí holkou,“ kývá souhlasně hlavou pětadvacetiletý Olda. „Jednou mi to v kabince udělala pusou. Jako poděkování, že s ní vymetám slevy,“ popisuje s tím, že už nepromarní žádnou příležitost, kdy může navštívit obchodní centrum. Tak takhle se na ně musí! Dobré vědět.

5. Rybník – pro vodní i suchozemské živly

Uf! Když holky chtějí k moři, kluci je místo toho zavezou na Mácháč. Tady zase někdo chtěl ušetřit! Hlavní lákadlo této ryze letní záležitosti? Sex ve vodě, samozřejmě. Nejlépe pokud je blízko nějaká zašitá zátoka a okolo stánky s občerstvením.

Zhodnocení: Dá se u toho pěkně opálit, hlavně obličej a ramena. Vždyť hladina odráží sluneční paprsky. Zápory? Jde to jen přes léto. Taky sinice a jim podobné bakterie, které si vegetí pod hladinou a čekají, komu znepříjemní existenci. Nezdravé a nebezpečné.

Kdo na to nedá dopustit? „Já sex ve vodě prostě zbožňuju, nedá se to s ničím srovnat,“ vysvětluje devětadvacetiletý Martin. „Když to děláte šikovně, nikdo nic nepozná, i když je okolo hodně lidí,“ podává vysvětlení, proč je z toho tak mimo. „Navíc se můžete hned potom trochu opláchnout,“ ještě přidává „vychytávku“.

Zdá se ti nepravděpodobné, že tvůj milenec dostane chuť na sex v lese na houbách, nebo ve zmíněném parku? Tak mrkni na video! Příroda je mocná čarodějka a jí vytvořené útvary svádí k ledasčemu! Už aby zase bylo aspoň jaro…

Foto zdroj: shutterstock.com

26.1.2016 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist