Zlomený penis a jiné šílenosti: Co všechno se může stát při sexu?

Fraktura penisu – tak zněla diagnóza jednoho vášnivého Bostoňana, který se příliš intenzivně věnoval postelovým radovánkám. Penis sice netvoří žádné kosti ani kůstky, nicméně zlomit se dá. Po zasunutí penisu nebožák nejprve uslyšel křupnutí, jeho úd poté okamžitě povadl a začala se z něho řinout krev.

Celé to bylo velice bolestivé a musel být hospitalizován v nemocnici. Lékaři konstatovali, že si utrhl část penisu, která se odborně nazývá tunica albuginea – vodotěsné a vláknité vnější pouzdro jedné z vnitřních „komor“ penisu. Pacient musel být ihned operován. Podle lékařů by mohla mít zlomenina za následek poruchu erekce. To se v tomto případě naštěstí nestalo.

Erekce jako vedlejší účinek léků

Zní to šíleně, ale opravdu se to stalo. Velmi bolestivým martýriem si prošel další muž, který zakusil dost kuriózní efekt obyčejných prášků na spaní, jež mu dala sestřička v nemocnici. Američan Edward Stalling si pobyt v nemocnici musel prodloužit o deset dní – přesně tak dlouho totiž trvala jeho erekce, v jejímž důsledku u něj došlo k fibróze – ztvrdnutí tepen a svalů penisu. Stalling si stěžuje na impotenci a špatné močení a už nemocnici zažaloval za to, že ho neobeznámila s vedlejšími účinky tablety na spaní.

Ovšem ohrožení prášky není tak velké, jako ohrožení samotným sexem. Někdy dokonce sexuální experimentátory stála taková nehoda život.

Kuriózní nehody při sexu aneb Co se všechno může stát:

Smrt udušením

Touha experimentovat se vymstila Američanovi Garymu Ashbrookovi, který si přes hlavu přetáhl nafouknutý kondom. Našli ho nahého na hotelovém pokoji s třemi prázdnými plechovkami oxidu dusného, kterým kondom nafoukl. Autoerotická asfyxie (přidušení) se stalo osudným i dvěma celebritám – zpěvákovi kapely INXS Michaelu Hutchenceovi a Davidu Carradinemu, známému ze seriálů Kill Bill a Kung-fu: Legenda pokračuje. Posledně jmenovaný byl nalezen v Thajsku v hotelovém pokoji spoutaný v šatní skříni, jeden provaz měl kolem krku, druhý kolem pohlavního údu.

článek

Oslepující orgasmus

Určitě jste někdy chtěli zažít orgasmus, který by vás zbavil všech smyslů včetně zraku. Ale pozor, abyste nelitovali! Během obzvláště intenzivního orgasmu může dojít ke zvýšenému proudění krve a v jeho důsledku také k prasknutí krevních cév v očích, v extrémních případech to může znamenat dočasné snížení kvality zraku a „krvavé“ oči.

Spolknutý kondom

Ano, i tohle se může stát při orálním sexu. A není nutné asi dodávat, že materiál, z kterého se kondom vyrábí, rozhodně není tím pravým pro zažívací systém, navíc se jím můžete zadusit.

Nebezpečný cucflek

Je sice spojený spíše s neobratným líbání během dospívání, nicméně zjevit se může i v pozdějším věku. Cucflek na krku způsobil ženě z Nového Zélandu částečné ochrnutí levé paže. Manžel se k ní prostě přisál tak silně, že způsobil sraženinu na krční tepně, která vedla k menší mozkové mrtvici.

Ztrhaný ze sexu

Přehánět sex se nevyplatí, a to ani sportovcům s trénovanými těly! Své o tom ví fotbalista Kevin Prince Boateng, po němž jeho krásná přítelkyně vyžadovala sex desetkrát týdně. Výsledkem byl natržený sval na stehně. „Nenávidím předehru, jdu rovnou k věci, líbí se mi hlavně pozice na koníčka, protože mohu kontrolovat situaci,“ řekla jeho milá, modelka Melissa Satta. Pěkná náruživka, ovšem od sexu si díky tomu musela dát chvilku pauzu. I když se obáváme, že pokud před ní stalvný fotbalista neuteče na strom, nějakou důmyslnou polohu už vymyslí. 

A co vy? Co nejhoršího se vám kdy při sexu přihodilo? Pobavte nás svými trapasy v diskuzi pod článkem.

Foto zdroj: Thinkstockpohotos.com

17.3.2015 4:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist