Chce mě vzít na swingers party

Jsem v šoku! Jsem v takovém šoku, že ani pořádně nevím, jak začít. Můj manžel se po několika letech pěkně vybarvil. Vlastně jsme spolu už téměř dvaadvacet let. Dvaadvacet let celkem spokojeného manželství.

Společně jsme zvládli nejen maturitu, ale i narození dětí, předčasný odchod rodičů mého muže z tohoto světa, pubertu, ve které se nám syn rozhodl utéct z domova a dát se k feťákům, jeho léčbu i návrat do normálního života. Přestáli jsme opravdu hodně zlého a nepříjemného. Bok po boku, ruku v ruce.

Když si některá z žen stěžovala na svého chlapa, já nemusela. Byl mi nápomocen ve všem, co jsem potřebovala. Pečoval a pečuje o mě i naše děti. Stará se, abychom byli spokojení a šťastní. Teď, když už nám děti vylétly z hnízda, asi chytil druhou mízu. Jestli měl někdy předtím milenku, nemám o tom nejmenší tušení, ale věřím, že nám se podobné aférky vyhnuly.

Zato teď tomu nasadil korunu. Začal hodně času trávit u počítače, což by ani tak nevadilo. Ale on začal chodit na chat. Tam si postupně nacházel kamarády, o kterých mi vyprávěl, a dokonce se jednou vypravil na sraz, který ta jejich parta pořádala. Jednou ale nechal chat otevřený a já s hrůzou zjistila, že chodí na pokec a na srazy swingers party.

[[=====]]

Neměla jsem nejmenší tušení, co to je, co se tam dělá. Možná to bylo lepší, protože informace, které na mě po zadání hesla do vyhledávače vyběhly, bych raději nevěděla. Manžel mě našel u počítače v slzách a hned věděl, co se děje. Vysvětloval mi, že to není tak, jak to prezentují na internetu. Že tam nejde o skupinový sex, ale o nové zážitky, povídání si.

Zírala jsem na něj jako spadlá z višně. Opravdu si myslí, že jsem tak pitomá?! Říkal, že to není nezávazné střídání partnerů, že tam partneři třeba přijdou a milují se spolu, ale s kým tam teda byl on?! Tvrdil, že sám, že se chtěl ze zvědavosti jen podívat, a nakonec mi řekl, že by se mu líbilo, kdybychom tam šli spolu. Na jednu stranu ho nechci ztratit, na druhou nemám zájem ani chuť se někde předvádět a nevím co s tím… Máte zkušenost? Víte, co mě tam čeká?

30.4.2013 12:00| autor: Klára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist