Super hry které oživí váš sex

Občas snad každého přepadne myšlenka, jaké by to asi bylo, prožít vášnivou scénu s hasičem, modelkou, Santa Clausem, nebo třeba s kočičí ženou. Sexuální představy umí být velmi dotěrné, a „je dokázáno“, že se proti tomu zkrátka nedá dělat nic jiného, než těmto fantaziím podlehnout. Tak do toho, inspiraci hledejte třeba v našem článku!

Dámy, vzrušuje vás představa, že se na jeden večer stanete prostitutkou a zákazník si vás naloží do auta? Nebo se prostě chcete vrátit o několik let zpátky v čase a prožít znovu první sex? Potom jsou sexuální hry, scénky a hříčky právě pro vás.

Princip je jednoduchý: Dva (nebo více) lidí se domluví, převléknou se za ty, kterými chtějí být, a sehrají zvláštní divadlo. Bez publika, sami pro sebe, ale improvizovaně podle vlastního scénáře a s maximálním vzrušením. V úvodu zmíněná prostitutka musí dělat, co chce její přítel, převlečený za zákazníka. Stejně tak zloděj s pouty na rukou, kterému dělá osobní prohlídku chlípná policistka, nemá moc na výběr. Samozřejmě, nejde jen o dominanci, zakomponujte do své hry to, co baví právě vás.

A co si tedy zahrát?
Zamilovaná princezna
Hodí se pro romantické dívky. Přítel je zahrnuje květy a pozorností. Ideální prostředí je rozkvetlá zahrada při úplňku.

Olejové hrátky
Možná, že jste o tom slyšeli a kroutili hlavou. Ale věřte, že vám to přinese jiný prožitek. Tím, jak části těla po sobě více kloužou, tak se vzájemně jemně dotýkají i jiné partie, než na které jste zvyklí, a je to rozhodně jiné, než když se na sebe určité oblasti „přilepí“. Pokud použijete éterický olej, tak tím intenzitu prožitku zvýšíte.

Nezkušená školačka
Je vhodný dárek pro ženy, které by se rády zase na několik hodin staly naivní, nezkušenou patnáctkou a nechaly se svést starším a zkušeným mužem, stejně jako pro muže, kteří touží dostat do postele mladou kočičku.

Ledová mise
Nasaďte partnerovi pásku na oči a klouzejte s kostkou ledu po křivkách jeho/jejího těla. Ve spojení s horkými polibky na různé části těla bude tato praktika velmi úspěšná. Zmrzlá voda nemusí být pouze ve tvaru kostky. Existují různé formy na led od hvězdiček, srdíček až po penisy. Pozor ale na ta nejintimnější místa – tam raději místo ledu zablouděte doteky nebo jazykem.

Dopadená zlodějka
Hra na zlodějku, která kradla v samoobsluze, a chytil ji hlídač je velmi oblíbená. Přímo se nabízí osobní prohlídka (včetně zjišťování, zda nemá kradené věci ukryté ve spodním prádle) a propuštění například výměnou za orální sex. Pochopitelně si můžete role i prohodit. Ona taková sexy policistka není k zahození…

Na poškoláka
Hra pro kluky, kteří zlobí a zůstávají po škole. Submisivním pánům nabízí možnost nechat se potrestat přísnou učitelkou, dominantním dívkám zase dává moc nad školáčkem, který doma ani nepípne o tom, co s ním v zamčené třídě dělaly.

Striptérka
Je hra, která snad neurazí žádného muže a je ideální například na oslavy narozenin. Žena má možnost se předvést v sexy prádle a být středem pozornosti. Muže to bezpochyby rozpálí, a za co si umělkyně nechá zaplatit po vystoupení, to už jejího šéfa nezajímá. Pozor, v klubu se smíte dívat, ale ne sahat!
Jak udělat striptýz a nepřipadat si jako kráva?

Modelka a fotograf
Tato hra není nic pro stydlivé dámy, ale zase na ni bude památka v albu a po letech si mohou připomenout svůj sex-appeal. Jistě splní sen mnoha dívek, které chtěly být jako holčičky modelkou, i pánů, kteří v pubertě snili o focení aktů…

Lehká děva
Hra dokáže splnit sen některých žen nechat si zaplatit za sex, a pánům umožní užít si s prostitutkou a přitom nezahnout. Stačí se jen domluvit a vyzvednout u cesty manželku či přítelkyni v sexy oblečku, a nevypadnout z role…

Ledové vodopády
Jeden z partnerů se musí chopit organizace a přivázat či spoutat druhého k posteli. Kostku ledu pak držet nad ním a ledové tající kapky nechat dopadat na obnažené erotogenní zóny. Vzrušující!

25.1.2011 12:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist