Exkluzivně pro Feminu: Otevřený rozhovor s gigolem

Už když prošel dveřmi, věděla jsem, že je to on… Byl tak sebejistý, tak charizmatický, urostlý… Prostě přesně takový, jakého jsem si ho představovala. Nádherný gigolo. Hltala jsem ho očima a vnitřnosti se mi svíraly vzrušením a trémou zároveň. Rozhlížel se okolo a já naprázdno polkla. Tak s tímhle božským chlapem mám dělat rozhovor? Umřu!

Když se jeho oči po chvíli setkaly s mými a on s naprosto odzbrojujícím úsměvem vykročil směrem ke mně, do tváří se mi nahrnula krev. A kruci! Podali jsme si ruku a představili se. On na tváři stále ten odzbrojující úsměv a já úplně rudé tváře a srdce až v krku. Tohle bude náročný… Max odložil sako a já začala v kabelce lovit poznámky. Jako bych tušila, že se budou hodit. Při pohledu do jeho očí mě totiž napadala spousta věcí, ale rozumná otázka ani jedna. Až po chvíli, během naší konverzace, mě nervozita pomalu opouštěla. Byl velmi příjemný, vstřícný a uvolněný… Můj tep se konečně vrátil do normálu a já byla schopná se opět soustředit.

Nejprve se tě zeptám, gigolo nebo společník? Kterému oslovení dáváš přednost?
Pro mě je lepším oslovením společník. V mém případě totiž nejde při schůzkách jen o sex, ale i o doprovod. A to nejen na večeři nebo do kina, ale i na obchodní cesty a jednání.

Jak dlouho děláš společníka? Kolik je ti vlastně let?
Teď už to bude druhý rok. Je mi 35 let, ale stejně mi všichni tipují míň. Max. 30 let.

Musím souhlasit. 🙂 A jak dlouho ještě plánuješ tuhle práci dělat? Chceš se později usadit, mít děti? 
Děti už mám, ale nežijeme společně. Nicméně tato práce mi umožňuje je vidět kdykoliv chci. Chtěl bych se tomu věnovat, co to půjde, pokud se něco zásadního nezmění. A dokud bude stát, ale na to jsou případně přípravky. (smích)

Máš děti, takže se přímo nabízí otázka: Máš manželku? Nebo přítelkyni?
Manželku už nemám a s přítelkyněmi a touto prací to není tak jednoduché, jen málokterá ji toleruje. Ale vázat se stejně nechci. V současné době mám ženy raději jako kamarádky. Nehledám vztah, nechci se vázat, chci si užívat. Se mnou je to totiž hrozně těžký. Začátky jsou vždycky krásný, ale pak přijdou výčitky, obviňování, žárlivost a zákonitě i konec vztahu.

Ví někdo z rodiny, či přátel, co děláš? A co tomu říkají?
Nikdo to neví a chci, aby to tak zůstalo. Proto nikde nenalezneš mé celé civilní foto. Prostě chci, aby bylo zachováno maximální soukromí jak moje, tak mých klientek.

Prozradíš o sobě i něco dalšího? Máš zaměstnání, nebo se práci společníka věnuješ naplno?
Dlouhou dobu jsem podnikal, měl jsem několik společností, ale nakonec vzhledem k tomu, co se u nás ve státě děje, jsem se rozhodl výrazně své podnikatelské aktivity omezit. Ale v podstatě i tato práce je podnikání, takže vlastně pořád podnikám.

Co koníčky? Určitě sportuješ, abys byl v dobré kondici. 
To není jen o kondici. Pro mě je sport super odreagováním se, takže když můžu jít sportovat, tak se na to těším. Jinak dělám sporty jako každý jiný normální člověk, baví mě fotbal, lyže, kolo, běhání, plavání, cvičení a pak kýžený odpočinek v sauně.

Když se řekne gigolo, většina žen si vybaví muže, kterého si zaplatí pouze na sex. To ale není pravda. Prozraď, co všechno nám ženám kromě sexu můžeš nabídnout?
U mě to funguje tak, že si žena zaplatí společnost a pokud chce čas, na který si mě objedná opravdu strávit v posteli (nebo kdekoliv jinde), ale sexem, tak samozřejmě od toho tu jsem. Nicméně je možné si mě prostě objednat pouze na večeři a povídání, na kino, na večer doma u vína, když potřebuješ, aby ti někdo naslouchal, do divadla, na dovolenou, na party s kamarády, na společenský večírek, anebo na obchodní jednání, či obchodní zahraniční cestu. To vše se může spojit i se sexem. Někdy to ovšem přijde úplně samo a to si myslím, že je pro všechny zúčastněné absolutně ideální.

Teď mi pověz, pokud jde o pracovní schůzky a nejrůznější akce takzvaně na úrovni, připravuješ se na ně nějak? Nastuduješ případně téma, abys byl v obraze?
Většinou ne, snažím se vystupovat s přirozenou inteligencí, takže nic předem nestuduju. Ale tím, že máš možnost se dostat do jiné společnosti, je to pro tebe zajímavé, nové, ty schůzky si zapamatuješ a další už jsou pohodička.

Na jaké akce nejčastěji ženy doprovázíš? A které máš ty sám nejraději?
Nejčastěji je to večeře a divadlo a pak někam do soukromí. Já mám rád v podstatě vše, rád si užívám života naplno.

Užil sis některou akci ty sám natolik, že jsi potom ženě zkrátka řekl, že od ní peníze nechceš?
Už se mi to stalo, ale byla to stálá klientka, se kterou jsme se vídali pravidelně.

Oslovil tě někdy muž? Ať už jako společníka na akci, nebo kvůli sexu?
Ano oslovil, ale já služby pro muže nedělám.

Na jakou nejdelší dobu si tě žena jako společníka domluvila?
Na týden, jeli jsme tenkrát na svatbu a já tam dělal jejího přítele. Byl to týden v neznámé rodině se vším všudy a bylo to fajn, hodně jsme se nasmáli.

Kolik bylo tvé nejstarší klientce? Pokud tedy víš a chceš to prozradit. A té nejmladší?
Mé nejstarší klientce bylo 45 let a nejmladší myslím 25 let.

Máš s něčím opravdu problém a neváhal bys kvůli tomu ženu odmítnout, případně schůzku zrušit? Pokud ano, stalo se to někdy? A jaký byl důvod?

Ano, a je to hygiena. To je vždy důvod, který nedám. Další je pak opravdu velké množství alkoholu, anebo drogy, do tohoto já nechodím.

A stalo se ti někdy, že by žena odmítla tebe? Jestli ano, jaký byl důvod v tomto případě?
Ano, stalo. Většinou kvůli tomu, že si to žena prostě rozmyslí a pak couvne, to se stává.

Teď mám poněkud intimní dotaz. Selhal jsi někdy jako muž?
Selhal, ale v dnešní době se i tohle dá pohodlně řešit. Pokud jde o sex, tak se samozřejmě předpokládá, že hodně vydržím. Mám výhodu v tom, že většinou mohu hned znovu, takže malá pauza vyřeší vše. (smích)

Jak to děláš, když žena není moc atraktivní, taktně řečeno? Zkrátka, jak docílíš erekce, když se ti nelíbí a nepřitahuje tě? Myslím, že zrovna tahle odpověď nezajímá pouze ženy. Musí to být náročné. Nebo se pletu?
No, ono je to vlastně tak, že mě málokdy kontaktuje ne moc atraktivní žena. Vlastně jsou to většinou moc hezké ženy, které chtějí mou společnost a pak je to spíše o tom, najít si to, co tě láká a na to se soustředit. Já tvrdím, že na většině žen je něco krásného, co tě může přitahovat a tak je potřeba se soustředit na to. No, a pokud je to opravdu tak zlé, že to nejde, můžeš myslet na někoho jiného, anebo si pomoct nějakou jinou hezkou představou.

Stalo se ti někdy, že chtěla žena předem vidět tvou fotku, případně znát velikost tvého mužství?
Ano, to se také stává, ale fotky mého mužství nikam emailem neposílám. Jsem vysoký muž s velkýma rukama, a podle mě pověry platí, takže jsem jako muž dobře vybaven. (smích)

Můžeš jmenovat sexuální praktiky, které jsi ochotný ženě dopřát, a které už ne? Chtěla po tobě někdy nějaká klientka něco opravdu zvrhlého?
Jsem ochotný podniknout vše, mimo sexu s mužem, bolestivých SM praktik a pak různého kálení na protějšky, do toho nejdu.

Využilo tvých služeb i více žen najednou? Pokud ano, kolik jich bylo?
Jednou to byly dvě kamarádky a bylo to opravdu super. Klidně bych do toho šel znovu. Mimo jiné se u mě platí hodinový čas, takže na takové akce je to i celkem výhodné. (Významně na mě při tom mrkal 🙂

Potkal jsi někdy ženu, která tě naprosto okouzlila, voněla ti, chutnala ti a nemůžeš na ni zapomenout? Zamiloval ses někdy do své klientky?
Ano, to se stane každému, kdo dělá takovou práci, ale je to o diskrétnosti a o službě klientkám. Nemohu je tedy zatěžovat mými případnými pocity. Musíš si to umět hodit trochu jinak. Tak, aby tě to úplně nezničilo.

Vrací se k tobě ženy? Máš stálé klientky?
Ano, mám pár klientek, které se vrací, a vídáme se častěji. Je to tak pro ně i pro mě lepší, máš na co navazovat z minulosti.

Dá se prací gigola případně uživit? Kolik si účtuješ za hodinu, či celý den? A co stojí noc v náruči vášnivého gigola?
Myslím si, že pokud to člověk dělá zodpovědně a nedělá jen sex, tak se tím opravdu uživit dá. Ceny začínají od 300,- za hodinu a končí na částce 2000,- za hodinu. Většinou je to o tom, co žena chce ten čas dělat. Jinak pokud je to delší doba, jako je dovolená, anebo třeba celý den, nebo celá noc, vždy je to o dohodě. Ale cena vždy odpovídá tomu, co budeme dělat.

Točil bys někdy lechtivý film?
Klidně ano, nemám s tím problém, pokud by nebyl určený pro ČR a nehrozilo by to, že se bude tady vysílat.

Co máš rád v sexu ty? Otočilo se to někdy? Zeptala se tě klientka, po čem toužíš ty a dala ti to?
Ano. Musím říct, že hodně žen si po orgasmu přeje udělat šťastného i tebe, tj. udělat ti to tak, jak to máš opravdu rád. U mě to není nic složitého, mám rád svůj orgasmus, vlastně ho miluju, ale stejně tak miluju líbání a mazlení. Vždy mě absolutně dostane, když je žena maximálně vzrušená a cítím její orgasmus, to se skoro vždy udělám také. Pravdou ovšem je, že za tu dobu práce už jsem toho vyzkoušel opravdu hodně a tak asi nic dalšího neobjevím. Ale třeba se pletu a nějaká žena mě vyvede z rovnováhy.

Tak snad se ještě dočkáš něčeho nového a nějaká žena tě mile překvapí. A poslední otázka. Čeho bys chtěl dosáhnout jako společník, gigolo?
Byl bych rád, kdyby tato práce začala být okolím vnímána stejně, jako například v Kalifornii, anebo v Las Vegas. Takhle bych si přál, aby to fungovalo i tady.

Moc ti přeju, aby to tak bylo. Myslím, že je úžasný, že existují muži, jako jsi ty. Muži, kteří nám ženám plní přání, hýčkají je a dokážou je vyslechnout. A ženy by se neměly stydět jejich služeb využít. Ať už jako milou společnost, aby se necítily samy, nebo k hříšným milostným hrátkám. Vždyť život je příliš krátký na to, abychom strádaly. 
Máš pravdu. A co ty? Nestrádáš? Nemáš chuť vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je? Řekni, co bys chtěla? Splním ti to…

Svou nabídkou mě zaskočil. Hodně zaskočil, přiznám se. Ale odmítnout jsem nedokázala. Zajímá vás, jak naše soukromé setkání probíhalo? Jste zvědavé, jaké to bylo? Těšte se na příště…

A těm z vás, které toužíte po vlastních nezapomenutelných zážitcích s příjemným a smyslným společníkem, poskytneme na vyžádání kontakt.

V článku byla použita ilustrační fota.

Foto zdroj: Thinkstockpohotos.com

24.4.2015 4:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist