Tak to se může stát jen mně! Zlomila jsem partnerovi penis

Myslíte si, že to není možné, ale ano všechno je možné a já byla odmalička smolařka. Smůla se mi lepila na paty snad úplně ve všem. Když jsme se poznali s Jirkou, říkala jsem si, že jsem „smolné“ roky svého života konečně ukončila.

Byl to kluk přesně podlé mého gusta, vždy dokázal naslouchat a být moji oporou, v posteli byl jako „Bůh“ a já zářila štěstím jako hvězda na nebi. Rozuměli jsme si snad úplně ve všem, pokud bylo nějaké nedorozumění, tak jsme ho rychle vyřešili a už se k němu nevraceli.

Žili jsme doslova ze dne na den a najednou byl rok pryč. Rozhodla jsem se, udělat romantickou oslavu za to, jak moc si Jirky cením. Nakoupila jsem spoustu svíček a vyrobila spoustu dobrot. Po bytě jsem rozházela lístky z růží a postel připravila na láskyplnou noc. To jsem ještě netušila, že se změní v největší noční můru a já propláču noc na pohotovosti.

článek

Jirka přišel s velkou kyticí růží a zásnubním prstýnkem. Čekala jsem ledacos, ale to, že mne požádá o ruku ne. S radostí jsem křičela ano ano ano, objímali jsme se jako malé děti. Po večeři jsem připravila voňavou koupel a oba jsme byli nažhavení polibky a něžným drážděním. Už jsme se nemohli dočkat, až se osušíme a pomilujeme se. Jirka miloval polohu na „koníčka“ šeptal, jak moc ho vzrušuji a jak jsem nádherná. Byla jsem jako v tranzu, když už se blížilo naše vyvrcholení, přiráželi jsme oba v divokém tempu. Chtěla jsem Jirku ještě víc vydráždit, prohnula jsem záda a poskočila malinko dozadu. Místo vzdychání, Jirka zařval, ať toho okamžitě nechám, že ho hrozně bolí penis. Nechápala jsem co se děje. Jirka byl zkroucený od bolesti, na penisu se mu udělala obrovská modřina.

Rychle jsme se oblékli a odjeli na pohotovost, pan doktor byl moc příjemný a s úsměvem nám vysvětloval, že se penis zlomit nedá i když to tak může vypadat. Sestřička na mě šibalsky mrkla, a řekla, že se to může stát každému.

My se styděli, i když počáteční šok byl díky jejich bezprostřednosti pryč. Odjeli jsme domů a celý večer poctivě přikládali obklady, já si utřela slzy, když mě Jirka ujistil, že se nehody prostě mohou stát, uklidnila jsem se taky. Druhý den jsme se tomu již oba smáli, ale na divokou jízdu musíme v několika týdnech zapomenout, ale tohle byl opravdu největší trapas v mém životě!

Foto: profimedia.cz
30.7.2013 12:00| autor: Nina

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist