Je tvůj milostný život v háji? Změň barvy v ložnici!

Není žádným tajemstvím, že různé barvy navodí i rozdílné nálady. Některé jsou pozitivní, jiné zase člověka hodí spíš do depky. Ale co když je v depresi celý tvůj milostný život? Třeba je to následek špatného výběru malby i doplňků v bytě! Jsi připravená na totální změnu?

Poslední dobou špatně spíš a ráno jsi jako zpráskaný pes. Bez elánu a chuti do života. Nebo naopak? Máš spánku víc, než potřebuješ, ovšem na úkor milování, protože v této sféře je nějak moc ticho po pěšině. Pryč s tímhle vším! Našli jsme viníka, který za tohle všechno může. Vědci jsou si jistí, že odstín nejdůležitější místnosti v domácnosti má na svědomí mnohem víc, než bys hádala!

Štětky do ruky. Bude se malovat!

Web Littlewoods uskutečnil zajímavý průzkum. Téma bylo jasné. Jaká barva nabudí chuť k sexu a která ji naopak utlumí. A to samé se týkalo i spánku. Věřila bys, že barva ložnice má vliv i na to, jak dobře nebo špatně se vyspíš?

Buď jak buď, výsledek vnuknul mnohým nápad na předělání ložnice. Takže, jaká jsou kritéria pro neutuchající výbuchy vášně a ty nejlepší orgasmy? Snad se ti trefíme do oblíbeného spektra!

Záruka pravidelného sexu? Fialka!

Podle výše zmíněného výzkumu ty páry, co vsadily na fialovou, se milují v průměru 3,5 krát za týden. Bledá závist? Co ti brání, mít to taky? Přilož ruku k dílu a zařadíš se také mezi tyhle šťastlivce! Není tohle zrovna tvůj šálek kávy? Přijde ti to moc bledé a studené? Máme pro tebe i plán B. Jestli jsi trochu rebelka a dračice, je to naprostý ideál.

Další nakopávač rozkoše je totiž červená. Ta ti zaručí hned 3 krát důležitou chvilku s partnerem během sedmi dní. To je skoro každý druhý den. S tím už se dá pracovat… Že je tohle na tebe zase až moc a cítila by ses jako v nevěstinci? Pak máme ještě jednu možnost. Nebeská modrá. Ta se může také pochlubit frekvencí 3 krát týdně.

Do růžova jedině s modrou

Skloubit kvalitní odpočinek s ještě kvalitnějším sexem je naprosto perfektní stav, viď? Jedno bez druhého prostě nejde, co si budeme namlouvat. Dokonalý poměr je prostě půl na půl. Originální studie se dopátrala i toho, že ten člověk, který má okolo sebe modro, spí nejdéle ze všech a to skoro 8 hodin! A to není všechno. Po probuzení je prý šťastný, odpočatý a spokojený. Další adept na intimní relax je zelená, ta tě uspí v průměru na 7 hodin a 40 minut. A ani žlutá není k zahození. Pátráš po důvodu, jak to celé funguje a proč zrovna zrak má takový vliv? Vysvětlení je jednoduché.

Co máš v oku, to je v hlavě

Odborníci i lékaři jsou v tomhle za jedno. Nábytek i stěny, respektive jejich vzhled, ovlivňují mozek ještě před tím, než se zavřou oči. V sítnicích oka jsou ukryté hodně speciální a tajné receptory, které fungují jako přímá linka do nejdůležitějšího orgánu, tedy právě mozku. A to je alfa i omega všeho.

Modrá snižuje tepovou frekvenci i tlak, proto je vhodná na odpočinek všeho druhu, v opačném případě zmíněná fialová stimuluje nervovou soustavu, takže klidu moc není. A proto ten bouřlivý sex.

Dotazy? Možná jen ten, jak je obě dát dohromady a mít všechno. Christian Grey v 50 odstínech šedi na to vyzrál. Měl jednu místnost na spaní a druhou na to ostatní… A jak to dopadlo? Ráno odpočatý výkonný manažer a v noci neúnavný sexuální stroj. To zní jako plán! 🙂

Ale kde vzít inspiraci na rekonstrukci ložnice i partnerského života? Zkus ji načerpat v naší galerii. Fantazii se v zařizování ložnice stejně jako v sexu meze nekladou. 

Foto zdroj: Profimedia.cz, Pinterest.com, 

22.10.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist