Sex je vzrušení

Sex je vzrušení, ať z překvapení, ze zážitku samotného anebo z toho, co přichází nečekaně, protože náš partner je třeba zrovna v daný okamžik nastaven jinak. Je více než pravděpodobné, že každá z nás si už v posteli odžila a taky užila nejedno překvapení. Mnohdy to bylo doprovázené kopcem srandy a smíchu, jindy chvílí trapnosti a ticha.

Pravda je, že jsme tak trochu, co se sexuálních choutek a zážitků týče, ovlivňováni (a muži možná i odchováni) na novodobém pornu. Všichni se poměřují, jestli jejich rozměry odpovídají rozměrům hlavních představitelů videí pro dospělé, ženy řeší, jestli by zvládly dva a více mužů naráz anebo když je partner požádá, aby mu dopřály pissing, jestli to bude nebo nebude nad jejich síly. Vše je o vzrušení a uvolnění. A pokud se nedokážeme při takových praktikách vzrušit, nejspíš ani nedosáhneme následného uvolnění. Proč se tedy za tím vším honit?

článek

Možná i pod vlivem již zmíněného porna mají téměř všichni muži utkvělou představu, že pro ženu nemůže být nic víc vzrušujícího, než když jí muž smáčí obličej při výstřiku svým spermatem. Milí pánové, jen si sami vybavte, jak rychle někdy po sexu spěcháte do koupelny, abyste ze sebe smyli všechny ty průvodní tělní materiály spojené neodmyslitelně s fyzickou láskou.

A ta hrůza, když se řeší, zda polykat, či nepolykat. Uznejte, že to je opravdu vrchol intimity mezi dvěma lidmi, takže bychom uvítaly, kdybyste nechali, pánové, na nás to rozhodnutí, kdy jsme k polykání dospěly my samy a nebyly k tomu nikterak nuceny.

článek

Někdy rády vyzkoušíme nové praktiky, ale více než vy k tomu musíme být my ženy tak nějak celkově vyladěné, chce to mít tu správnou náladu a obvykle je to i o prostředí, kde se to všechno odehrává. Nemůžete být přece uražení, když z ničeho nic v posteli zazní vaše přání: „Mohl bych ti vylízat tvou kakaovou dírku?“ A my odmítneme. Možná to chce od vás trochu víc vnímavosti a empatií, ale některé zážitky v nás zanechají spíš pachuť než radost a vzrušení ze sexu.

Idylické scény, které jsou k vidění v pornu, budete v reálném životě hledat dost těžko, takže je dobré si uvědomit, že když pornoherečku na obrazovce obšťastňují dva černoši naráz, není to bez předchozího tréninku možné a vaše partnerka to pravděpodobně napoprvé taky nedokáže.

článek

Zkrátka to, co jednomu přijde zcela neakceptovatelné, jiný může s radostí a nadšením přijmout. Ne všechno nové v sexu musí skončit trapasem, ale také ne všechno se musí nutně vyzkoušet. Vždy je to o těch dvou…případně třech. 🙂

článek

A když už máme končit u těch trapasů, tak jeden menší jako bonus na závěr. Vraceli jsme se tenkrát s Igorem z jednoho docela povedeného večírku. Vzala jsem na sebe úlohu řidiče na zpáteční cestě, a tak jsme v pozdních hodinách jeli domů za bujarého veselí.  Igor ji má veselou (myslím opičku) a tak celou cestu šprýmoval na téma sex v autě, a aby mě přesvědčil, že to myslí vážně, za jízdy mi ze sedadla spolujezdce začal zajíždět pod sukni.  S takovou bychom asi bez nehody daleko nedojeli, a tak jsem raději co nejdřív zabočila na jednu polňačku ještě kousek před vjezdem do města a zastavila.  Igor už byl celý rozhicovaný a hned se na mě vrhl. Když jsme byli v nejlepším a přes zamlžená okna nebylo nic vidět, někdo zaklepal na okýnko.  Aniž bych z Igora sesedla, otřela jsem kousek okýnka a …a venku uviděla stát dvoučlennou policejní hlídku, která vedle nás zastavila, aby se ujistili, že nemáme poruchu na autě. V ten okamžik jsem musela být rudá jak pivoňka a nevím, jestli se trapněji cítili příslušníci noční hlídky anebo my s Igorem. Každopádně, když pochopili situaci, neztráceli čas a taktně se vypařili, no a my s Igorem jsme za šíleného hlaholu úspěšně dokončili to, co jsme před chvílí začali.

Foto zdroj: profimedia.cz

10.6.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer
Více o tématu: erotický příbsexsperma

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist