3 pravidla pro sex ve třech: Drž se jich a trojku si doopravdy užiješ!

Tvůj sexuální život je fajn, s partnerem si v posteli rozumíte, ale přesto by to chtělo něco… Určitě víš, o čem mluvím. Něco nového, něco rajcovního, něco opravdu extra. Tak co třeba zkusit trojku?

Jasně, odvážný krok, o tom žádná. A když to navíc jeden z vás udělá z donucení, nebo proto, že chce partnera potěšit, je to cesta do pekel. Ale v opačném případě to může být vskutku nezapomenutelná jízda plná erotického dobrodružství. Tak, co ty na to? Máš chuť to vyzkoušet? Mrkni na pravidla a nech se unášet na vlně nespoutaného sexu!

Pravidlo první: Nastav jasná pravidla

Jestli si myslíš, že dopředu nemusíš nic řešit, že si dáte společně skleničku a ono se to potom k potěšení všech zúčastněných krásně vyvrbí, jsi na velkém omylu. Každý má o sexu ve třech jiné představy, každý od toho očekává něco jiného. Všichni ale pochopitelně maximální uspokojení a nezapomenutelné erotické zážitky. A tak se může stát, že kvůli sobeckému chování jednoho z vás, se bude další cítit odstrčený a zklamaný. Takže, pokud máš fungující vztah, je vážně dost důležité si s partnerem ujasnit průběh vašich sexuálních hrátek předem. Nikdo nechce skončit jako pouhý pozorovatel. A za další, opravdu sneseš pohled na svého miláčka, jak vášnivě líbá například tvou kamarádku? A nebude naopak jemu vadit, když budeš orálně uspokojovat jiného muže? A co zkoušení nejrůznějších sexuálních praktik? V tomhle všem prostě musíte mít jasno!

Já jsem si trojku vyzkoušela jednou a stačilo mi to,“ líčí svůj zážitek Katka. „Tehdy to bylo neplánované. Slavili jsme manželovy narozeniny a měli v sobě nějaký alkohol. Když pozdě v noci vyjel po mojí kamarádce, která u nás musela přespat, místo scény jsem si řekla, proč vlastně ne. Proč si trochu nezpestřit ten manželský stereotyp. Jenže manžel se choval hrozně. To, že se po chvíli věnoval pouze jí, bych ještě skousla, ale ty řeči okolo jsem prostě nedala. Poslouchat, jak je úžasně mokrá, jak má nádherný tělo, a že takhle božsky si už léta nezaš… bylo nad moje síly. Připadala jsem si jako nejošklivější a nejneschopnější ženská na světě. Sice se mi později omluvil, že prý to tak nemyslel, ale mně to ublížilo.“

Tady vidíš, kolik škody napáchá i přemíra alkoholu. Takže panáčka na kuráž možná ano, ale jinak ruce od alkoholu pryč!

Pravidlo druhé: Nenech se během hrátek ovládnout žárlivostí

Kdyby byl jeden z vás přehnaně žárlivý, je jasné, že hovory na téma sexu ve třech budou u vás doma tabu. Vy trojku ale plánujete, chcete ji vyzkoušet, takže o žárlivých scénách nemůže být řeč. Ovšem pozor! Na jak dlouho? Možná si to nepřipouštíš, ale dosud jsi svého miláčka neviděla v akci s jinou ženou. Bude si to s ní rozdávat přímo tobě pod nosem. Uneseš to? Je jasné, že pokud se milujete, maličko jeden na druhého žárlíte. A je to normální. Ale v téhle situaci můžeš najednou prožívat opravdová muka. Obzvlášť, bude-li dotyčná vážně kus (jakože bude, přece si nepozvete ošklivku) a ty na něm uvidíš, že je z ní celý odvařený. Na tohle se asi dopředu připravit nedá, ale počítat bys s tím měla. Zrovna tak tvůj partner. Bude pro něj těžké sledovat, jak tě cizí muž přivádí do extáze. A Bože! On ho má většího! Zvládne to? Takže, pokud tebe, nebo jeho přepadnou nepříjemné pocity, zkuste se ovládnout a nad celou situací povznést. Opakem nic nevyřešíte. Přece jste to chtěli oba, tak si to užijte! Jako to zvládla čtenářka Nikola:

„Když přišel David s tím, že chce zkusit trojku, poslala jsem ho rovnou do háje.“ směje se Nikola. „Ale byl dotěrný a neustále o tom mluvil, takže jsem kapitulovala. Bála jsem se strašně. Co když se do ní pak zamiluje a uteče mi s ní, co když už ho to se mnou pak nebude bavit. Otázek bylo víc, než odpovědí. Když nastal den D, byla jsem nervózní, všechno mi padalo z rukou, ale připravila jsem se dokonale. Svůdné spodní prádlo, líčení, účes, chtěla jsem být ta hezčí. Když jsem ji uviděla, přepadla mě vlna žárlivosti a v první chvíli jsem to chtěla stopnout. Ale David byl úžasný. Obdivoval mě, mé spodní prádlo, věnoval se první mně a vyznával mi při milování lásku. Připadala jsem si úžasná, takže když se k nám připojila ONA, užila jsem si to se vším všudy. Dodnes to občas zopakujeme.“

Pravidlo třetí: Zapomeň na srovnávání! 

Možná byl ten jiný obdařenější. Možná líbal jako Bůh. Ale nikdy nesmíš z úst vypustit: „ Víš, ale on…“ Prostě byl jiný, bylo to zpestření, ale ty máš svého partnera, kterého miluješ, takže prostě mlč! Když se zeptá, úplně postačí říct, že se ti to líbilo, a že sis to užila. Tečka! A on by před tebou také neměl vychvalovat její prsa a to, že měla vážně úžasnej orgasmus. Prostě takt je v tomto případě na místě. Jste pár a přece vás malé sexuální dobrodružství nerozdělí.

Možná si teď říkáš, že sex ve třech snad ani nestojí za ty případné potíže. Ale věř mi, že stojí! Jen bys měla vědět, čeho se vyvarovat a na co se připravit. Jedině tehdy bude trojka skutečným vzrušujícím erotickým zážitkem a zpestřením tvého milostného života. Stejně, jako pro čtenářku Danielu.

„Když přítel přišel s tím, že by chtěl vyzkoušet trojku, myslela jsem, že si dělá srandu. Hned mě napadlo, že si chce užít s nějakou super kočkou a přiznám se, že jsem byla naštvaná. Jenže jsem se spletla. Nechtěl holku, ale kluka. Ne pro sebe,“ směje se Daniela, „ale pro mě. Prý ho vzrušuje představa toho, jak to dělám s jiným. Hrozně jsem se styděla. Ale na druhou stranu jsem byla zvědavá. Přítel mi totiž často při milování šeptal, jak to bude probíhat, co mi bude on i ten druhý provádět a já po tom najednou zatoužila. Takže jsme se domluvili a sešli se. Pro atmosféru jsme nejprve pustili erotický film, ten nás všechny parádně nažhavil a pak už jsme nebyli k zastavení. A bože, bylo to vážně skvělý…,“ uzavírá Daniela svoje vyprávění.

Co naplat. Co člověk, to jiný zážitek. Jen na tobě je, jaký si z trojky odneseš ty. Ale pokud jste s partnerem rozumní a víte, co oba chcete, máte se na co těšit!

Máš strach zažívat v sexu něco nového a třeba o sledování erotiky nemůže u tebe být ani řeč? Nebuď suchar, podívej, jak dokázalo rozpálit tři babči video se sexálními hrátkami Kim Kardashian.:-) 

Foto: Profimedia.cz 

13.5.2015 4:00| autor: Petra Frajová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist