Šokující: Neuhodneš, co ženy nejvíc vzrušuje! Znásilnění!

Když pod peřinou zavládne nuda, přichází na řadu nové nápady a praktiky. Které jsou teď hodně v kurzu? To bylo téma odvážného výzkumu a výsledek bortí všechny hranice i iluze! Jde totiž o znásilnění!

Ačkoliv jsme vždycky byli zvyklí, že průzkumy a bádání na erotickou strunu má na triku většinou Velká Británie nebo Amerika, i v našich luzích a hájích už se léta bez obalu zjišťuje, co nás v sexu baví. (Díky bohu za profesora Petra Weisse, Kateřinu Klapilovou či sexuologa Jaroslava Zvěřinu a některé další.) Oni však nejsou jediní, kdo se v průzkumu sexuálního chování Čechů angažuje.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy se toho ujala se ctí a vší parádou. Jejich studie tvrdí, že nejžádanější libůstky milenců jsou trochu silné kalibry! Mají co dočinění dokonce s násilím!

Byla jsem přepadena, ale 158 nevolám!

Internetového dotazníku se zúčastnilo 15 tisíc heterosexuálních lidí, což je moc fajn číslo. 36 procent žen bez vytáček káplo božskou, že mají rády, když je partner povalí a prostě zneužije. Prachsprosté znásilnění! Ovšem, co je ještě divnější, je fakt, že celých 15 procent mužů se touží nechat znásilňovat od partnerky. To je 50 odstínů šedi nějak naruby, ne?

Buď jak buď, tahle na oko (!) drsná hra (ve skutečnosti nikdo v reálu znásilněný být nechce) přináší ty nejlepší orgasmy. Alespoň podle analýzy odpovědí! Jak vidíš dnešní večer ty? Už přemýšlíš, co z oblečení půjde nejlépe servat? Nebo máš pro tyhle příležitosti oděv už léta připravený v horním šuplíku? Pokud si v tomhle zrovna nelibuješ, i další hrátky byly předmětem mnoha diskuzí. Co ještě našince nejvíc bere?

Óda na námořnický uzel

Společnost se většinou inspiruje ve filmech všeho druhu, a tak by bylo s podivem, kdyby další příčku neobsadilo svazování neboli bondage, kterým je posedlá půlka světa jen proto, že se někteří chtějí podobat panu Greyovi a jeho submisivní milence Anastazii.

Každopádně, svazování je populární u 32 procent dam a 27 procent pánů. Jako na rovinu, je to sexy, když ten tvůj vytáhne kravatu a lehce tě přimotá k pelesti, nebo snad ne? S takovou kostkou ledu jdou pak dělat divy, ale jestli máš fantazii, není třeba to dál rozvádět. Co ještě milují lidé v peřinách i mimo ně? Tohle se dalo čekat!

Držet jazyk za zuby? Ani omylem!

Mezi žádané a velmi používané laškování patří samozřejmě orální sex. Zkusili si ho minimálně párkrát v životě skoro všichni respondenti, kteří dali veřejnosti vědět, na čem si ujíždí. Až na pár výjimek tedy. Jak jsme na tom s jazykovými a ústními dovednostmi? Tohle bylo vyrovnané.
Obě pohlaví ve 30 procentech na tuhle předehru či dohru prostě nedá dopustit. Stará dobrá klasika! Co nám ve výčtu harašení ještě zbývá? Zkus hádat! Mix. A i to je trochu silné kafe. Pak, že jsme nějací suchaři!

Každý s každým jako v Beverly Hills 902 10? Skoro!

Poslední a hodně nečekané zjištění vyšlo na světlo potom, co na sebe 22 procent hezčí populace prásklo, že vyznává sex se stejným pohlavním, i když se hlásí k heterosexuálům. Největší jobovka na závěr? Stejné chutě má 12 procent pánů! Jestli to je na váš vkus trochu moc, nedivíme se.
To jsou tedy perly, co? Našla ses v těchto číslech také? No tyhle čtenářky, kterých jsme se zeptaly, určitě…

Hra na násilí podle čtenářek. Ano i ne!

„Lehké znásilnění? To je prostě rozkoš, kterou si nenechám ujít,“ svěřuje se třiatřicetiletá Karolína. „Nejdřív jsem se styděla, ale když jsem viděla, jak se to líbí partnerovi, obavy šly stranou,“ doplňuje výpověď a dodává, že si dokonce zakoupila na tohle divadelní pnásilí

ředstavení patřičnou garderobu. No vlastně proč ne? Když už, tak už! Souhlasí i další milovnice sexu.

„Svazování je pro mě nejlepší předehra, nemůžu si pomoct,“ přiznává devětadvacetiletá Jarka. „My už to máme doma natrénované, takže se nemusím bát, že by mě to bolelo, nebo bylo nějak nepříjemné,“ říká na vysvětlenou. Tak tak! Trénink je alfa i omega perfektního zážitku. Pod to se podepíše i třiadvacetiletá Martina.

„Orální sex k milování prostě patří, bez toho si to neumím ani představit,“ hlásí s úsměvem. „Musela jsem vypilovat, jak to má ten můj nejradši a stejnou výuku podstoupil i on,“ popisuje dění a potvrzuje rčení, že učení dělá mistra. Přesně o to kráčí. Říct si navzájem, jak na to! Ovšem ne každý to má takhle hozené…

„Ježíš, hrát si na něco takového? Vůbec, nejsem pornohvězda,“ brání se sedmadvacetiletá Petra. „Na něco takového jsem snad nikdy nepomyslela, není to nic pro mě,“ uvádí věci na pravou míru. No jo, ne všichni se nechají tlačit někam, kde se jim to nelíbí. Důležité je, pokud praktiky vyhovují oběma stranám. Stejný názor má jednadvacetiletá Karolína.

„My s přítelem máme možná v posteli trochu nudu, ale radši to, než se nechat někam přivázat,“ hrozí se. „Zdá se mi to prostě strašně nepřirozené a chybí mi tam city, proto to zkoušet nikdy nehodlám,“ končí s debatou.

Máš nějaké tajné touhy, na které myslíš při milování, nebo si o ně dokážeš říct nahlas – stejně jako trochu negativní a již zmíněný hrdina pan Grey v ukázce? 

50 odstínů šedi je možná pro někoho brak, ale jedno se mu musí nechat. Tenhle román a film lidi hodně isnpiruje…

Foto zdroj: Thinkstocphotos.com

6.10.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist