Benjamínek

Bylo mi přesně třicet, když jsme se seznámili, tedy ideální věk na založení rodiny a poklidný rodinný život. Měla jsem skvělou práci, která mě naplňovala, jen ten chlap mi pořád chyběl. O pár let starší, pohledný a sebevědomý muž, to byl přesně ten prototyp, na který jsem čekala.

Osud mě však zavedl úplně k jinému prototypu. Byl sice pohledný, seběvědomý, ale věk v něm hrál obrovskou roli. Byl téměř o deset let mladší. V tom by možná nebyl až takový problém, kdybychom se potkali o 15 let později. Ale bohužel se tak nestalo a já tomu  nemohla zabránit.

Seznámili jsme se, když jsem se přestěhovala z Ostravy do Olomouce. Hledala jsem fitko, které bych mohla pravidelně naštěvovat, neboť sport pro mě zůstával stále velkou vášní a koníčkem. Po důkladném hledání jsem našla konečně to, které mi vyhovovalo a začala do něj pravidelně docházet. Na recepci se střídalo mnoho chlapců, ani jsem to nevnímala. Vždy jsem přišla, dostala klíček, zacvičila si a v klidu se odebrala domů. Až do toho osudného dne.

Bylo úterý večer a mě zase čekala oblíbená sportovní hodinka. Když jsem došla do fitness studia, polilo mě horko, neboť za recepcí stál roztomilý blonďáček s nadherně vypracovaným tělem a roztomilými dolíčky ve tvářích. Normálně se mi blonďáci nelíbí, ale tenhle byl opravdu k sežrání. Byla jsem trošku v šoku, vykouzlila trapný úsměv a odebrala se do šatny. Ten večer jsem měla trénovat vrchní část těla, takže jsem se pohybovala převážně v prvním patře, kde sídlila recepce. Studio bylo totiž rozděleno na tři patra.

článek

V přízemí se nacházely cardio stroje a stroje na dolní část těla, v prvním patře člověk trénoval horní polovinu těla a třetí patro bylo převážně pro muže. Nacházely se tam těžké činky a stroje s velkými závažími. Nebyl to záměr, že jsem se pohybovala zrovna v patře, kde byl i roztomilý blonďáček, ale bylo to příjemné. Mohla jsem se alespoň na někoho ,,koukat.“ Po pár minutách jsem zjistila, že mě po očku pozoruje a začala jsem být trošku nervózní. Zanedlouho za mnou přišel a zeptal se mě, jestli vím, jak mám cvičit, pozoroval mě na strojích a sledoval, zda-li cvičím jak se má. Slušně jsem mu řekla, že opravdu nepotřebuji poradit, že se ve fitku pohybuji už dlouho, navíc jsem dělala závodně fitness, takže opravdu vím, jak mám trénovat. Sladce se na mě usmál a odebral se zpět na své pracovní místo. Ovšem i nadále jsem cítila v zádech jeho pohledy.

Po tréninku jsem si dala sprchu a pak si zašla na 20 minut do sauny. Milovala jsem ten pocit znovuzrení a klidu, který jsem po tréninku zažívala. Zřejmě jsem se zdržela déle, než jsem plánovala, neboť po příchodu na recepci tam nikdo nestál. Roztomilý blonďáček pravděpodobně uklízel a dával do pořádku celé studio. Chvilku jsem na recepci postávala, když v tom se objevil. Vykouzlil na mě nádherný úsměv, že bych ho v tu chvíli fakt ,,sežrala“. Zeptal se mě, jaké mám další plány na večer, že by mě rád pozval k sobě na kafe. „Odvážný to chlapec,“ říkala jsem si. „Kafe, to známe! A zanedlouho skončím u tebe v posteli.“ Nebudu však tvrdit, že jsem nechtěla.

Představa těch paží, které mě drží, jeho rtů, které mě laskají po celém těle. ,,Uuh!“ Měla jsem husí kůži a to jsme spolu ještě nic neprováděli. Rozpačitě jsem souhlasila a za půl hodinky jsem seděla u něj na gauči. Výborně jsme se bavili, musím říct, že na to, jak byl mladý, jsem si s ním celkem dobře rozumněla. Když se mě zeptal na věk, musela jsem se smát. Odpověděl první, že mu bude 21. V duchu jsem se smála ještě víc a prozradila mu svůj. Celkem ho to zaskočilo, myslel si, že jsem mladší, prý tak 25. ,,No, to už dávno ne, chlapče.“ 

článek

Slovo dalo slovo a najednou jsme do sebe byli zakouslí jako pijavice. Když jsem nemyslela na to, že je tak mladý, připadal mi tak mužný. Ty paže, to tělo, i v obličeji vypadal alespoň na 25. Nikdy bych si nemyslela, že to bude až takový benjamínek. Líbal mě tak vášnivě, přejížděl jazykem mé rty, zkušeně mi sundal podprsenku a přesunul se se svými hrátky na mé bradavky. Laskal je krouživými pohyby svého jazyka, jemně je nasával, opravdu jako zkušený profesionál. Rozepnula jsem mu džíny a těšila se až uvidím, co se pod nimi skrývá. Byla jsem mile překvapena. Velikost akorát, krásně nastavený, přímo pro mě. Když jsem ho vzala do pusy, slastně vydechl a oddával se svému pokušení. S jeho penisem jsem si opravdu vyhrála, nutil mě dělat věci, které jsem dlouho předtím nedělala. Nasávala jsem ho stále horlivěji, cucala ho jako lízátko a byla tak nadržená, že jsem se nemohla dočkat chvíle, kdy ho ucítím v sobě. Po pár minutách jsem mu pošeptala do ucha sprostá slova, pobídla ho k akci a za pár minut jsem ohnutá u zdi prosila, ať mi to udělá jak nejlíp dovede.

Byla jsem smyslů zbavená, cítila jsem jsem ho tak hluboko, srdce mi bušilo jako o závod a moje jeskyňka tála pod jeho údem. Držel mě za vlasy a přirážel stále horlivěji. Vzdychala jsem v rytmu a zanedlouho vykřikla vzrušením. Tak vášnivý sex jsem už dlouho nezažila. Popravdě musím říct, že jsem jej ani neočekávala. Tak mladý a tak zkušený! Zezačátku jsem si říkala, to budou tři pohyby a mohu jít s pláčem domů, ale tohle? To bylo opravdu něco! Věděla jsem, že si tuhle neplánovanou sportovní aktivitu ještě ráda někdy zopakuji!

Foto zdroj: profimedia.cz

25.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist