Penis pod lupou: 8 stupňů tvrdosti

Všichni už dobře víme, že penis je pro většinou mužů alfou a omegou jejich ega, symbolem moci a síly.

Sami muži si obvykle penisy nepřeměřují a neporovnávají, spíše to děláme my ženy. Hodnotíme především délku a šířku penisu, popřípadě i dobu erekce. Ale kam se poděla tvrdost?

Tvrdost penisu při erekci je rozporuplná záležitost a proto je s podivem, že se o ní zřídkakdy hovoří. Někdo se třeba (možná) snaží spokojit s erekcí, která by pevnější opravdu být mohla a léčba by jemu i partnerce přinesla větší potěšení.

Od oka definujete tvrdost penisu jen těžko – to byste museli mít „po ruce“ minimálně 50 mužů se ztopořeným penisem, abyste mohli kvalitu jejich erekce věrohodně porovnat. K velké radosti všech však existuje cosi jako stupnice tvrdosti, díky níž je možné zjistit, jak si „ten váš stojí“.

1. stupeň – Želé
Penis stojí v pozoru, je tvrdší než obvykle ale do kamenné tvrdosti má daleko. Konzistenčně by se dal spíše přirovnat k želé. Tato „líná erekce“ může být způsobena nadměrným požitím alkoholu. V případě, že je majitel vláčného penisu  zcela střízlivý a takováto erekce je u něj běžná, je na čase vyhledat lékařskou pomoc.

2. stupeň – Vlajka ve větru
I tak by se dal popsat druhý stupeň tvrdosti. Nebo lépe řečeo, měkkosti. Penis se sice vypne k nebesům ale jen na setinu sekundy, pak už zase plandá…přesně jako vlajka ve větru.

3. stupeň – Těsto na kynuté knedlíky
Pamatujete si, jak jste vesele plácali, coby malá dětska, svými buclatými ručkami do těsta na kynuté knedlíky, které babička schovávala do tepla pod peřinu? A nezdá se vám, že teď o několik let později máte pod rukama stejný materiál?

[[related]]

4. stupeň – Krotký okurkáč
Tohle je dokonalý „mistr blafu“. Penis se „tváří“,  jako by jeho erekce nebyla úplně pevná, vypadá poměrně krotce, ale ve skutečnosti je tvrdý, jako salátová okurka – pozor na něj, je to torpédo připravené k boji.

5. stupeň – Není všechno zlato, co se třpytí
Tady už můžeme hovořit o „vojáčkovi v pozoru“. Penis je vzpřímený a zdá se pevný – dokonce i jeho majitel cítí nemalé vzrušení. Bohužel zdání klame – penis je sice tužší ale jeho tvrdost není dostatečná k průniku do ženské svatyně. S postupujícím vzrušením někdy erekce „přitvrdí“ někdy se naopak zcela ztrácí. Pokud se to stalo poprvé a ještě k tomu při pokusu milovat se ve výtahu, či v šatně na návštěvě u tchyně, není důvod se znepokojovat. Pokud se tento stav tvrdosti, který by se dal přirovnat k banánu (oloupanému) opakuje, je na místě velmi rychle sebrat odvahu a situaci řešit s lékařem.

6. stupeň – Bída s nouzí
Ztopoření penisu je ukázkové a „brána do světa rozkoše“ je připravena k průniku. K milování tento stupeň tvrdosti erekce stačí ale sexuální zážitek by se dal v tomto případě okomentovat slovy „bída s nouzí“.

7. stupeň – Ocelový oř
Jak se říká, i úplní nepřátelé zeleniny tvrdost okurky či mrkve vítají. 4. stupeň znamená pro ztopořený penis naprosto ocelovou tvrdost a tudíž perfektní předpoklad k noci plné sexuální vášně. Zvláště, pokud je možné se na tuto erekci spolehnout – přece jen je erekce rodu ženského a ženám se nedá věřit:-).

8. stupeň – Pornáč v důchodu
Tento stupeň erekce je charakteristický hlavně pro muže, kteří kdysi bývali „kanci“, ale trochu to asi přepískli a jejich „božský nástroj“ už jim zkrátka neslouží tak, jako dřív. S okamžitou erekcí nemají obvykle problém, spíš naopak, ale udržet „vojáka v pozoru“ je už daleko horší.

 

1.8.2012 10:00| autor: Lucie Elen

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist