Šok: Chce po mně trojku se svojí bývalkou!

Katka se nebrání různým experimentům, a to ani v sexu. Přesto jí její přítel Martin svým přáním nedávno vyrazil dech. Projevil touhu zažít sex ve třech. Katka by nebyla proti, kdyby… Kdyby tou třetí neměla být jeho bývalka!

Překvapivý návrh

Katce s Martinem to v jejich vztahu docela klape. Shodnou se i v posteli, což oba považují za důležité. „Dokážeme si vzájemně vysvětlit, co se nám líbí a podle toho se také zařídit,“ říká spokojeně Katka. A protože si myslí, že je v životě dobré vyzkoušet různé věci, aby člověk lépe poznal, co ho zajímá a baví, zaujala stejný postoj i sexu. „Nedávno jsem Martinovi navrhla, že bychom v posteli mohli zkusit něco nového, co jsme dosud nedělali. Ne, že bych se při sexu s ním nudila, ale myslím, že zpestření je prostě život,“ říká Katka. Pak ale rozpačitě dodává: „Tím, co mi ale potom navrhl, mne ale šokoval. Chtěl po mně, abychom si dali trojku s jeho bývalkou!“

článek

Nevím, co si o tom myslet

„Nikdy by se mi prý nic podobného neodvážil navrhnout, ale když jsem s těmi nápady na zpestření našeho sexuálního života přišla sama, tak to prý prostě zkusil, protože tohle je jeho touha. Říká, že si něco podobného už několikrát představoval,“ vypráví Katka a je na ní znát, že je z Martinova požadavku pořád na rozpacích. „Řekla jsem mu, že si to musím rozmyslet, ale od té doby už uplynuly skoro dva měsíce. Zatím jsem si to nedokázala v hlavě nijak přebrat. Nedokážu si to představit a od mého prvního jednoznačného pocitu, že to nechci, jsem došla až k tomu, že vlastně nevím, co chci,“ vypráví bezradně.

článek

Se svým bývalým se sexu nebrání

Když se v klidu probere svými pocity, prý by se trojce jako takové ani nebránila. „Muselo by to ale být s někým koho znám, ke komu mám důvěru a nemůže mne v posteli něčím nepříjemně překvapit,“ svěřuje se, že nechce riskovat nějaký trapas. Na otázku kdo by to ale měl být, ovšem neumí odpovědět. Když se jí přímo zeptáme: „Umíš si to představit se svým bývalým?“ zarazí se. Na očích je jí vidět, že o tom přemýšlí, možná si dokonce už něco představuje. „Vlastně jo, uměla bych si to představit,“ vypadne z ní po chvíli najednou, až se lekne svých slov.

článek

Dělej jen to, co cítíš

Podobně je na tom možná i Martin. Má chuť zkusit něco nového. Zároveň se ale podvědomě bojí, že by experiment nemusel dopadnout dobře, a proto podvědomě sahá po tom, co už zná, své současné a minulé partnerce. Tedy užít si experiment ovšem tak, aby nedošlo k nepříjemnému šoku. Proto i Katka, když se zamyslela, sáhla k podobnému scénáři. Jak by se měla zachovat? Zeptat se Martina, co ho k takové představě přimělo. Pokud jí odpoví, i ona by mu měla vysvětlit své pocity. Shodnou-li se, mohou se o trojku pokusit, ale skrývá to nebezpečí. Katka nemusí unést, že si bude užívat s jinou (navíc třeba se svojí bývalou) a naopak, on může žárlit. Je proto otázkou, zda je do trojky vhodné volit bývalého partnera, nebo raději sáhnout po někom z okolí. Stoprocentně ale platí: Do ničeho se nenutit, dělat jenom to, s čím vnitřně souhlasím!

Měly jste někdy chuť něco podobného zkusit? A odvážily jste se svěřit partnerovi? Nebo jste to snad i zažily?

Foto zdroj: profimedia.cz

5.6.2013 10:00| autor: Helena Stejskalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist