Ulítlé momentky: Komu vykouklo ňadro? Kdo se s kým líbal? A kdo vypadá jako veverka?

Kromě Marty Jandové a jejího slavného skákacího tanečku si letos nepříliš vítanou pozornost vysloužilo i několik dalších dam s odhaleným poprsím, jiné zase před kamerami s radostí líbaly své kolegyně nebo osahávaly manžela v rozkroku!

Selhání garderóby
První sekci momentek tvoří všeobecně oblíbená odhalení poprsí před objektivy fotoaparátů. Letos se bez něj neobešla zpěvačka a modelka Tila Tequila, playmate Karissa Shannon (i když, kdo ví, tady to třeba byl záměr), a nikoho asi nepřekvapí, že něco uniklo i Amy Winehouse, které to ale asi bylo úplně jedno…

Poněkud víc, než by si přála, ukázala i Cher, když vytvářela otisk svých dlaní na hollywoodském chodníku. Katherine Heigl se zase uvolnilo ramínko krásných červených šatů zrovna ve chvíli, kdy si přebírala cenu jako herečka roku na ShoWest 2010 Awards. V nevhodnou chvíli zazmatkovala i Kate Beckinsale – při focení na červeném koberci jí náušnice spadla do výstřihu, odkud ji pak nemohla vylovit.

A konečně, za největší selhání, v tomto případě mozkové, považuji Lady Gaga v masovém modýlku… Když se někdo navlékne do kusů čerstvě zabitého zvířete a vydává to za haute couture, tak asi přistál na špatné planetě.

 

Love is all around

Letos nám také dělaly radost nevídané projevy lásky, většinou mezi osobami stejného pohlaví! Že divoška Pink ukázala fotografům, jak ráda pohladí manžela v rozkroku, není tak překvapivé, jako něžnosti třeba mezi Janem SaudkemRichardem Mullerem. Nebo vášnivé polibky Sandry Bullock, hned se dvěma herečkami největšího formátu – Meryl StreepScarlett Johansson. Měla zkrátka takovou radost z cen, které dostala za snímek Zrození šampióna (The Blind Side) a Návrh (The Proposal), že líbala krásné ženy kolem. A všimněte si, jak se při natáčení filmu Fotři jsou lotři (Little Fockers) sblížili Owen WilsonDustin Hoffman!

Miss Hollywood
„Nedělej ksichty, nebo ti to zůstane!“, říkávala mi maminka. Na mě ale nikdo s foťákem nečíhal, takže jsem v pohodě. Vyzubený Brad Pitt navíc přináší trochu děsivou vzpomínku na jeho plnovous, Sharon StoneJude Law mají něco se zuby, a jestlipak byste poznali, že v té šílené paruce svůdně pózuje Evangeline Lilly, kráska ze seriálu Ztraceni?

Kouzlo okamžiku
Pár hezkých fotek má na svědomí jako obvykle Paris Hilton, která na začátku roku nejdřív strašlivě vyváděla na launch party brazilského piva Devassa, kterého se stala tváří, a vzala to hodně vážně, poněvadž se opila do němoty a nebyla schopná se pak udržet na nohou (komentář redaktorky dámského magazínu ve mně: Faaakt dobrý boty!). Koncem roku se nám pak naskytl pohled, který by s přehledem zapadl do kategorie Vánočních zázraků, a to Paris Hilton vykonávající manuální práci (za trest), při čem by zcela jistě nevypadala tak stupidně, kdyby si nevzala lodičky. Ostudu ztropila i opilá Pamela Anderson, s fleky od bůhvíčeho na šatech…

Sympaťák David Beckham zase předvedl, že má smysl pro humor, stejně jako Vlasta Korec, který se trošku „pozapomněl“ 🙂

31.12.2010 12:00| autor: Katarína Landlová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist