Zneuctěné Porsche

Karolína byla vždy tak trochu blázen. Milovala vše, co skrývalo alespoň malou dávku adrenalinu. Už v 18 letech měla za sebou několik skoků z letadla, o bungee jumpingu ani nemluvím, ten byl pro ni pravidelnou víkendovou atrakcí. Není divu, že za pár let začala pracovat jako hlavní instruktorka horolezectví, ke kterému později přidala i kurzy slaňování.

Ovšem pro mě, jako nejlepší kamarádku, vznikl jednoho dne problém, a to na její narozeniny. Karolína z extrémních sportů vyzkoušela opravdu vše, a tak jsem neměla  vůbec ponětí, co bych ji mohla darovat k narozeninám. Druhý den za mnou přišel můj manžel a dal mi dva vouchery na hodinovou jízdu v Porsche, že je prý dostal v práci, tak pokud chci, mohu je Karolíně darovat. První, co mi však problesko hlavou bylo: „Porsche? To pro ni po jejich dobrodružných zážitcích nebude žádný adrenalin.“ Ale bohužel mě nic jiného nenapadlo, tak jsem jí lístky darovala. Karolína měla radost, zda byla upřímná, to nevím, každopádně se na výjezd těšila.

Měla určeno několik termínů, ve kterých si jízdu mohla vybrat, osudný se pro ni stal 20. červenec. Z nějakého důvodu cítila, že tento den pro ni bude nezapomenutelný. Přijela do salonu jak jinak, než sportovně oblečená. Kája snad ani nic jiného nosit neuměla. Ovšem měla vždy styl, jakoby jí oblečení bylo šité přímo na míru. Upnuté džíny, sportovní dámské tílko Puma a stylová čepice z ní dělaly královnu toho dne. V salonu odevzdala voucher a odebrala se pro svůj vybraný vůz. K jejímu překvapení ji vůz předával vysoký, tmavovlasý mladík s nádherným tělem. Přes uplé tričko viděla všechny jeho chlouby, které jako by ji vítaly s otevřenou náručí.

článek

Mladík ji předával instrukce k vozidlu, ale Karolína nic nevnímala. Pozorovala jak se jeho rty pohybují, ale obsah ji unikal. Když ji předával klíčky od vozidla, všimla si jak drsné ruce mladík má. Takové ty velké, žilnaté, ty ona milovala. Najednou ji v hlavě problesklo: „Vždyť já dostala vouchery dva, nemusím jet tedy nutně sama.“ Při představě, že by se jí ty mohutné ruce mohly alespoň vteřinu dotýkat, hodila všechen stud za hlavu a zeptala se mladíka, jestli by nejel s ní. Zmínka o voucheru navíc byla samozřejmě pouhou záminkou jak ho dostat do auta. Mladík se šibalsky usmál, načež souhlasil a jízda mohla začít.

Dominik, jak později zjistila, pracoval u firmy už několik let. Miloval rychlou jízdu autem, Karolína tedy neváhala a po půl hodině mu předala řízení. Když ho však viděla v akci, nemohla to vydržet. Dotkla se rukou jeho nabobtnalých kalhot a začala silně masírovat jeho přirození. Dominik začal pozvolně vzdychat a ona věděla, že přišel její čas. Rozepla mu kalhoty a jazykem začala ochutnávat jeho chloubu. Jeho penis se tyčil jako stožár a ona ho laskala svými plnými rty tak divoce, že zapomínala na to, co se kolem ní děje. Rychlá jízda ji vzrušovala a ten pocit nebezpečí taky. Nepřála si nic jiného, než ho cítit v sobě. Řekla Dominikovi, ať trochu zpomalí, sundala si kalhoty a obkročmo na něj nasedla. Dominik byl vzrušením bez sebe. Karolína ho kousala do ucha a přitom se pohybovala v pravidelném rytmu.

článek

Dominik musel auto ještě více zpomalit, ačkoliv ho to nutilo dělat pravý opak. Cítil rozkoš úplně všude. Její klín začal pulzovat a byl tak vlhký, že už to nevydržel a musel zastavit. Sklopil sedačku, roztáhl jí nohy a začal ji špičkou jazyka ochutnávat. Zajížděl neustále hlouběji, její vzrušení ho nenechávalo klidným a opět do ni vstoupil. Karolína byla ve snu, cítila ho tak hluboko až ji mrazilo. Dominik si začal vzrušeně pohrávat s jejími bradavkami. Netrvalo však dlouho a oba vydechli v hlasitém orgasmu. Karolína cítila, jak se jí odkrvují ruce i nohy, to zažívala vždy po silném orgasmu. Olízla si rty, políbila Dominika a pošeptala mu: „Tohle byl můj nejúžasnější dárek k narozeninám.“

Foto zdroj: profimedia.cz

12.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist