Sex, na který se nezapomíná

My ženy často pleteme do kolonky sex taky lásku, není však bezpodmínečně nutné, abychom svůj nejlepší sex zažily pouze s mužem svého života. Jak už to v životě chodí, často se stává, že nejlepší sex byl nejen s ex, ale třeba i s náhodnou známostí. A jak to bylo s vámi? Ještě, než se nám možná některé přiznáte ve svých příspěvcích, posvítíme si na nejlepší sex těch ostatních.

Jak už to tak bývá, často se přihodí, že jeden z těch nejlepších je sex na rozloučenou. Řekněme si na rovinu, že nás k tomu jistě žene i určitá soutěživost. Chceme, aby si nás jako skvělou milenku zapamatoval na dlouho a možná na celý život, aby na nás vzpomínal tak, jako na žádnou jinou a ještě pokud možno i litoval, o co přichází. Takže se chceme naposledy blýsknout a dáme do sexu na rozloučenou maximum. Řekneme si, že do toho dáme maximum a bude konec. Jen aby to tak ale opravdu bylo. Sex na rozloučenou ani porozchodový sex není nic pro slabší povahy. Pokud ale umíte oddělit striktně sex a lásku, můžete si ho opravdu užít a ne jednou!

Přiznejme si, že úžasný sex zažíváme taky po hádce. Poctivý udobřovací sex může nabrat na pěkných obrátkách a dát tomu všednímu sexu pěkně na frak. Je pravda, že ne po každé hádce se dá skočit do postele a vlítnout na to. Ale jakmile to jen trošku půjde, hurá do toho! Adrenalin i testosteron ve vás bude na maximu, váš sex může být pěkně drsný, živočišný a hlasitý. A pokud není důvod k hádce, proč si třeba nějaký důvod nevymyslet, abyste pak z toho udobřovacího sexu dostaly maximum a nejen ze sexu, ale i ze svého partnera. A kromě toho má sex po hádce ještě další pozitivum, každá hádka se zdá po pěkné muchlovačce bezvýznamná nebo alespoň míň vážná. Dobrý orál je docela silné pouto, takže jestli jste se provinila vy, můžete mu dopřát, co má nejraději. Uvidíte, že velice rychle zapomene na váš prohřešek a důvod hádky. Jestliže je však viníkem hádky on, zaslouží si jistě co proto, a tak popusťte uzdu fantazii a ztrestejte ho podle libosti.

článek

Velice často se v našich myslích hluboce usadí vzpomínky na krásný sex na dovolené. Patří rozhodně k těm neoblíbenějším, nejuvolněnějším a nejúžasnějším. Horko, večerní procházky, nekonečně dlouhé noci po mnoha long drincích, lenošivá rána v posteli, to všechno nahrává krásnému a někdy až nezapomenutelnému sexu do karet. Najednou vás napadají odvážnější myšlenky, nejste ve stresu, máte nekonečně mnoho času a taky spoustu nejrůznějších chutí, tak je všechno dovolené. Možná jste s tím tak trochu počítala a vzala si do svého kufříku pár nestydatých kousků negližé, tak teď je ten správný okamžik je vytáhnout. Nebude to asi dlouho trvat, než je z vás partner zase strhá, ale bude to stát jistě za to. Anebo rovnou vyzkoušejte konečně jaké je to spát oba nazí. Občas náhodně, občas záměrně se vaše tělo otře o tělo partnera, vznikne jiskra a ta může zapálit pořádný oheň. Nevyplácí se šetřit na výběru hotelu nebo apartmánů, pěkné prostředí vás bude lákat od moře či z přírody zase zpět a budete se tam těšit i proto, že se vám tam bude líbit. Proč tam tedy nestrávit o trošku víc času, než jste plánovali. Vždyť i pěkná postel dokáže probudit pěkně hříšné myšlenky.

Pokud jsme ve vás milé čtenářky, vyvolali vzpomínky na právě uplynulou dovolenou a váš nejlepší sex v jejím průběhu, neváhejte a podělte se s námi o něj. Povyprávějte nám, co pěkného se vám přihodilo. V redakci už netrpělivě čekáme na vaše příběhy. 

Foto zdroj: profimedia.cz

18.9.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist