Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Pomoc! Manželovi motá hlavu lolitka!

Pomoc! Manželovi motá hlavu lolitka!

Pomoc! Manželovi motá hlavu lolitka!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Iveta | vydáno 18. 04. 2011

Za patnáct let soužití s manželem jsme si prošli klasickou sinusoidou, jednou dole, jednou nahoře. Kdysi jsme řešili nevěru, kterou jsem mu odpustila. Nikdy bych ale neřekla, že jednoho dne budu žárlit na čtrnáctiletou holku.

Naše dcera si často vodí domů nejlepší kamarádku ze třídy, bez které poslední dobou neudělá ani krok. Simona u nás tráví skoro každé odpoledne, často s námi i večeří, její rodiče podnikají a vracejí se domů dost pozdě. Vědí, že je holka u kamarádky, která bydlí hned za rohem, a dál je to nezajímá. To by mi samo o sobě ani tak nevadilo, jsem ráda, že má dcera spřízněnou duši, a je lepší, když ji mám na očích, než aby někde pobíhala po venku a já netušila, kde se toulá. Starost mi spíš dělá manžel, který na Simoně může oči nechat.

Ve čtrnácti bývají děvčata už poměrně vyspělá a musím říct, že Simona už je skoro hotová ženská. A znáte holky v jejím věku – experimentují s módou, nosí provokativně krátké minisukně, i když je venku deset pod nulou, výstřihy, podpatečky, zkoušejí všelijaké sexy líčení podle časopisů, no prostě ze sebe umějí udělat kočky. Manžel byl na dceru vždycky v tomto ohledu docela přísný, nechtěl, aby na sebe poutala pozornost v příliš mladém věku. Prohlašoval, že si první rtěnku bude moct koupit až k patnáctým narozeninám. Ale od té doby, co se dcera kamarádí se Simonou, povážlivě ze svých předsevzetí slevil a že se teď taky hopdně líčí mu vůbec nevadí.

Manžel je docela společenský typ a rád dělá všemožné vtípky a narážky a zvláště se Simonou se často špičkují a pošťuchují, takové to zdánlivě nevinné škádlení. Ke všemu si holky nedávno vymyslely novou zábavu – dělají domácí „módní přehlídku“. Navlečou se do nejrůznějších kreací a pak se nám v obýváku předvádějí. Musím přiznat, že některé Simonino oblečení víc odhaluje, než zakrývá. A já jsem bohužel ženská a všimnu si manželova pohledu.

Když se díváme na televizi, stulí se k němu obě holky z obou stran. Drbe je za krkem a říká jim „moje koťátka“. Pokusila jsem se na tohle téma zavést řeč – opatrně jsem manželovi naznačila, že mi to připadá trochu nevhodné, přeci jen Simona je ještě pod zákonem a někdo by ho mohl nařknout z obtěžování. Moji námitku smetl ze stolu prohlášením, že si Simona vztahem k němu jenom nahrazuje tátu, který se jí nevěnuje.

Já se ale docela bojím, kam se může celá situace vyvinout. Skoro by mi snad už ani nevadilo, kdyby si manžel našel milenku přiměřeného věku, to jsem skousla jednou a přežila bych to i podruhé. Jenomže tady je ve hře něco mnohem víc – Simona je ještě na základní škole a já bych opravdu neustála tu ostudu, kdyby manžela obvinili z pedofilie. Nezbývá mi, než doufat, že oba udržíme rozum v hrsti... Nebo máte jiný nápad, co se s tím dá dělat?

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
24. 12. 2012 EmmaganTeyla chudák (reakcí: 0)
17. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 12. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
27. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
27. 04. 2011 wrazedkyne jej (reakcí: 0)
23. 04. 2011 Johny Motá mu hlavu lolitka! (reakcí: 0)
23. 04. 2011 bajusatko .. (reakcí: 0)
20. 04. 2011 aknela11 nooo (reakcí: 0)
20. 04. 2011 katy075 Hrůza (reakcí: 0)
18. 04. 2011 11789 hrůza (reakcí: 0)
18. 04. 2011 AlexandraAlexis *** (reakcí: 1)
18. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
18. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 5)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

27. 03. 2017 Horoskop Střelec

Uzavíráš svůj životní kruh, došla jsi až k cíli bez ohledu na to, jaké pocity tě právě provází. Nemusíš se bát, čeká ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist