Třetí do počtu?

Tento okamžik ve mně stále vyvolává mrazení a neskutečnou sexuální touhu. Bylo mi 28 a má velice dobrá kamarádka Veronika mě pozvala na chalupu do Jeseníků. Začínal podzim, takže jsme nemohli počítat s nádherným počasím, ovšem na ten víkend se chystalo sluníčko a dostatek stupňů, takže jsem se opravdu těšila.

Měl to být pohodový víkend s ní a pár přáteli. Přijeli jsme v sobotu brzy ráno, abychom si víkend co nejvíce užili. Chystaly jsme s Verčou pokoje a ložní prádlo pro budoucí návštěvu a vařily oběd. Takové domácí hospodyňky. I když by to do nás možná nikdo neřekl, doma jsme byly opravdu všehoschopné. Kolem oběda se začali všichni sjíždět. Přijelo mnoho známých od Verči, ani Nikol s Petrem nebyli výjimkou. Nikol mě zaujala už na první pohled. Nádherná brunetka s plnými rty a modrýma očima. Milovala jsem ten kontrast, ač jsem sama byla blondýna, brunetky mi vždy přišly zajímavější. A když v obličeji zářily ještě k tomu studánkově modrá kukadla, bylo to opravdu něco. Nebyla jsem „na holky“, jen jsem vždy dokázala ohodnotit ženskou krásu. Bez problému jsem dokázala říct, jestli se mi ta holka líbí nebo ne. I když upřímně zase tak nezkušená jsem také nebyla. S dívkou už jsem v minulosti něco málo měla. Bylo to spíš ze zvědavosti, a i když se mi to líbilo, nevyhledávala jsem to, ale dalším zkušenostem jsem se také nebránila.

Odpoledne jsme naplánovali výlet na Praděd a večer nás čekalo lehké posezení a pár lahví vínečka. Bylo to fajn, se všemi jsem za krátkou dobu navázala velmi přátelský vztah a tak nás čekal, myslím, docela fajn večer. Seděli jsme na zahradě, popíjeli víno a bavili se o životě. Nevím, jestli to byla jen má utkvělá představa, ale připadalo mi, že mě Nikol propaluje každou minutu těma svýma uhrančivýma očima. Ano, byla krásná, ale její pohledy mě začaly mírně znervózňovat. Odebrala jsem se na toaletu, abych je alespoň chvíli nemusela snášet. Když jsem však otevřela dveře a chystala se zpátky, uviděla jsem Nikol, jak sedí na gauči, potutelně se směje a vyzývavě mě sleduje. „Je všechno v pořádku?“ zeptala jsem se. „V naprostém.“ odpověděla. Když jsem se však chystala kolem ní projít a vrátit se zpět na zahradu, uchopila mě za rukuvášnivě mě políbila. Její rty byly tak hebké a měkké, jazykem jemně vstoupila do mých úst a pohrávala si s mým. Pak se odtáhla a zeptala se: „Nechtěla by ses se mnou a mým přítelem pomilovat?“ „Přítelem?“ vyhrkla jsem. Otázka mě překvapila, celou dobu jsem si myslela, že když už se něco stane, tak jen mezi námi. Tedy přesněji řečeno, domnívala jsem se, že si to tak přeje Nikol. Otázka mě zaskočila, v první chvíli jsem absolutně nevěděla, co na to říct.

článek

Tohle mi opravdu ještě nikdo nikdy nenabídl. Nikol mě opět popadla a strčila mi svůj hbitý jazýček do úst. „Strašně mě vzrušuješ, víš to?“ pošeptala mi do ucha. „Nemohu si pomoct, ale chci  dráždit každou část tvého těla.“ „A tvůj přítel?“ zeptala jsem se. „S Petrem jsem to už probírala, a kdybys nebyla proti, rádi bychom to zkusili oba.“ Stála jsem uprostřed místnosti jako opařená, nevěděla jsem jednoduše, co na to říct. Slova se najednou vytratila jako pára nad hrncem. Lákala mě ta představa. Upřímně, nikdy jsem to nezkoušela, ale ten pocit být v područí tak nádherné holky a jejího kluka, který mimochodem také nevypadal špatně, se mi začala nějak zamlouvat. Nesměle jsem souhlasila a odebrala se s Nikol do jejich pokoje. Ta ještě předtím otevřela novou láhev vína a napsala rychlou „smsku“. Nejspíš Petrovi, jak jsem se domnívala. Napily jsme se spolu vína a za pár sekund mě v pokoji začala náruživě líbat. Zajížděla pod mé tričko a hnětla mi podprsenku. Mé vzrušení pomalu začalo vzrůstat. Když vstoupil do pokoje Petr, vzala jsem láhev a napila se z plna hrdla. Tohle bych bez kapky alkoholu asi nezvládla. Lehla jsem si na postel a Nikol mi začala svlékat kalhoty. Petr se ujal své pozice během pár minut. Jazykem kroužil v mých ústech a dráždil mi zpod podprsenky mé bradavky. Ani jsem se nenadála a ležela jsem na posteli nahá. Nikol mi roztáhla nohy a začala mě dráždit v klíně. Mé vzrušení nabíralo na obrátkách.

Svlékla jsem Petrovi kalhoty  a pomalu si vkládala jeho „klacek“ do úst. Užívala jsem si to, to musím přiznat. Sála jsem mu jeho úd, jak nejlíp se dovedla, druhou rukou jsem hnětla prsa od Nikol a byla jsem „nadržená“ jako snad nikdy v životě. Když Nikol vnikla svými prsty do mého lůna, vykřikla jsem neskutečným vzrušením. V momentě se Nikol začala líbat s Petrem, ale neustále mě krouživými pohyby dráždila uvnitř mé lasturky. Prohýbala jsem se jako luk a vzdychala. Petr mě vzápětí uchopil a opatrně mě na sebe nasadil. Pomalými pohyby jsem začínala rozjíždět to vražedné tempo a v průběhu se líbala s Nikol. Dráždila mi jazykem bradavky a já přitom „rajtovala“ na jejím příteli. Kousala jsem se ji do rtů, jak jsem byla v ráži. Během několika minut jsem sesedla „z koníčka“ a zaujala kočičí pózu, aby do mě Petr mohl vniknout zezadu. Přitom se totiž chtěla dráždit Nikolinu jeskyňku. Přejížděla jsem přes klitoris až do hloubi jejího přirození a zanedlouho ji navštívila i svými prsty. Když jsem se po očku dívala, jak Nikol vzdychá, byla jsem nadržená ještě víc.

článek

Petr začal tvrdě přirážet, mačkal mi půlky a tvrdými pohyby ve mně skotačil. Začal se blížit můj orgasmus, ale já to ještě nechtěla ukončit. Povalila jsem Petra na záda, začala ho opět dráždit pusou a svůj zadeček jsem vtíravě nastavovala pro Nikol. Ta neváhala. Přejížděla jazykem přesně v těch místech, kde jsem to očekávala. Nasedla jsem na Petra znovu, tentokrát však zády k jeho obličeji, provokativně jsem si mačkala zadek a rychlými pohyby rajtovala. Přitom jsem se s Nikol navzájem líbaly a dráždily. Kousala jsem jí bradavky a hnětla její nádherná pevná ňadra. Bylo to neskutečné. Nikol si obkročmo sedla na Petrovi nohy tak, že jsem do ní mohla alespoň pronikat prsty a zároveň mít divokou jízdu na něm. Cítila jsem jeho penis až v krku, a když Nikol začala vzrušením vzdychat, věděla jsem, že už je čas. Zakrátko jsem vykřikla v nádherném orgasmu, líbala jsem Nikol a přitom jsem ještě tvrdě dorážela na Petra. Po našem společném orgasmu jsme se rozhodly, že Petra ještě obě potěšíme pusou a tak se i stalo. Byl to neskutečný pocit a zážitek a upřímně mohu říct, že bych si jej klidně ráda zopakovala.

Foto zdroj: profimedia.cz

22.10.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist