Hypnotizér radí: Jak si omotat muže kolem prstu

Někdo to umí i bez pomoci hypnotizéra. „Jak to dělá, že jí zobe z ruky?“ ptá se pak závistivé okolí. Těm ostatním se snaží poradit Kanaďan Colin Christopher, který říká, že mysl se dá celkem jednoduše zmanipulovat, stačí si osvojit pár snadných triků.

Většina jeho klientek touží vztah posunout třeba od prvního rande až k oltáři. Jedna z jeho rad zní: Nechte v bytě povalovat různé časopisy, obzvláště ty, v nichž se píše o svatbě. „Muži reagují na zrakové vjemy, dobře si věci představují a pak už není daleko k činům,“ říká Christopher.

Ale co když jste teprve na začátku? Chystáte se na první rande s obavou, že bude i poslední? Nepanikařte. Štěstí přeje připraveným. „Chce to zjistit si o objektu zájmu co nejvíce informací: prostudovat jeho facebookový profil, popátrat, co dělá ve volném čase, popovídat si s jeho kamarády, prohlédnout si fotky,“ radí odborník, který druhým dechem dodává, že je velmi důležité tyto informace umět využít.

článek

Oblékněte si třeba šaty podle toho, jakou má oblíbenou barvu, ale také podle toho, jaký je jeho životní styl. Zálesáka asi noční toaletou neohromíte a naopak častého návštěvníka drahých restaurací zelenou kamizolou dostanete do kolen.

Druhá zásadní rada zní: Kašlete na všechny konvence a vezměte si s sebou hlavně sebevědomí. Žena by totiž měla být první, kdo nabídne fyzický kontakt: takový dotek rukou může velmi silně zapůsobit. Dotykový mechanismus používají hypnotizéři ve snaze vyvolat u pacienta určité emoce. Pokud jde o konverzaci, radí zaměřit se na budoucnost a například navrhovat věci, které by se daly podniknout ve dvou. Co třeba návštěva kina, muzea? Fantazii se meze nekladou, zásadní je přece ono „příště“. Zlatým pravidlem je, že není důležité ani tak co se říká, jako jak se to říká. Zkuste přitom využít sílu sugesce. Jak na to? Nebojte se otázek typu: „Dáš si ještě další drink, ne?“ „Dáme si další schůzku příští týden, souhlasíš?“

článek

Pokud ale váháte, zda můžete směle pokračovat, či zda byste měla spíš zařadit zpátečku, zaměřte se na řeč těla. Zbystřete, pokud se dívá doleva: to totiž signalizuje lež. Lhář se dá prokouknout celkem lehce. Chce to jen trochu zkušeností. Téměř všechno lze dokonale nacvičit, leč něčemu se přece jen poručit nedá. Dívejte se na jeho oční panenky, ty se totiž lhářům nápadně rozšiřují.

 Foto zdroj: profimedia.cz

10.5.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová
Více o tématu: mysl

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist