Denisa Domanská: Lež by mi přítel nikdy neodpustil!

Je jednou z mála Miss, která po soutěži krásy nevyměnila partnera. Denisa Domanská (20) je s přítelem Petrem (28) už téměř čtyři roky. Neměnila by, nemá prý důvod. A pokud vás za pár let budou bolet zuby, neváhejte navštívit ordinaci České Miss World 2011!

Deniso, jak se ti po České Miss změnil život?
Život se mi změnil hodně. Přestěhovala jsem se do Prahy, začala více pracovat jako modelka, navštěvovala různé zajímavé společenské a charitativní akce. Na druhou stranu ty hodnoty, které jsou pro mě důležité, mi zůstaly. Mám pořád stejného přítele a mám rodinu, která mě ve všem podporuje a pomáhá mi.


Jaké to bylo na Miss World, těžíš z této zkušenosti?
Zrovna včera jsme se s rodiči dívali na záznam z finále Miss World 2011. Nemůžu tomu uvěřit, že na podzim už to bude rok. Zpětně to beru jako obrovskou zkušenost a zážitek. Kde jinde můžete sedět například u večeře se 120 dívkami z celého světa? Dovíte se spoustu o jejich zvycích a kultuře. Teď sleduji, jak se daří letošní české reprezentantce Lindě a držím jí palce. Těší mě pocit, že vím moc dobře, jak to na takové soutěži probíhá a co ji čeká.

Prý studuješ zubní lékařství, chceš se tomuto oboru věnovat?
Ano, máš pravdu. Studuji na 1.LF v Praze, hodně mě to baví. Budu se snažit školu dokončit a poté pracovat jako zubní lékařka. Je to můj sen už od dětství. Bratrovi jsem dokonce našla kaz, už když mi bylo 6 let

S přítelem Petrem jste čtyři roky, plánujete svatbu?
Nedávno mi volala spolužačka ze střední školy a zvala mě na svatbu. Já si ale zatím neumím představit, že bych se vdávala. Každý to má jinak, ale já si myslím, že mám ještě čas. To samé si myslí přítel, takže se nemusím bát.

Nevadí ti, že partner stále žije v Kyjově, kde pracuje pro rodinnou firmu?
Samozřejmě je to náročné, ale nemáme jinou možnost. Já budu ještě minimálně pět let studovat v Praze, takže se budeme vídat jen o víkendech. Jsme spolu ale už tak dlouho a máme se tak rádi, že se nebudeme rozcházet kvůli takové ,,prkotině,,.

[[related]]

Co je pro vás ve vztahu nejdůležitější?
Pro mě je nejdůležitější, když se na přítele můžu spolehnout. Také si myslím, že je dobré, když není jeden z partnerů nějak významně dominantnější. Máme to tak s přítelem a téměř nikdy se nepohádáme. Důležité je také brát věci s humorem.

Souhlasíš s tím, že minimálně polovinou úspěšného vztahu je sex?
Mám důležitější hodnoty, ale je jasné, že klapat by to mělo ve všech ohledech.

Co bys ve vztahu nikdy neodpustila a co si myslíš, že by Petr neodpustil tobě?
Přítel má rád, když se o všem pobavíme a vyřešíme to spolu. Nemá rád, když něco dělám za jeho zády. Nesnesl by, kdybych ho tahala za nos a lhala mu.

Jsi jednou z mála Missek, které po soutěži nevyměnily přítele, jaký je recept?
Musí se snažit oba. Ne vždycky je chyba na straně Missky. Její přítel musí pochopit, že od teď bude více cestovat, chodit na různé společenské akce, mít spoustu zajímavých zážitků. Je důležitá vzájemná důvěra.

Jsou podle tebe ve vztahu důležité peníze?
Začala jsem s přítelem chodit, když mi bylo šestnáct. V té době jsem ještě nic takového jako peníze neřešila. Prostě se mi líbil, tak jsme se dali dohromady. Teď jsem ale ráda, že má dobrou práci a můžeme plánovat dovolené a různé výlety a zážitky. Jinak si myslím, že to neděla dobrotu, když je chlap bohatý a žena nepracuje a sama nevydělává. Já osobně bych se cítila méněcenná a to bych nechtěla.

Za jakou částku bys byla ochotna pózovat nahá, pokud vůbec?
Nic takového v plánu nemám a o peníze nejde. Nejsem na to ten typ.

Jak se díváš na plastické operace a ty sama jsi nějaký zkrášlovací zákrok podstoupila?
Plastické operace neodsuzuji, ale sama jsem žádnou operaci nepostoupila a ani v budoucnu neplánuji. Jediné, co bych podstoupila, tak je odstranění znamének. Bylo by to nejen z estetického hlediska, ale i zdravotního.

Foto zdroj: profimedia.cz

14.1.2013 8:00| autor: Matin Chalupa

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist