Mylná sms

Stává se to i vám? Omylem odešlete smsku někomu komu nepatří? Anebo dostanete sms od někoho omylem? Určitě to zažil každý z nás.

Zažila to i Helena jedno volné sobotní odpoledne. Ten den si naplánovala barvení svých vlasů. Už se jí sem tam objevovaly šediny, tak byl nejvyšší čas je zamaskovat. Domluvila se se svou sousedkou a dlouholetou kamarádkou, ať ji nabarví.

Pohodové odpoledne, rozebíraly kdeco a popíjely kávu. Zrovna ve chvíli, kdy ji Květa nanášela barvu, cink, přišla sms. „Hani, omlouvám se, moc mě to mrzí, moc tě chci, pořádně se s tebou pomilovat, chybí mi vůně tvé kůže, kterou tak rád zasypávám polibky.“ Četla ve svém mobilu Hela.

článek

„Smska je to hezká, ale nepatří mě! Líbilo by se mi zasypávání polibky po těle. Nevím, kdo jsi, poněkud ses spletl a omylem poslal sms mě, Hela.“, odepsala neznámému odesílateli. Vzápětí ji ten neznámý známý volal. „Ahoj Heli, tady David, přehmátl jsem se v adresáři, můžu přijet?“

David, kterého potkávala na návštěvách u jejich společné kamarádky Jany? Že by teď za mnou přijel? No jo asi se chce vypovídat z nepodařeného vztahu. Probíhalo Hele v hlavě, ale zároveň i to dávno zapomenuté šimrání v podbřišku.

David se jí líbil, ten ale koukal jen po mladších ročnících – těch, co měly telecí léta, čerstvě odrostlé z puberty. A do této kategorie už dlouhou chvíli nepatříla. Takže se uklidnila, nic nebude jen pokec u kafe! Honilo se jí v mysli.

„Ale jo můžeš přijet, teď mi tu barví vlasy sousedka, tak potom někdy k večeru odpověděla po kratším váhání Hela. Květa jen zvědavě koukala. „Ty máš nějakého ctitele? Že o tom nic nevím? Kdo je to?“ Hela ji nestačila ani odpovědět, protože je vyrušil zvonek u dveří. „Květuš, běž otevřít, já takhle s barvou na hlavě nemůžu“ požádala ji.

článek

Za dveřmi stál David, bez okolků šel dovnitř přímo do kuchyně. „To jsi myslela vážně s tou smskou? Nebo jen tak?“ „Ahoj, co tu děláš?“ odpověděla překvapeně tak, že Květa netušila, že ON byl to poslední volání a zmýlená sms.

David pochopil, že přišel nevhod. Ono pohled na zapatlanou vlasovou pokožku hlavy není někdy pro muže ta nejlepší podívaná. „Jé promiň, ty teď asi nemůžeš přijímat návštěvy. Dojedu tedy večer a pokecáme o tom!“ mrkl na ní a v mžiku byl pryč.

Večer dojel s lahví vína a trochou pochutin. Chvilku popíjeli, debatovali o jeho rozpadlém vztahu. Ještě to u něj úplně neodeznělo. Jak byl emotivně naladěný, bušilo mu víc a víc srdce. V Heleně se probudil ten mateřský až samaritánský instinkt.

Jak je citově zraněný. Hanička si s ním asi docela pohrává. A provokuje. Dal Hele přečíst několik jejich peprných sms. Možná v něm chtěla probudit žárlivost, možná opravdu někoho měla, kdo ví. Nad tím Hela moc nepřemýšlela.

Její myšlenky byly docela jiné a hlavně plné erotických představ. Ty jeho krásné tmavé smutné oči, husté vlnité kaštanové vlasy, postavu sice trošinku při těle, ale bylo v něm nějaké zvláštní kouzlo. Ruku mu zabořila do těch hustých vlasů. Utěšovatelsky ho objala. A v mžiku rty splynuly v pronikavém francouzském polibku. Jejich jazyky se vzájemně proplétaly v tom nejvášnivějším splynutí. Po takovém polibku proběhlo jejich těly vzrušené chvění, kterému nešlo odolat! Oblečení skončilo na podlaze po cestě z kuchyně do ložnice. V ložnici jejich nažhavená těla splynula v ještě silnějším objetí, tak silném, že Hela jeho překrvený nástroj vtáhla do svého lůna příliš silně. David měl docela velký problém se od ní po výstřiku odpoutat.

Foto zdroj: profimedia.cz

4.10.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer
Více o tématu: erotický příběhHeLa

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist