Sex jenom o víkendu! To jsme to dopracovali…

Při brouzdání internetem mi tuhle praštil do očí titulek: Stále více párů odkládá sex až na víkend. „Ha, tak to jsme přesně my!“ proletělo mi hlavou. I když mě možná mělo uklidnit, že v tom nejsme sami, hlodá to ve mně stále víc. Proč to tak je?

Jasně, manžel je dlouho v práci, vrací se unavený, podrážděný, naštvaný, je rád, že sebou plácne před televizi. U nás v práci to není zase tak náročné, ale musím uvařit, vykoupat a uspat malou a uvést byt do stavu obyvatelnosti, takže se kolem desáté přesunu z vany rovnou do postele, protože neudržím oči otevřené. Z manželovy strany žádné erotické podněty nepřicházejí, až jsem ho jednu dobu podezírala, že už ho nepřitahuju, našel si milenku atd.

Tiše jsem záviděla kamarádce Martě, která pravidelně sleduje sexuální tipy v dámských časopisech a snaží se mi dávat rady, jak máme naše intimní soužití vylepšit. Její manžel přede mnou mával Kámasútrou a holedbal se, kolik krkolomných pozic s Martou už vyzkoušeli. Hm, říkala jsem si, tihle dva jedou. A to jsou taky celý den v práci a večer nelítají kolem jednoho dítěte jako my, ale rovnou kolem dvojčat. A pak jsem se jich jednou zeptala… nevím, proč mě to nenapadlo dřív… jak často si ten sex vlastně dají? Zarazili se. Pomalu z nich vylezlo, že tak jednou týdně…  jednou za čtrnáct dní…

Takže ono se kolem toho nadělá hodně řečí, rádo se o tom diskutuje nad šálkem kávy, ale skutek utek. Marta si dala do nového roku předsevzetí, že bude mít sex každý den, i kdyby to měla být jen pětiminutovka ve sprše. Osobně nejsem tak ambiciózní, stačilo by mi to obden. No, takže moje předsevzetí padlo za své po týdnu, Martě vydrželo pouhé dva dny. To jsme to dopracovaly.

Ptám se manžela, proč toho nejsme schopni častěji? „Večer jsem už vyčerpanej, a ty si přece nezasloužíš, aby tvůj chlap pod tebou celou dobu ležel jak rozpláclá žába,“ řekl mi upřímně. V tom má pravdu. Podobný scénář milování by mě rozladil ještě víc než týden sexuální abstinence.

A proč mi na tom tak záleží? Nejde o to, že bych byla nadržená jako samička veverky, je v tom něco jiného. Dobře jsem vypozorovala, že den dva po milování jsme k sobě s manželem jako hrdličky, zatímco když mezi námi nic neproběhne déle jak týden, jsme oba podráždění a máme tendenci na sebe neustále štěkat. Kromě toho všude píšou, jak je sex zdravý, jak zlepšuje krevní oběh, brání stárnutí buněk a je nejlepší prevencí rakoviny prostaty a podobně. Myslím, že by nám to prostě jenom prospělo.

Tak jsem se tu vyzpovídala a zkusím se zeptat – jak to máte vy?

24.1.2011 12:02| autor: Gábina
Více o tématu: internetKamasútrasex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist