Má cenu pokračovat, nebo ne? Poznejte, jaký je typ podle prvního rande!

V moři plavou miliony ryb, ale na ten správný úlovek se musí dlouho čekat. A podobně to někdy bývá s randěním, zvláště s tím, které se sjednává online. Zkušení psychologové určili pět základních typů mužů. Svůj objekt můžete prokouknout hned na první schůzce. Nevěříte?

Pak si přečtěte, jaké typy mužů lze potkat a zda vztah s ním má cenu. Když nic, tak se alespoň dobře pobavíte.

Frajer Péťa

Sebedůvěru by mu mohl závidět i Miloš Zeman. Obvykle se na rande pečlivě připraví. Má nastudované stohy knih (nikdy to ale nepřizná) a v malíku několik technik svádění. Je obvykle šarmantní a nedělá mu problém udělat dojem.

Jak ho poznáte: Nikdy není nervózní nebo frustrovaný. Ví si rady v každé situaci.

Jak s ním vyjít: Pokud nechcete dlouhodobý vztah, je ideální volbou. Je hojivou mastí na jizvy po rozchodu. Udělá z vás královnu, bude vás hýčkat. Jenže bacha, abyste se opět zbytečně nespálila. Počítejte s tím, že do budoucna příliš nemyslí.

článek

Tomík, co mrhá časem

Na facebooku je ve dne v noci. Neustále aktualizuje svůj profil na seznamce. Virtuálně se to kolem něho hemží holkami, ale ve skutečnosti si příliš nevěří.

Jak ho poznáte: Svůj profil často aktualizuje. Plánuje na poslední chvíli a textovkou vás může překvapit, když to nejméně čekáte.

Jak s ním vyjít: Nekývejte na rande na poslední chvíli. A pokud vás do tří měsíců nepředstaví svým přátelům nebo rodině, ukončete to s ním.

Kámoš Honza

Obvykle trpí nedostatkem sebedůvěry a s každou holkou končí vztah s tím, že bude její kamarád. Žena má nejprve pocit, že jí naslouchá, obvykle ale zjistí, že to je on, kdo se jí potřebuje vyplakat na rameni.

Jak ho poznáte: Ani na pátém rande vás ještě nepolíbil. Pokud ano, nejprve se dovolil.

Jak s ním vyjít: V podstatě by to mohl být dobrý manžel. Snažte se probudit jeho sebevědomí komplimenty, bude si víc věřit a začne se cítit více vaším partnerem než kámošem.

článek

Plachý René

Je tak stydlivý, že se bojí navazovat kontakty. Prchá do svého světa, ve kterém má aspoň jistotu, že ho nikdo nezradí.

Jak ho poznáte: Myslíte si, že o vás nemá zájem, přitom se ale pohybuje ve vaší blízkosti. Na otázku odpovídá jednoslabičně.

Jak s ním vyjít: Musíte být aktivnější než on. Nahoďte téma: nový film, který byste chěla vidět, bar, kam byste chtěla zajít… Buďte trpělivá, komplimentů se jen tak nedočkáte. Často se ho ptejte na jeho radu – a pokud to jen půjde, pochvalte ho, jak vám pomohl.

Vlezlý Vašek

Pořád o něčem hloubá, na všem hledá mouchy, pro vše se trápí. Vztah s ním může být nejprve fajn, ale může končit děsivě.

Jak ho poznáte: Po první schůzce vám pošle pět textovek, ještě než dojde domů. Pokud neodpovíte do pěti minut, trápí se. Jste hned jeho přítelkyně.

Jak s ním vyjít: Dejte si velký pozor. Nevyplatí se jej příliš pouštět k tělu, pokud nechcete, aby vás bombardoval textovkami od rána do večera.

Podle této typologie to vypadá, že muži jsou velmi křehké květinky. Souhlasíte s ní? Anebo jste narazila na typ mimo uvdedené kategorie?

Foto zdroj: profimedia.cz

12.12.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist