Tipy na super rande

Na první rande jdete většinou do kina nebo restaurace. Je to ale nejlepší volba? U filmu si moc nepopovídáte, a v té tmě si ani nemůžete svůj nový objev pořádně prohlédnout. Sezení u stolu dává prostor pro konverzaci, ale co když vám najednou dojdou témata a zůstanete na sebe jen tak koukat?

Předkládáme pro inspiraci několik tipů, které tento problém řeší.

Piknik v parku

Procházka letním parkem je vždycky romantická. Pro větší pohodlí a uvolnění zábran si můžete s sebou vzít deku a košík s piknikovým občerstvením, které jste doma sama připravila. Pokud ráda vaříte a pečete, dává vám to příležitost ukázat mu, jaká jste skvělá kuchařka.

Výlet na starý hrad

Na takové rande se hezky vzpomíná – a je to důstojné zahájení vztahu. Navíc, pokud vám to vydrží a vezmete se, budete moci s hrdostí vyprávět svým dětem, že jste své první odpoledne s tatínkem strávili na Zvíkově. Určitě je to dojme více, než kdybyste svou první schůzku odbyli u Bubeníčků.

článek

Návštěva zoo

Někomu to zní možná dětinsky, ale může jít o zábavné odpoledne. Kromě toho si ověříte, jaký vztah má váš čerstvý přítel ke zvířatům. Případně, zda je ochoten udělat něco pro charitu a jednoho z tvorečků sponzorovat. Z váznoucí konverzace nemusíte mít v tomto případě obavy – stačí vzít s sebou fotoaparát a ve chvílích mlčení vášnivě fotit zvířátka.

Projížďka na parníku

Vás objev si možná netroufá na lodičky (nebo se mu nechce veslovat), ale na parník se odváží každý. Projížďka po řece je romantická, a parníky navíc bývají vybaveny barem s občerstvením pro případ, že by té romantiky bylo až příliš. Zkrátka ideální místo pro první rande.

Bowling

Nenáročná sportovní aktivita, při které se nezapotíte, a ještě si můžete dát skleničku na kuráž. I když jste bowling nikdy předtím nehrála, nemusíte se bát trapasu. Jen si do kabelky přibalte pilník na nehty – ty se totiž v dírkách bowlingových koulí snadno zlámou…

Foto zdroj: profimedia.cz

1.9.2014 12:00| autor: Libuše

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist