5 znamení, že se mu líbíte. Poznáte, kdy má o vás zájem?

Krásný úsměv, charisma a sexy tělo. Chcete ho? Poznejte včas, jestli se líbíte i vy jemu! Stačí si všímat pěti znamení, která řeknou víc než tisíc slov! Okamžitě!

Řeč těla. Jen opravdový expert, který se neverbálními projevy naplno zabývá, umí ovlivnit, jestli to, co si myslí mozek, nekoresponduje s pohyby. Zkrátka, běžný „smrtelník“ nemá šanci, aby se jeho myšlenky nepromítly do postoje těla a jeho gest. Chcete-li tedy poznat, jestli se mu líbíte, všímejte si, co vám říká – beze slov!

1. Změna držení těla

Celou dobu stojí shrbený, ale jakmile se k němu přiblížíte, nebo se na něj zadíváte, narovná ramena, mužně vypne hruď a mírně zatáhne břicho? Snaží se, aby na vás zapůsobil v tom nejlepším světle! V překladu to znamená, že svůj zájem nepředstírá. Opravdu ho má.

2. Pohled přímo do očí

Věděli jste, že podle některých studií stačí pánům méně, než deset vteřin, aby se stihli totálně zamilovat? A právě proto je pohled tak výmluvný! Jestli se na vás dívá přímo a dlouze s tím, že moc často pohledem neuhýbá, dá se tvrdit, že je ruka v rukávě! Pokud se mu ještě navíc lehce pozvedlo obočí a rozšířily se panenky, je z vás úplně paf!

článek

3. Upoutání pozornosti

Jaké zbraně vytáhne muž, který se snaží udělat dojem? Tak trochu si začne čechrat peří a chlubit se! Možná si před vámi koupí ten nejdražší drink v baru, vytáhne svůj telefon, který patří k nejnovějším modelům, a při přímém rozhovoru se jen tak mimochodem zmíní, že ho každým dnem čeká povýšení. Cože? Baví se o práci? Ano.

Věřte, že tohle je nejčastější témata, po kterém muži sáhnou, když poprvé mluví s někým, o koho mají zájem.

4. Selhání kontroly

Chvíli se oťukáváte a on si pořád rovná opasek u kalhot, narovnává klopu saka a sundává neviditelné smítko z košile? To je důkaz jeho zalíbení ve vás! Také se může přihodit, že místo na oblečení si bude sahat na ušní lalůčky nebo bradu. Jak tohle může skončit? Když mu dáte telefonní číslo, tak dobře…

5. Telefonický kontakt 

Podle odborníků skoro dvě třetiny mužů zavolají sympatické ženě hned druhý den po seznámení. Tedy v případě, že chtějí z hovoru předešlého večera vykřesat něco víc. Pokud tedy obdržíte textovou zprávu do 24 hodin, vypadá to, že to tenhle hezoun myslí vášně!

Víte ještě o nějakých signálech, které muži dělají, když se jim žena líbí? Podělte se o ně s ostatními…

Foto zdroj: profimedia.cz

4.9.2014 12:00| autor: Lucie Feiková
Více o tématu: oční kontaktseznámení

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist