Chceš sbalit sexy týpka? 3 lži, které musíš ovládat

Lhát se sice nemá, ale co se týče vztahů, málokdo to dodržuje. Vlastně, někdy je docela fajn nepřiznat barvu. Zvlášť co se týče třech velmi zásadních věcí, které při seznámení a i po delší době vztahu hrají velmi výraznou roli… Taky v těchto případech mlžíš?

Je léto a horké dny nahrávají novým vztahům a utužování těch stávajících. Ať už jdeš zítra na první schůzku, či jsi pár let zadaná, mysli na to, že v lásce a válce je povoleno vše! Ale to ty víš, když s největší pravděpodobností používáš tyhle tři milosrdné lži…

1. Jsem mladá

Známe to. Pokročilá ranní hodina, barová horší viditelnost a pár drinků k tomu. V tom se přitočí fešák od vedlejšího stolu a po zajetých frázích přijde na řadu zvědavý dotaz. „Kolik že ti to vlastně je?“ Dobrá otázka. Hodná holka poví skutečný stav věcí, kdežto ta zlobivá se nebojí vytasit s trochu nižším číslem. Je to přece kratší verze, než vykládat někomu, koho člověk zná sotva pár minut, že věk není tolik podstatný.

„Dělám to běžně, Vždycky si ubírám tak pět let, protože prostě můžu. Naštěstí mám v genech mladistvost, ale i kdybych ji neměla, stejně bych lhala,“ směje se osmadvacetiletá Gábina.

(Pro případ, že praktikuješ tuhle strategii seznámení také, je dobré vědět, jaký je ideální věkový rozdíl mezi partnery. To abys třeba nepřestřelila příliš. Z několika nezávislých studií vyplývá, že jsou to čtyři roky a tři měsíce. A přesně o tolik by měl být muž starší.)

Hlavně tedy pozor, ubírat si až moc je podezřelé a někdy fakt dost trapné. Nádherně to předvedl tenhle stařík ve videu, který si s chutí zahrál mladého svůdce. Tak ať nedopadneš stejně…

2. Jsem skoro nepolíbená

Milenci a všichni ti bývalí? Deset? Dvacet? Přiznejme si bez mučení, že na takovou intimní záležitost vždycky dojde řada, a možná proto, už jen z principu, se o ní tak často lže.

Nikdy se něco takového nesmí přiznávat, protože s pravdou se v tomto případě nejdřív pojde,“ myslí si čtenářka Míla, která hovoří z vlastních zkušeností. „Jednou jsem řekla pravé číslo a už jsem to poslouchala měsíce. Od té doby se řídím heslem doktora Plzáka. Zatloukám. A vy dělejte to samé,“ radí všem ostatním.

Zdá se ti to kruté, zamlčovat tak důležitou informaci? Spadni na zem! Myslíš, že kluci ti snad říkají pravdu? Nebuď naivní a radši se soustřeď na pilování svojí poslední lži…

3. Jsem nesmírně šetřivá

„Krémy jsou levné, ty stíny taky, jo a make-up měli ve slevě, miláčku.“ Slyšíš sama sebe? Tak to nejsi jediná. Proč?

„Jednou mi jeden takový na první schůzce složil kompliment. Připadala jsem mu krásná. Já blbá ze sebe hned vysoukala, kolik mě vizáž stojí peněz a že si musím najít brigádu, abych si kosmetiku, po které toužím, mohla dovolit. Už nikdy se neozval,“ krčí rameny Alice, která, poučena těmito událostmi, už nikdy žádnému ze svých partnerů nepřiznala, kolik za kosmetiku a drogerii utrácí.

Ani ty v šetřivosti zrovna nevynikáš? Pak se aspoň na oko uč od povolaného. Alan ze seriálu Dva a půl chlapa tě naučí správným mravům!

Co ty na to? Už jsi někdy zalhala v těchto třech oblastech? Jak to dopadlo? Napiš nám o tom do diskuze!

Foto: Thinkstockphotos.com

4.8.2015 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist