Pět netradičních míst, kde můžeš potkat svou lásku

Za rohem jsou Vánoce a ty jsi zrovna single? Nechceš se užírat samotou, sledovat sama pohádky a pojídat při tom cukroví? Tak vysedáváš po kavárnách a hospodách, v kinech jsi viděla každý film dvakrát, ale lásku jsi stále nepotkala? Možná hledáš na špatných místech. Víme, kde můžeš potkat lásku ještě do Štědrého dne.

Veletrhy

Ať je to veletrh jídla, knižní, sportovní nebo nábytku, je to jedno. Důležité je, že tam můžeš potkat chlapa, který je zrovna nezadaný. Může se tam potulovat jen tak, nebo třeba z pracovních důvodů. Určitě se tam vyprav. Za pokus to stojí a navíc máš šanci potkat chlapa, který bude mít stejné koníčky jako ty.

Vánoční akce

Pořádá se ve tvém okolí benefiční koncert nebo setkání místních občanů? Tak to je skvělá příležitost, jak se nenápadně seznámit. Stačí se jen třeba svého vyhlédnutého idolu zeptat na radu ohledně výběru vánočních věnců nebo nadhodit, že jsi přinesla dalším hostům na ochutnání perníčky a kam bys je mohla dát. I kdyby byl náhodou zadaný, nebudeš za tu odmítnutou, protože ses přeci jen na něco informovala.

Vánoční koncerty

Slyšet Rybovu mši v kostele je překrásný zážitek a téměř každé srdce zjihne. Takže jestli někde opodál stojí nějaký volný krasavec, stačí se na něj jen usmát nebo mu popřát krásné svátky.

Autorská čtení

Těch bude před Vánocemi více než dost, protože autoři budou doufat, že jejich knihy lidé koupí jako dárek. Navíc si takhle můžeš zmapovat, jestli máte stejný vkus. Někoho, kdo je posedlý sci-fi literaturou, jsi už měla a neklapalo vám to? Tak si jdi poslechnout raději něco realistického, něco ze života. Co třeba Michala Viewegha? Pokud chceš spíše nějakého srandistu, vydej se na čtení Petra Šabacha. Je libo romantika, zvol si poezii, a pokud toužíš po někom, s kým budeš vést dlouhé rozhovory, zajdi si na Jaroslava Rudiše.

Obchodní centra

Jasně, nemáš ráda přecpané obchody, kde se o poslední kosmetický balíček rvou dvě zákaznice. Ale přímo tady se nabízí šance jako hrom. Prodavačky jsou určitě zaneprázdněné jinými zákazníky, tak se holt na názor budeš muset zeptat toho mladého muže, co stojí u regálu s kravatami. Vyber si nějaké sexy šaty a zeptej se, jestli jsou ti zezadu ok. Můžeš také nenápadně vysondovat, jestli má doma nějakou ženu tím, že se zeptáš, zdali on by v těchto šatech svou partnerku rád viděl nebo ne. Možností je spousty. A navíc nakoupíš vánoční dárky. Takže dva v jednom.

Někdy je opravdu kumšt najít správné místo na hledání lásky, ale rozhodně do toho netahej svou matku a dceru, ať nedopadneš takhle:

Foto zdroj: shuttesrtock.com

10.12.2015 10:00| autor: Alžběta Bublanová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist