7 zaručených způsobů jak zazdít dobrý sex

Toužíte po dokonalém vztahu naplněném tím nejúžasnějším milováním? Chcete prožívat vášnivý sex i náhodné románky na jednu noc bez trapasů? Pak pro vás máme sedm zaručených rad, jak toho dosáhnout…

1. Hltání romantických filmů
Ano, všichni ti herci v dokonale padnoucích oblecích mluví jako ze žurnálu a stejně tak se i chovají, při prvním milování neztratí glanc ani jistotu a s kulisou podmanivé hudby úžasně svedou svou partnerku. Realita bývá poněkud jinačí. Namísto sladkobolné hudby se po celém domě ozývá sousedovic vrtačka, váš partner se nemůže vypořádat se zapínáním podprsenky, a když má dojít k věci, zazvoní vám v kapse mobil.  A proto: buďte realistka!

2. Nepřipravenost
I na první rande buďte dokonale připravená. Nikdy nevíte, co se může stát.  S neoholenýma nohama, oloupaným lakem na nehtech a odrbaným spodním prádlem se nebudete cítit sexy ani tak vypadat a co teprve, když se probudíte ráno po prohýřené noci, aniž byste si události předchozího večera pamatovala.  Zapomeňte na elastické prádlo a vycpávky do podprsenky a vaše heslo je: vždy připravena!

3. Špatná volba místa činu
Zapomeňte na vzrušování řidiče při jízdě. I když to ve filmech vypadá tak úžasně jednoduše, je-li vám život milý, raději zajeďte na odlehlou lesní cestu. Přepadla vás chuť na milování uprostřed přírody? Proč ne! Ovšem pozorně se rozhlédněte. Z opuštěné cesty, na které jste, se může během chvilky a zpravidla přesně v době, kdy přicházíte k vrcholu, objevit parta puberťáků hledající soukromí, nebo postarší pár venčící psa. Vhodné není ani jakékoliv pole, zvlášť není-li sklizená úroda.

4. Špatná volba jídelníčku
Co k tomu dodat? Snad jen luštěniny, zelí ani cibule nejsou nejvhodnější potraviny pro blížící se rande.

5. Zapomeňte na negativismus
Humor by měl být vaším nejvěrnějším společníkem, protože trapasy nechodí po horách, ale po našich ložnicích. A tak buďte připravená na nejhorší. Na to, že u vášnivé milostné předehry s vámi spadne postel, ve chvíli nejsilnějšího orgasmu za posledních několik let se u vaší postele zjeví tříletý synek s neukojitelnou žízní a ve finále vašemu partnerovi vypadne z pusy žvýkačka a málem vás s ní udusí.

[[related]]

6. Mějte pamatováka
Asi nic neodradí a nezkazí požitek z milování tak jako, když se v nejlepším přeřeknete a namísto Petra chválíte Karla.

7. Pozor na pomůcky
Pomůcky mohou být skvělým doplňkem a pomocníkem při milostné předehře, ale také strůjcem malých katastrof. I když vám přijde geniální polít partnera horkou čokoládou na nejintimnějším místě, on to za tak úžasný plán brát nebude a vy budete mít na pár týdnů s milováním utrum. Možná navždy. U šlehačky si prohlédněte datum spotřeby a klíčky od pout uložte na bezpečné místo, které si hlavně dobře pamatujte!

Zkazit dobré milování se vám povede i hádkou kvůli dětem, myšlením na to, co vás zase zítra čeká v práci, či co máte uvařit, zaručený je prasklý kondom s následným nočním během městem po otevřených lékárnách a přemlouváním lékárnic, aby vám prodaly malý zázrak jménem Postinor. Ať už se vám povede zkazit milování jakkoliv, berte to s humorem. Jen tak to můžete ve zdraví přežít.:-)

7.11.2012 10:00| autor: Petra M.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist