Chcete mě? Vybírejte partnera stejně jako psa. 10 tipů, jak na to

V jeho temně hnědých kukadlech neustále hořely plamínky, byly tak podmanivé a veselé, že i ji dokázal Orlandino rozesmát. Byla to láska na první pohled. Jenže pak přišla na to, že je nejen nevychovaný, ale i nevychovatelný.

Pro upřesnění: Orlandino byl pes a na lep mu sedla americká doktorka Annie Kazsinová. Pro příště už vybírala obezřetněji. Nedala jen na bezchybnou vizáž a krásný kukuč, ale i na celkový dojem. A výsledek? Našla nejen pejska, ale i životního partnera. Od té doby radí ženám, jak hledat protějšek. Tvrdí, že to lze úplně stejně, jako když si vybíráte domácího mazlíčka.

1. Temperament je základ

Okouzlující, tajemný, ale taky náladový a zatrvzelý? Láká vás jej zkrotit? Pak vězte, že to nebude jednoduché, váš muž totiž patří k lidem, kteří nenavazují kontakty snadno, a pokud nějaký navážou, je dost obtížné s nimi vyjít. Lepší je volit někoho, kdo je rozený optimista a rád se směje, takový člověk nemá problém s lidmi ani se vztahy.

2. Správný rodokmen

Nejde ani o to, jestli je z dobré rodiny, jako o to, jak o svých nejbližších mluví. Vyjadřuje se o svých nejbližších nelichotivě, nebo dokonce vulgárně? Rychle pryč! S největší pravděpodobností je to sobec, který za nějaký čas bude mluvit podobně nevábně i o vás!

3. Příliš mnoho štěkání škodí

Pokud na prvním rande, štěká, tedy mluví jen a jen o sobě, může to být prostě jen tím, že je nervózní, nicméně spíše to ukazuje na nedostatek zájmu o druhé a nepříliš valné sociální cítění.

4. Dobré způsoby nade vše

Pokud zuřivě vrčí na číšníka či neposedné dítko, je to špatnou předzvěstí, že ta pravá pohroma teprve přijde, setrváte-li po jeho boku. Možná se při konverzaci s vámi ovládá, chová se způsobně, nicméně to, jak reaguje na ostatní, naznačuje, že se přetvařuje a přetvářka nikdy nevydrží věčně.

5. Chce to správný výcvik

O svém rande máte určitě nějakou představu, nějak se snažíte obléknout, abyste vypadala k světu, nějak konverzovat. Pokud váš protějšek například chlípně pošilhává po jiné ženě, či pokud nějakým způsobem naruší vaše přestavy o první schůzce, vezměte nohy na ramena.

článek

6. Poslušnost je základ

Pokud si objednává jako první, pokud mluví a objednává i za vás, máte tu čest s vůdcem smečky, který vám bude neustále přikazovat, co máte dělat. Je jen na vás, zda chcete být vždy poslušnou „fenou“.

7. Hravost až na kost

Nechcete jen někoho, s kým je legrace, ale také někoho, vedle něhož můžete tropit i celkem hloupé žerty, jak se vám líbí, protože se dokážete uvolnit.

8. Přespřílišná dravost je na škodu

Když vás někdo příliš hlasitě otravuje svými vtípky, neznamená to, že je milý. Znamená to, že si cestu klestí ostrými lokty a že i vás brzy zažene do kouta.

9. Pozor na chovatele

Možná jste už delší dobu sama a vaše dobrá kamarádka vám ve velmi dobrém úmyslu zprostředkovala rande s někým „opravdu úžasným“. Nenechte se ukolébat řečmi a vždy dejte pouze na váš dojem. Přece si nebudete kupovat domek jen proto, že ve stejné ulici bydlí taky pan XY!

10. Neočekávejte příliš

Nemyslete na svatbu a šťastné dětičky kolem. První rande je jen první rande, jde o to, abyste se trochu poznali. Tak se podle toho chovejte a raději od schůzky dopředu nic neočekávejte.

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

22.1.2015 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist