Horoskopy podle tarotových karet: Přichází období lásky i nových nápadů

Trápí tě samota nebo snad nemůžeš nalézt novou práci? V novém týdnu je všechno jinak, buď aktivní a můžeš se radovat z úspěchu. Co dalšího tě čeká podle karet? Přečti si naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Pocítíš příval štěstí a radosti. Všechno, co tě trápilo, odchází konečně pryč, nezáleží na tom, jak vážné tvé problémy byly. Můžeš se opět svobodně nadechnout a vychutnávat úspěch i završení, jedna životní etapa právě končí a nová začíná. To, že se ti bude líbit, je jisté.

Býk (21.4. – 21.5.)

Nastává období plné činorodosti a pracovitosti. Skvělé nápady začneš také ihned realizovat, což nepochopí zejména kolegové v práci, ve kterých probudíš značnou závist. Svým nadšením a smyslem pro humor je s naprostým přehledem dostaneš na svou stranu, a nakonec ti ještě rádi pomohou.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jedna událost střídá druhou a ty jsi ve svém živlu, nikdo jiný si neumí poradit s každou zapeklitou situací, nevrlým šéfem nebo zlobivými dětmi lépe než ty. Nejen, že s absolutním přehledem dokážeš uklidnit ostatní, navíc tě to také baví a naplňuje radostí.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci si tě chválí a oceňují tvoji trpělivost, přesnost a smysl pro humor. Ten potřebují především kolegové, kteří zrovna neoplývají dobrou náladou jako ty. Můžeš se těšit na pochvalu a také pozvání na skleničku, které tě natolik vyvede z rovnováhy, že bez přemýšlení řekneš ano.

Lev (23.7. – 22.8.)

Máš citů na rozdávání, nejen, že se ti bude dařit v práci, také doma na tebe čeká nová vlna vášně a lásky. Pokud jsi nezadaná, rozhodně neseď doma a vyraz mezi lidi, můžeš totiž potkat svoji osudovou lásku. Hodně se usmívej a neboj se přijmout nevinné přátelské pozvání na dobrou kávu, může z toho být mnohem víc.

Panna (23.8. – 22.9.)

Pokud stojíš před důležitým rozhodnutím a nejsi si jistá výsledkem, ber to jako znamení danou situaci znovu přehodnotit a zanalyzovat. Teprve až si budeš zcela jasně jistá, že je vše v naprostém pořádku, můžeš jednat. Dopřej si dostatek času na rozhodnutí a nic neuspěchej, ještě není správný čas.

 

Váhy (23.9. – 23.10.)

Dávej si pozor, ať někomu nenaletíš, díky své upřímné povaze máš pocit, že ostatní jsou stejní jako ty. Bohužel realita je však jiná, pokud se chystáš na první rande nebo máš snad důležitou schůzku ohledně nového projektu, buď velmi obezřetná. Než cokoliv podepíšeš, poraď se ještě s někým zkušeným a rozhodni se, až si budeš zcela jistá čistým záměrem dotyčného.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš před sebou dny, kdy se ti nebude do ničeho chtít. Zkus si držet pozitivní přístup a dobrou náladu, ať se děje cokoliv. Jen tak zvládneš období plné nečinnosti a také neupřímnosti ze strany kolegů v práci či partnera. Buď nad věcí a raději nad tím mávni rukou, drž se hesla, že moudřejší ustoupí, zanedlouho přijde úleva i řešení.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Očekávej nové možnosti, ať již v oblasti práce nebo vztahů. Můžeš se těšit na rozmanité příležitosti, radostné pocity a lásku. Pokud jsi již propadala beznaději, že na tebe nečeká ten pravý, tak teď máš příležitost se zamilovat. To, že půjde o láskyplný a dlouhodobý vztah, je jisté.

Kozoroh (22.12. – 20.1.

Očekávej úspěch, štěstí, radost a také lásku. Stojíš pod šťastnou hvězdou a dokážeš nemožné. Začni realizovat své sny a touhy, můžeš se spolehnout, že budeš úspěšná ve všech životních oblastech. Cokoliv tě trápilo, odchází pryč a nastávají harmonické dny. Sdílej své štěstí také s ostatními.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V těchto dnech ti práce půjde od ruky a nejen to, ještě zvládneš dořešit veškeré resty, které jsi v minulosti odkládala na neurčito. Nezahálej a začni naplňovat své nejtajnější sny, budeš úspěšná, a navíc ti pomohou tví nejbližší. Zkus si také koupit stírací los, máš šanci na malou výhru.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Potěší tě radostná zpráva a nejen to, máš před sebou skvělé dny naplněné ohnivou energií. Ukážeš ostatním, že tvá práce je pro tebe také koníčkem a díky tvé pečlivosti na tebe čeká náležité ocenění. Pokud se chystáš na pracovní pohovor, zkoušku nebo snad rande, buď si jistá, že budeš nadšená.

Text: Sára

Foto zdroj: Shutterstock.com

3.4.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist