V pracovní době

Určitě je nás hodně, kteří jsme snili o sexu na pracovišti. Někteří ho i uskutečnili, ale určitě to byl sex až po pracovní době. Na nějakém podnikovém večírku, nebo v rámci „přesčasových hodin“. Ale mít sex v pracovním procesu? To má málokdo, mimo pracovnic night klubů.

Marta a Vašek spolu pracovali v jedné firmě, ale každý na jiném úseku, které na sebe pracovně navazovaly. Vaškovi se Marta líbila, snažil se ji všemožně dvořit. Ale Marta v té době řešila rozpadající se manželství. Neměla myšlenky na další muže a už vůbec ne na nový vztah.

Po pár měsících Vašek dal výpověď a odešel za vidinou lepší práce. V tu dobu se Marta definitivně rozhodla podat žádost o rozvod a ukončit tak marné snahy o záchranu manželství. Vašek se Martě ozval s pozváním na kafe. Marta v tu dobu potřebovala zpovědní vrbu a tak pozvání do kavárny přijala. Proběhlo první rande u kávy, druhé, třetí a pak spolu začali chodit na výlety, do kina.

Vaškovou velkou vášní bylo vaření, rády vařil hlavně pokrmy z masa. Takže víkendy se točily kolem jídla a sexu. Sexu a jídla! Protože Vaškovi práce v jiné firmě nevyšla, tak byl po pár měsících nucen přihlásit se na pracovní úřad. Měl docela hodně volného času, a tak Martě podstrojoval a vyvařoval, co to jen šlo.

Marta pracovala jako technik veřejné zeleně a pohybovala se denně v terénu. Nejvíc na sídlištní zeleni. Jednoho dne ji Vašek navrhl, zda by si nemohla denní pochůzku naplánovat poblíž jeho bytu tak, aby se k němu mohla stavit na oběd. „Uvařím něco hodně moc dobrého, uvidíš, bude to pochoutka. Máš přeci nárok na obědovou pauzu.“

článek

Marta na obědovou pauzu došla do jeho bytu. Vašek vyčaroval vepřové kotletky na houbách a domácí smažené hranolky. Jídlo bylo jedna báseň, a tak Marta uspokojila svoje chuťové pohárky. Slastně se svalila na sedačku. Což Vašek přijal jako výzvu k uspokojení svých chutí – sexuálních. Martě se po tak dobrém obědě moc do milování nechtělo, ale Vašek začal důkladně s předehrou a začal rozechvívat její sevřenou lasturku. Za tu dobu co spolu chodili, už věděl, co na Martu nejvíc zabírá. Začal pomalu prsty zkoumat vlhkost jejího lůna. Přidal polibky na krk a na bradavky. Jo to ji nejvíc rozpaluje. I když řekne, že nemá chuť, nakonec se poddá.

„Vašku neblázni, ještě nemám volno! Ještě musím pracovat!“ odmítala ho, ale jen tak na oko. Neodolala pokušení a stáhla mu kalhoty. Rychle nasedla na koníčka a přirážela jak divá. Vrcholný okamžik přerušil služební mobil.

Paní mistrová, tady Procházka, postupujeme dle rozpisu kácení a u domu číslo 6 na Havlíčkově ulici se bouří nájemníci a brání nám v práci.“ Ozval se její podřízený.

„ Dobře za pár minut jsem tam, vyčkejte.“ 

článek

Paní mistrová, ale já mám problém, já potřebuji pokácet jeden klacek!“ hlesnul Vašek pod Martou. „Neboj, miláčku, pokácím ho, řekla jsem, že dojdu za pár minut a oni jsou skoro za rohem!“ A skutečně i přes vyrušení, možná i pro to napětí pracovního procesu Martu vyprovokovalo ještě k rychlejší akci.

Pak ji Vašek doprovodil na určené místo a pomohl přesvědčit nájemníky domu, že je strom skutečně v havarijním stavu a všechna povolení z městského úřadu jsou v pořádku. Marta zažívala v sobě vnitřní dohru, byla spokojená a v euforii tak, že se na ni podřízení dívali zkoumavě. Domýšleli si, co se asi před pár minutami dělo, že je mistrová tak dobře naladěná i při pracovním konfliktu. A dokonce nechá za sebe jednat toho bývalého mistra.

Foto: profimedia.cz
5.9.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist