SOS: Mám se s ním vyspat hned? Šíleně mě vzrušuje…

Do redakce nám přišel dopis od čtenářky Lenky, která se cítí bezradná, touží po muži a ráda by s ním navázala vztah se vším všudy, ale kamarádky jí to rozmlouvají. Napište také svůj názor…

Nedávno jsem se seznámila se skvělým mužem, jmenuje se Jan a musím říct, že to mezi námi šíleně jiskří. Poznali jsme se přes internetovou seznamku, přestože mě kamarádky odrazovaly a strašily různými příběhy o podvodnících a sexuálních maniacích. S Janem jsme si dali schůzku a myslím, že také já jsem mu sympatická, šel hned na věc a klidně mi navrhl, že se spolu můžeme pomilovat u něho doma.

Musela jsem se hodně přemáhat, abych s ním opravdu neskončila na prvním rande do postele. Když jsem už už málem souhlasila, přišla mi zpráva od kamarádky, ať jsem obezřetná a hlavně ať to nepřeháním s důvěrou jako vždy. Jsem asi naivní, ale věřím vždycky, co mi muži řeknou a pak jsem většinou hodně zklamaná.

Když jsem si zprávu přečetla, trošku jsem se lekla a najednou mně přešla chuť. Co když má kamarádka pravdu a bude to nějaký sexuální maniak, který mne jen využije a zas odkopne. Jan si všiml mého ochladnutí a hned vyzvídal co mne tak rozhodilo, naštěstí se mi ho podařilo přesvědčit, že o nic nejde a slíbila mu společnou noc na další schůzce.

článek

Trošku se naštval, ale pak už večer probíhal v klidu a pohodě. Když mne doprovázel domů, pořád jsme se líbali a dotýkali. Kdyby mi v hlavě nezněla zpráva od kamarádky, tak se s ním snad vyspím hned. Říkal, jak moc ho vzrušuju a jak jsem nádherná. Proč by mi lhal, kdyby to nebylo pravda? Myslíte, že je by byla chyba pomilovat se s ním na druhé schůzce nebo mám raději vyčkávat?

Když jsem vše vyprávěla kamarádkám, říkaly, že jsem šílená a pokud se s ním vyspím, tak jsem děvka, ale já nechápu proč. Co je na tom, když po měsíčním intenzivním psaní spolu skončíme v posteli. On má svůj byt já také, takže problém, že by se mi chtěl nastěhovat do bytu opravdu nehrozí.

Kamarádky si ťukají na čelo a vyprávějí mi jen šílené příběhy o zneužitých ženách a také o tom, jak je nemorální s mužem skočit do postele po měsíční známosti. Jsem docela rozhozená, protože mně to k Janovi hodně táhne a on to má stejné. Co myslíte, opravdu udělám tak velkou chybu a zase naletím podvodníkovi nebo to mám risknout, zapomenout na hrozby od kamarádek a poslechnout srdce? Pokaždé když si spolu píšeme, projevuje zájem a ptá se, kdy k němu přijdu, já jsem na vážkách a nevím, co s tím udělat. Jednou se naštval a nemluvil se mnou téměř 14 dní, ale nakonec jsme se usmířili.

Jak jste to měli vy? Čekaly jste na společnou noc až po delší době nebo ne? Budu velmi ráda, za každý názor, již v neděli se máme opět setkat.

Foto zdroj: profimedia.cz

4.12.2014 12:00| autor: Lenka
Více o tématu: Téma láska

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist