Geniální příručka prvního rande. 5 rad, díky kterým budeš pro muže neodolatelná

Čeká tě první schůzka s vysněným mužem? Nervy nech v klidu. Máme pro tebe manuál sestavený profesionálem, který patří k dohazovacím legendám! Odteď už nešlápneš vedle!

prvni-rande-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Bible randění? I tak by se to dalo nazvat. Sestavil ji Alex Carter, americký kouč vztahů, známý i pro svou schopnost pomoci ženám přilákat muže jejich snů. Jeho příručka How to make him desire you (Jak ho přimět, aby po vás toužil) se dočkala takové popularity, že si ji jako e-knihu stáhlo přes milion lidí. To už o něčem vypovídá, ne? Chceš i ty, aby byl nový objev naprosto okouzlen? Těchto pět rad se vyplatí zapsat si za uši!

1. Hraj hry. S chutí!

Alfa i omega úspěchu? Muž, který si s tebou vyrazí na schůzku, by se měl dočkat nevšedního zážitku. Jestli tápeš, jak to zařídit, Alex Carter má naštěstí pár es v rukávu. Snaž se být nejen příjemná, ale i záhadná a tajemná. To v chlápkovi totiž vyvolá pořádnou dávku zvědavosti. Nebude se s tebou nudit a ještě bude chtít přijít na kloub všem tvým tajemstvím, kterými jsi ho tak hezky navnadila!

2. Nepodceňuj se. Nikdy!

Řeč těla dokáže pěkně zamíchat kartami. Pokud se na rande dostaví shrbená slečna, co by se nejraději zavrtala do země, její nezdar je téměř stoprocentní. Tudy cesta nevede! Správně je to takhle – narovnat se, vypnout hruď, nahodit sexy úsměv a mít zdravé sebevědomí. I kdyby měl tvůj „parťák“ to nejdelší vedení, hned vycítí, že si věříš. To je prý mužské lákadlo jak hrom!

3. Nehraj si na šéfku. Ani trochu!

I když jsi emancipovaná a samostatná žena, která se bez obav uživí a ještě se o sebe postará v každé situaci, nedávej to moc najevo. My chápeme, že kolo u auta dokážeš vyměnit rychleji než on – a stejně tak přivrtáš i obraz na zeď, ale pozor na to. Dokazovat muži při prvním setkání, že zvládneš úplně všechno, může mít drtivé následky. Málokterý samec totiž skousne mít po svém boku květinku, co má vlastnosti chlapa! Nech si trochu té křehkosti a zranitelnosti, nadřazenost drž na uzdě. To je názor Alexe Cartera, který má vážně něco do sebe…

4. Mysli na své blaho. Pořád!

Za svůj život jsi zodpovědná jen ty sama a logicky se snažíš ze všech sil, abys byla spokojená na všech frontách. Občas si prostě uděláš radost a utratíš nějakou korunu za oblečení, nebo bez řečí zůstaneš v práci presčas, protože nový projekt ti přinese úspěch a uznání. Víš, co je pro tebe dobré! A díky těmto malým skládačkám „puzzle“ jsi šťastná a pozitivně naladěná.

Přesně tak to má být, protože věčně naštvané, zoufalé a naštvané „trpitelce“ přece žádný muž nechce skákat do náruče. Buď tedy svá a dělej to, co tě naplňuje, malé sobectví je povoleno! S tím vlastně souvisí i další bod.

Přečti si také:

5. Drž si odstup. Vždycky!

Hned z „fleku“ dotyčnému naznačit, že jsi připravená vzdát se všeho, abys o něj mohla co nejlépe pečovat? Expert na vztahy Alex Carter varuje, že je to kardinální chyba! Držet panáčka v pohotovosti a nejistotě není žádný hřích. Spíš naopak!

Bude mít stále chuť o tebe bojovat a rozhodně nezíská pocit, že tě má „jistou“. Týpek musí pochopit, že se nevzdáš pravidelného vína s kamarádkami nebo svých koníčků. Chraň si svůj prostor, do kterého ti nikdo nemá co mluvit. To platí nejen na prvním rande, ale i v dlouhodobém vztahu. Co ty víš, třeba právě takhle to dostaveníčko skončí…

Tak co, už jsi před první schůzkou trochu klidnější? Jen kdyby se ti tolik neklepaly ruce a zvládla jsi ukázkový make-up, co? Inspiraci a parádní zlepšovák najdeš ve videu!

Co si o těchto radách přímo od profíka myslíš, bude to fungovat? Nebo znáš nějaké mnohem lepší? Poděl se o ně s námi, budeme se moc těšit na příspěvky v diskuzi! 

text, Lucie Feiková, foto: shutterstock

14.11.2022 3:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist