Hubněte s Feminou: Mačingová dieta den dvacátý osmý

Dnes je poslední den naší společné dietky od Antónie Mačingové. 28 dní celkem rychle uteklo a vzhledem k tomu, že jsme v tom byli spolu, tak si můžeme všichni společně pogratulovat.

Nechci vás nějak demotivovat, pokud jste rozhodnuti dojet na maximum ten poslední den a vážit se až zítra, ale já se dnes změřím a zvážím. Ale nejdřív ještě jídlo:

  • Snídaně: vařené jáhly + ořechy + sušené švestky + med
  • Oběd: vařená strouhaná červená řepa + cibule + tuňák
  • Večeře: míchané vaječné bílky + brynza

Hned na začátku předesílám, že k obědu budu mít klasický salát z červené řepy a přidám toho tuňáka. Ale fakt si to užiju. Brynza sice není můj favorit, ale dám jí s úsměvem.

A je to tady. Vytahuji váhu, na které se už vážím asi 4 roky. Je to váha, která monitoruje nejen množství tuku v těle ale i okolo orgánů, poměr vody, svalů a tuků a také metabolický věk, což je něco, co úplně nesnáším. Asi nejspíš proto, že můj metabolický věk většinou odpovídá ženě v rozmezí 50 – 60 let, což opravdu nejsem. Protože jsem se i na začátku vážila nahá, odkládám oděv.

článek

Pak beru do ruky metr a měřím obvod okolo pasu  a boků…

Výsledky:

  • Původní váha 75 kg – současná váha 70 kg
  • Pas před 94 cm – pas po 84 cm
  • Boky před 110 cm – 99 cm

Držet Mačingovou nebylo nijak těžké, ale je pravda, že některá jídla mi vadila. Líbilo se mi, že jsem nemusela přemýšlet, co budu další den jíst. Vím jistě, že Mačingovou v této sestavě už držet nebudu. Pokud bych se ale rozhodla, udělala bych si kratší očistný program, sestavený z jídel, která mi chutnala. Vzhledem k tomu, že se často setkávám při mé práci s lidmi po kavárnách a restauracích, Mačingová mne omezovala z toho důvodu, že jsem si nemohla z jídelního lístku při schůzce nic vybrat (ani salát) a dále ve dnech, kdy byl v jídlech česnek, jsem musela zůstávat doma, protože ho špatně snáším.

Každopádně úbytek na váze a mírách je velmi motivační a já se budu snažit pokračovat dál a hlavně nepřibrat všechno zpátky.

Držím vám všem palce a nezapomeňte se mi pochlubit, jak jste dopadly vy…

Pa Monča

Foto zdroj: profimedia.cz

5.2.2014 10:00| autor: Monča

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist