Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Rande bylo fajn, ale pak se po něm slehla zem? Přišli jsme na to, co chlapa vždycky spolehlivě od...

Rande bylo fajn, ale pak se po něm slehla zem? Přišli jsme na to, co chlapa vždycky spolehlivě odradí!

Rande bylo fajn, ale pak se po něm slehla zem? Přišli jsme na to, co chlapa vždycky spolehlivě odradí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 30. 07. 2015

Možná jsi to už někdy zažila. Potkala jsi sympaťáka, rande bylo úžasné, tak jste si dali další schůzku, jenže po té druhé už o sobě nedal vědět. A ty sis marně lámala hlavu proč. Našli jsme pro tebe 12 věcí, které ho vždycky spolehlivě odradí. Mrkni, jestli jsi nějakou z nich neudělala.

1. Bezdůvodná žárlivost

Znamená, že máš nižší sebevědomí a snižuje tvou atraktivitu. Pokud zjistí, že žárlíš na jeho kamarády, se kterými chce strávit večer, okamžitě hodí zpátečku.

2. Příliš mnoho textovek

Muži většinou nejsou žádní romanopisci a textovky píšou účelné a bez skrytých významů. Vol tedy raději krátké sms s výstižným textem. Flirtování a humoru se přitom nevzdávej! Pokud ho neustále bombarduješ textovkami, bude si myslet, že nemáš nic jiného na práci.

3. Nedostatek zájmů

Muži mají rádi aktivní ženy, se kterými si mají o čem povídat. Nezapomínej proto na své kníčky, a to i když jsi zamilovaná až po uši. Mužům imponuje, když něco umíš, jsi do něčeho zapálená a dokážeš o tom mluvit klidně celé hodiny. Jsi pro ně tím výjimečná.

4. Dětská mluva

Uff, tak na tohle raději hned zapomeň. Není nic horšího než žvatlání a diblíkovství. Nešišlat a zapomenout na zdrobněliny – tohle opravdu žádný chlap neocení.

5. Majetnické sklony

Nech ho, aby se věnoval svým koníčkům, trávil čas s přáteli. Pokud zavětří, že ho chceš jen pro sebe a snažíš se ho odpoutat od dalších věcí, které má rád, vztah může rychle skončit.

6. Málo přátel

Muže zajímají ženy s bohatým společenským životem. Když máš hodně přátel, znamená to, že jsou kolem tebe lidé, kterým jsi milá a chtějí s tebou trávit čas, a naopak ty že nejsi sebestředná, dovedeš myslet na ostatní. Naopak ty, které žádné přátele nemají, je děsí. Bojí se, že budeš nárokovat všechen jeho volný čas. 

7. Pomlouvání ostatních žen

Drbeš-li často ostatní, říkáš tím o sobě, že ti zřejmě chybí sebevědomí. Je fajn vyjádřit svůj názor, ale nekonstruktivní kritika ho může odradit.

8. Královna dramatu

Pokud děláš z komára velblouda, tedy z maličkostí velký problém, pokud jsou tvoje reakce  přehnané, věz, že to žádný chlap neocení. Cení se naopak nadhled a pohodová povaha.

9. Příliš mnoho příliš brzy

Ačkoliv si myslíš, že je to ten pravý, vyplatí se netlačit příliš na pilu. Pokud bude na sebe cítit příliš velký tlak, může se vylekat. Pokud tě má rád, časem se určitě dočkáš všeho, o čem sníš.

10. Společné bydlení

Pozor! Neměli byste spolu začít bydlet příliš brzy. Na začátku vztahu se nejprve musíte „oťukat“, poznat se navzájem. Nic se nemá uspěchat a platí to i v tomto případě.

11. Paní šéfová

Muži nemají příliš rádi, když se jim příliš poroučí. Pokud máš pocit, že dělá hodně věcí špatně a je nutné jej „převychovat“, možná sis zvolila prostě špatného muže a je lepší ukončit vztah, ve kterém byste byli oba nešťastní.

12. Očekávání, že bude platit

Vždy se nabídni, že zaplatíš útratu, i když očekáváš, že tě pozve. Pokud bys ho vždy za sebe beze slova nechávala platit, mohl by si myslet, že ti jde jen o jeho peníze.

 Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
31. 07. 2015 kaberka Nebo (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 01. 2017 Horoskop Býk

Pokud dnes vyrážíš na cesty, buď velmi opatrná. Budeš narážet na samé nezodpovědné řidiče a zácpy. Rozhodně se připra... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist