Už nikdy zpackané první rande. S touhle strategií vše dopadne na jedničku

Proč před prvním rande nikdy svého ctitele nelustrovat na sociálních sítích? A jak moc je účinné, když vysypeš z rukávu pár dobře mířených lichotek? Připrav se, výuka profesionálního randění právě začíná!

prvni-rande-manual-1-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Konečně tě ten sympaťák, kterého potkáváš každé ráno v kavárně, nesměle pozval na dvojku? Že mu to ale trvalo! Jenže den D se nezadržitelně blíží, a tvůj pověstný ledový klid pomalu střídá panika. Tak jasně, že jsi nervózní, ale klid. Naučíme tě triky, díky kterým dostaveníčko proběhne bez komplikací, přičemž ti pan Božský bude doslova zobat z ruky. Jakých pravidel se držet?

Předchozí on-line debaty? Zakázáno

Co si budeme namlouvat, sociální sítě jsou největším zabijákem romantiky od vynálezu stahovacího spodního prádla. Co to má společného s tebou? Zapomeň na to, že ve virtuálním světě budeš svého ctitele hledat, pátrat po informacích, nebo ho žádat o přátelství! Nech si své triumfy, zbraně i témata k rozhovoru až na osobní setkání. Jedině tak pro něj zůstaneš tajemná a vzrušující! Zkrátka a dobře, žádná komunikace předem. Vezmeš si to k srdci?

Ukaž, že si věříš. Zdravě

I řeč těla dokáže neuvěřitelně zamíchat kartami. Pokud se na místo určení dostaví shrbená slečna, která by se nejraději zavrtala do země, její nezdar je téměř stoprocentní. Tudy cesta nevede! Správně je to takhle: narovnat se, vypnout hruď a nahodit sexy úsměv. I kdyby měl tvůj společník to nejdelší vedení ze všech, okamžitě vycítí, že si věříš. A to je lákadlo na muže jako hrom!

Zůstaň něžnou květinou. Za všech okolností

Další radu má americký vztahový kouč i autor publikací o randění Alex Carter. Tenhle odborník je toho názoru, že žena by nikdy neměla dávat přehnaně najevo svou emancipovanost a samostatnost. Jako my chápeme, že dokážeš za pár minut vyměnit píchlé kolo u auta, přivrtáš do zdi obraz a přeladíš satelit, jenže své super schopnosti si zatím nech jen pro sebe. Málokterý muž přivítá po svém boku bytost, která chlapa k životu vlastně vůbec nepotřebuje. Alespoň tak praví výše zmíněný guru specializující se na lásku!

O svých ex jen dobře

Ačkoli se experti domnívají, že na první schůzce je kardinální chybou mluvit o svých předešlých a neúspěšných svazcích, malou výjimku tohle pravidlo dozajista má. Pokud náhodou dojde řeč na bývalé partnery, nestěžuj si na ně. Hovoř o nich zásadně v dobrém, protože tvůj nový objev tě pak uvidí v tom nejlepším možném světle. Koneckonců, jsi přece ta hodná, která i přes prožitý milostný karambol nemá důvod na svého ex házet špínu…

Zázračná moc lichotky

Německý vztahový kouč Clemens Beöthy, který u našich sousedů patří mezi „špičky v oboru“, tvrdí, že ego silnějšího pohlaví potřebuje pochvaly stejně často, jako „prase drbání“. Dobře mířená lichotka prý v každém muži rozproudí krev, což přinese jenom ovoce. Jak by to mělo vypadat v praxi? Vychytej vhodný okamžik a vypusť do éteru chvalozpěvy dle svého uvážení. Vyzdvihnout můžeš jeho bicepsy, všeobecný přehled, lásku ke zvířatům nebo zapálenost v zaměstnání. Vždycky se něco najde!

Co na tenhle randící manuál říkáš? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, těšíme se na příspěvky. Teď už zbývá jediné, nalíčit se a vyrazit. Pokud ti schází inspirace, najdeš ji ve videu!

Foto: Shutterstock.com

7.12.2018 4:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist