Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 výhod, které přináší život bez chlapa. Tohle ti zadané závidí!

5 výhod, které přináší život bez chlapa. Tohle ti zadané závidí!

5 výhod, které přináší život bez chlapa. Tohle ti zadané závidí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 06. 2016

Léto je tu a ty jsi sama? Není nikdo, s kým bys mohla vyrazit na romantický víkend nebo uspořádat piknik v přírodě? Neměj depku, náhodou si můžeš pískat! Tady je 5 věcí, které si užíváš plnými doušky - a právě o nich se může zadaným ženám jenom zdát!

Už delší dobu nemáš partnera, a proto posloucháš dotěrné poznámky rodičů, že vnoučete se asi nedočkají, a neustále čelíš soucitným pohledům čerstvě zamilovaných kamarádek. Sice nejsi žádná citlivka, ale občas přijdou chvíle, kdy ti samota trochu leze krkem. Dřív než zase přijde „slabá minutka“, mrkni, o jaké výhody bys s chlapem po boku okamžitě přišla. Smutek tě hned přejde!

1. Bavíš se bez výčitek

Že v nejlepším se má přestat? To určitě vymyslel někdo, na koho doma čekal žárlivý protějšek! Tohle se tě netýká. Můžeš v klidu tancovat až do rána a mluvit bez pocitu viny s tím hezkým týpkem, co si k tobě přisedl a vypráví ti neuvěřitelně vtipné historky. Když to lehce přeženeš s alkoholem (stane se), není třeba po návratu předstírat, že chodíš rovně, ani kamuflovat flek od vína na tričku. Máš naprostou svobodu a nikdo ti do toho nežvaní!

2. Jaký si to uděláš, takový to máš

Koš se špinavým prádlem už praská ve švech a ve dřezu je nádobí ještě ze včerejší snídaně. Komu to vadí? Nemáš náladu uklízet, takže se vyvalíš k televizi, otevřeš brambůrky a nemusíš dělat NIC. Kromě toho ti nikdo nepřepíná programy a nekritizuje, že sleduješ přeslazenou telenovelu nebo vědomostní soutěž. U telky s klidem usneš a žádný „pan Zodpovědný“ nehudruje, že několik hodin běžela zbytečně.

3. Pracuješ na 110 %

Dostala jsi v práci super nápad na nový projekt, a protože tě to chytlo, sedíš u počítače až do půlnoci. Proč taky ne? Nic ti nebrání, aby se tvoje kreativita rozjela na maximum! Žádný dotčený chlapík ti totiž nevolá každou hodinu a neotravuje tě s dotazy, kdy konečně přijdeš domů a co bude k večeři. Jo a peníze za přesčas utratíš výhradně pro sebe. Kdeže mají ty nádherné lodičky?

4. Vybíráš si přátele podle svého

Tvoje parta kamarádů je pěkná všehochuť. Jeden rád paří, druhý je lenoch, další zase trochu klevetí. No a? Ať jsou, jací jsou! Vídáš se s nimi, kdy jen chceš - a nemusíš poslouchat výčitky, že ti jdou špatným příkladem. Jen si vzpomeň na tvého ex, který pořád upozorňoval, že si s nimi nemá co říct, a prosil tě, ať nikoho z nich nezveš na návštěvu. Ruku na srdce, tohle ti asi nechybí, co?

5. Vaříš, co ti chutná

Nedělní svíčková, koprovka nebo knedlo zelo? Uf! Tohle už po tobě naštěstí nikdo nechce! Ty hodiny, které jsi trávila po lokty v omáčce, jsou definitivně pryč a ty si teď s chutí dopřáváš samé zdravé mňamky (až na ty občasné hříchy u televize). Není se co divit, že když se postavíš k plotně, vypadáš u toho jako dáma ve videu! Jó, když tě něco baví, na výsledku je to hned poznat…

Souhlasíš, že tohle jsou zatraceně velké výhody single života? Napadají tě ještě nějaké? Napiš nám je do diskuze pod článkem, budeme se těšit příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
28. 07. 2016 Z .. (reakcí: 0)
30. 06. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
30. 06. 2016 jancaand .. (reakcí: 0)
28. 06. 2016 Bobina1 - (reakcí: 1)
28. 06. 2016 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
28. 06. 2016 stana1 - (reakcí: 0)
27. 06. 2016 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

25. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Máš pocit, že poslední dny je toho na tebe až příliš? Nestíháš, bolí tě často hlava a cítíš se unavená? Za všechno mů... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist