Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle karet

Týden bude ve znamení rozchodů i nových lásek

I když jsou před námi Vánoce, nebo možná právě proto, budou se dost řešit vztahy. O rozchody, ale také o nové lásky, nebude nouze. S přicházejícím koncem roku se dořeší celá řada záležitostí a přichází i příležitosti zcela nové. Jak na tom budeš zrovna ty? To si přečti v našich horoskopech na tento týden.

Beran (21.3. – 20.4.)

Očekávej velmi příjemné dny, které poběží v přirozeném rytmu bez extrémů a výkyvů. Pozvání na oslavu nebo firemní večírek ti vykouzlí malou vrásku na čele a to jen proto, že se nebudeš umět rozhodnout, co si vzít na sebe. Můžeme tě uklidnit, ať si oblékneš cokoliv, budeš kouzelná. Pokud jsi nezadaná, seznámíš se s velmi zajímavým mužem, který by mohl v tvém srdci probudit oheň a lásku.

Býk (21.4. – 21.5.)

Vztahy se ještě stále nebudou vyvíjet podle tvých představ, pokud očekáváš, že tvá platonická láska udělá první krok, raději na to zapomeň. Vůbec totiž netuší, jaké city k němu chováš, seber odvahu a pozvi ho na kafe, ale zatím mu své srdce ještě neotvírej, mohl by se vyděsit, začni hezky pozvolna a on se chytne sám. Zjistí, že jsi okouzlující a skvělá žena.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nádherné dny plné lásky, radosti a pohody ti rozhodně nikdo a nic nesebere. Jsou tady totiž jen a jen pro tebe. Využij tyto příznivé energie a zharmonizuj všechno, co jsi v minulosti nezvládla. Podaří se ti usmířit rozhádané přátelé, kolegy v práci a také probudíš v sobě jiskru a vášeň. Cokoliv se rozhodneš uskutečnit a zrealizovat, bude mít úspěch, tak šup – do toho!

Rak (22.6. – 22.7.)

Drobné znepokojení a mrzutosti z povinností, které máš nejen v práci, ale také doma, v tobě prohloubí pocit, že neděláš nic jiného, než od rána do večera pracuješ. Vydrž, také na tebe čeká zasloužený odpočinek. Nenechávej veškerou práci jen na sobě a rozděl ji také mezi ostatní, většina z nich využívá tvoji dobrou povahu a jen přihlíží, jak kmitáš. Místo vztekání zaúkoluj ostatní a máš vyhráno, získáš čas na odpočinek a relax.

Lev (23.7. – 22.8.)

Ať se děje cokoliv, tebe se zmatek a chaos vůbec netýká. Budeš mít dostatek síly a energie zvládnout i ty nejnáročnější úkoly a plány. Pokud tě přeci jen přepadne pochybnost, že nebudeš stíhat, tak se zastav a rozhlédni se kolem sebe, máš tam přítele, který ti je ochotný kdykoliv přispěchat na pomoc. Není to žádný nezodpovědný mladíček, ale zralý a moudrý muž, od kterého se můžeš také ledacos přiučit.

Panna (23.8. – 22.9.)

Na cestě k tobě je zpráva, která tě potěší, v zaměstnání tě mohou povýšit nebo se dozvíš, že projekt, o který jsi tolik stála, je tvůj. Dostáváš příležitost ukázat svůj talent, nemusíš se bát, všechno bez problémů zvládneš a finanční ocenění je jisté. Pokud se chystáš na důležitou schůzku, navážeš velmi důležité kontakty a získáš tak mnoho potřebných informací k další práci nebo osobnímu životu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Ve vztazích to trošku zaskřípe, uvědomíš si, že chování tvého partnera již nechceš sdílet a velmi vážně začneš přemýšlet o rozchodu. Když si ujasníš všechna pro a proti, s naprosto chladnou hlavou mu sdělíš, že nejsi šťastná a domluvíš se s ním na řešení. Pokud tě opravdu miluje, zamyslí se a pochopí, že sama vztah udržovat nemůžeš. V opačném případě si v klidu sbalíš kufr a odejdeš, někdy je odluka dobrá volba, nespěchej a věnuj tento čas jen sama sobě.

Štír (24.10. – 22.11.)

Přichází k tobě nové možnosti. Problémy či starosti, které tě až doposud trápily, se zmírňují a pomalu a jistě odchází pryč. Můžeš očekávat zlepšení nejen na pracovišti, ale také ve vztazích, kterým se nedařilo nalézt společnou řeč. Pokud jsi toužila po krátké dovolené, můžeš si být jistá, že vyjde a ty získáš zpět tolik potřebnou rovnováhu a novou energii. Pozvání na večírek rozhodně neodmítej, budeš se skvěle bavit!

Střelec (23.11. – 21.12.)

Všechno máš ve svých rukou, podaří se ti zrealizovat téměř nemožné v práci i doma. Vztahy, které již dávno nefungují, naleznou společnou řeč a ty navrhneš partnerovi s naprosto čistou hlavou rozchod. Uvědomíš si, že si již nemáte co nabídnout a dát. Oběma se uleví a pro tebe to znamená příchod nové lásky, kterou jsi dávno milovala, a právě díky současnému partnerovi jste nemohli být spolu.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Všechno, co jsi v minulosti nedořešila, ať již v práci nebo vztazích, budeš okolnostmi přinucená dokončit. Z počátku ti moc do zpěvu nebude, ale nakonec vezmeš otěže do svých rukou a překážky, které tě brzdily, zvládneš odstranit. Důležité je, abys byla v klidu a nenechala se ovlivnit lidmi kolem sebe, mohou ti totiž tvá rozhodnutí rozmlouvat. Důvěřuj především sobě a jednej, pak zvládneš nemožné, pokud se chystáš požádat o vyšší plat, vydrž, teď není vhodná doba a šéf by tě dost rázně odmítl.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Dostáváš příležitost ukončit všechno, co ti v tvém životě překáží, neslouží a nepřináší radost. Když uděláš tlustou čáru za minulostí a rozhodneš se změnit zaběhnuté vzorce chování, zjistíš, že máš mnohem více síly a energie. Což se týká nejen pracovního, ale také osobního života. Můžeš si být jistá, že všechno, co nyní uděláš, bude mít velmi příznivý vliv na tvoji budoucnost, neboj se toho a jdi do změn!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Skvělé pocity z dobře vykonané práce v tobě probudí touhu dokázat víc. Můžeš si být jistá, že tvé plány se ti podaří zrealizovat a budou mít velmi příznivý vliv na tvůj budoucí život. Nic pro tebe není nemožné a jakoukoliv překážku pokládáš za výzvu. Dokonce rodina tvé plány schválí a ty se můžeš těšit na všestrannou podporu a pomoc.

Foto zdroj: Shutterstock.com

19.12.2016 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist