Předstírání orgasmu? Umí to i muži

Předstírání orgasmu? Kdo je bez viny, ať hodí kamenem! Jednou, dvakrát, třikrát, pokaždé? I když se o tom nemluví, v některých státech světa je tahle komedie úplně normální! Jak v testu dopadly Češky?

predstirani-orgaasmu-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Vzdychání na celé kolo, smyslné svíjení těla doprovázené slovy jako: „Ach, bože, ano, pokračuj!“ Milence to pěkně rozpálí a navíc má pocit, že je nadsamec. Dá se tohle nazvat milosrdnou lží, nebo už je to přes čáru?

Lež jak věž vede k záletům

Co si budeme vykládat, všechno souvisí se vším. Čím víc lhářky předstírají orgasmus, tím větší je pravděpodobnost, že byly tomu svému nevěrné. A jestli ne dosud, tak se o tom, jestli je v sousedství tráva zelenější, přesvědčí co nevidět. Tenhle verdikt přinesla studie zveřejněná v magazínu Archives of Sexual Behavior. Naopak čím víc prý žena zažije skutečných orgasmů (na domácí půdě), tím méně ji partner podvádí. Myslíš, že na téhle informaci je aspoň kapka pravdy? Buď jak buď, herečky jsou všude.

Statistika postelové prolhanosti

Obecně vzato největší kandidátky na Oskara jsou Francouzky. Ty mají na svědomí 49 % nahraných vyvrcholení. O kousek dál, v Itálii, to s pravdou taky není žádná sláva. 46 % milenek si hraje na Nicole Kidman.

Ani Španělky nejsou v tomhle směru bílé jako lilie, orgasmus filmuje 40 % holek, které si zakřičí čistě pro efekt. Špatné světlo dopadá i na Němky. 42 % z nich jen dělá, že je na vrcholu blaha. Anglie je na tom o chlup lépe, tedy 41 % ženských nahraných orgasmů.

Ovšem aby nebyly za lhářky jen Evropanky, je nutné poukázat i na USA – 44 % ukecaných. Že by to byla nějaká nová móda a způsob, jak se vlk nažere a koza zůstane celá? Ani Češky nejsou z obliga.

České ložnice pod drobnohledem

Díky celorepublikovému výzkumu sexuálního chování, který realizovala společnost STEM/MARK ve spolupráci s pražským Sexuologickým ústavem, se s jistotou ví, jak vypadá místní erotika. Ortel? Mohlo být hůř!

49 % českých milenek předstírá pouze výjimečně. 33 % jich přísahá, že by něco takového nikdy neudělalo. 15 % českých holek v tomhle ohledu hraje opakovaně a rádo. Říkáš si, že by se měly stydět? Ještě zadrž, tahle mistrná mystifikace rozhodně není záležitostí pouze žen. To je teda gól!

I chlapi občas bez výčitek poupraví pravdu k obrazu svému. Zní to šíleně, ale je to tak. Celá 2 % chlápků dělají, že jako jo, ale orgasmus jen předstírají. Jistý si tak nemůže být vůbec nikdo. 43 % tuzemaček si myslí, že jejich kluk vyvrcholení nefilmuje, ale 4 % žen jsou přesvědčena o hereckých kvalitách svého milence. Tak to je drsná pravda na český způsob. No, ani ten sex už není, co býval… Kam ten svět spěje!

Čtěte také: 

Co na to říkají čtenáři a čtenářky?

„Předstírala jsem orgasmus párkrát, ale většinou to byly jen jednorázovky na jednu noc. Se stálým partnerem nepředstírám. Když ho nedosáhnu, tak o tom prostě ví. Nechci mu hrát divadlo, aby byl spokojený a myslel si, že uspokojil i mě, když to není pravda. Jen ať se snaží,“ směje se třicetiletá Katka.

„Orgasmu dosáhnu nejlépe autoerotikou, s partnerem mi to prostě trvá dlouho, tak mu sehraju divadélko, a když si jdu dát sprchu, jeho dílo dokončím. Netuší o tom a je spokojený a já pak taky,“ přiznává Tereza (35 let).

„Předstírání orgasmu u chlapa? To jde? A jak?“ nechápe Petr (25 let).

Nepředstírám, mám sex rád a umím si ho užít tak, abych vždycky dosáhnul vyvrcholení,“ říká Dan (38 let). „Ale poznám, když to dělá má žena a nesnáším to. Nechápu, proč si ženy myslí, že bychom pravdu neunesli.“

„Já jsem párkrát předstíral,“ přiznal Jirka (30 let). „Má přítelkyně je snad až nymfomanka a to se nedá zvládnout.“

Že jsou ženy přebornice v hlasovém projevu? Kdyby sis v tomhle videu přehrála jen zvuk a nedívala se na obraz, co by sis o téhle holce myslela? Určitě bys hádala jinou činnost, u které se takhle vzdychá… No jo, ti chlapi to mají někdy vážně těžký…

3.7.2023 2:00| autor: Lucie Feiková | zdroj: magazín Archives of Sexual Behavior, Sexuologický ústav Praha, společnost STEM/MARK

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist