Workshop s Gábinou

S Gábinou jsem se seznámila na dance workshopu. Byly prázdniny, obě jsme se ocitly na neznámém místě mezi neznámými lidmi a obě jsme si padly vzájemně do oka. Vykání vzalo za své už o první přestávce a já čím dál tím víc cítila, že Gábina by mohla být ta pravá. Při každém byť jen letmém dotyku Gábinina těla mnou projel vždycky doslova malý výboj.

Bylo jedno, jestli jsme se srazily u automatu na kávu, ve frontě na WC v průběhu krátké přestávky anebo kdekoli jinde. Musím se přiznat, že většina těchto mikrodoteků byla mnou záměrně zinscenována. Po týdnu stráveném na workshopu jsem byla přesvědčená o tom, že jsem našla kouzelné stvoření, které nemůže z mého života jen tak odejít. Gábinu jsem pozvala ještě před závěrečným rozloučením na příští víkend k sobě.

Celý týden jsem jen doufala, že neodmítne a přijede. Asi dvakrát už jsem to během týdne nemohla vydržet a zavolala jí, abych se ujistila, že mé pozvání neodmítne. Ale do poslední chvíle jsem stejně nevěděla, jestli opravdu přijede. Nadešel pátek a Gábina stála u dveří. K mému překvapení kromě dámské tašky držela i růži – jednu, rudou a nádhernou. „Ta je pro tebe“ řekla hned ve dveřích a políbila mě tak, že se nedalo pochybovat o tom, že ani já jí nejsem lhostejná. „Možná na mě myslela celý ten týden stejně intenzivně, jako já na ni,“ pomyslela jsem si.

článek

Chemie nového vztahu, v téhle chvíli snad spíš zatím poblouznění a omámení, začala rozehrávat všechny mé nejbujnější představy o mém prvním sexu s Gábinou. S myšlenkami na tuhle chvíli jsem dennodenně usínala každý den celý týden a teď je ta chvíle tady! Sotva jsme za sebou stihly zavřít dveře, položila za ně její tašku. Políbila jsem růži, kterou jsem od Gábiny dostala při uvítání, tak, jako by to byly Gábininy rty a pak už jsem se rozhodla líbat jen a jen Gábinu. Ta měla na sobě bílou upnutou košili a její rozepnuté knoflíčky ukazovaly přesně tolik, aby mou fantazii vydráždily společně s jejím výstřihem do nepředstavitelných obrátek. Na tohle dobrodružství by tedy mnohým nestačila vlastní fantazie a já tu teď měla Gábinu před sebou! Snažila jsem se dýchat zhluboka, abych se uklidnila, ale nešlo to. Už se to stejně nedalo dýl zadržovat.

Knoflíčky její košile jsem začala rozepínat s neskrývanou dychtivostí. Svízelnou cestu do jejích kalhotek mi v dokonalé souhře okamžitě usnadnila, obepnuté rifle si sundala sama. To vlhko a teplo uvnitř by se dalo krájet. Útočištěm našich vášní se stala pohovka v obývacím pokoji, byla nejblíž. Jednou rukou jsem jí rozepnula podprsenku, ze které se doslova vyhoupla krásná plná ňadra s tvrdnoucími krásně růžovými bradavkami. Polaskala jsem je jen zběžně rukama, protože jsem toužila se mezi ty krásný čtyřky ponořit celým svým obličejem. Jakmile jsem to udělala, a nasála její nádhernou vůni, vůni jejího dokonale hladkého ženského těla ve směsici s touhou a vzrušením, rozdráždilo mě to natolik, že jsem Gábinu povalila na pohovku, kde jsem se na ni bez dalšího bez otálení vrhla.

článek

Dováděla mě doslova k šílenství, když svými něžnými prstíky střídavě zajížděla do mých vlasů a střídavě se jimi snažila dostat pod mé tričko, aby mi ho mohla přetáhnout přes hlavu. Nemohla jsem ji přestat líbat. Polibky jejích rtů byly sladší a něžnější než cokoli, co jsem dosud ochutnala. Pak vzala mou ruku do své a pomaličku s ní sjížděla dolů k své sladké růžové štěrbince a polohlasem mi pošeptala do ucha: „Taky už jsem se nemohla dočkat.“ To už moje prsty nahmatávaly ten rozkošně měkký a přitom tuhnoucí hrbolek slasti uvnitř jejího krásného rozechvělého těla. Její ňadra nespoutaná podprsenkou ani mýma rukama se volně pohupovala v rytmu zásunů mých prstů do jejího horkého lůna. Pozorovala jsem její bradavky, jak začínají stále víc a víc vystupovat z těch krásných koláčů jejích bohatých ňader. Bože, jak ta je šťavnatá, pomyslela jsem, si ale to už se Gábina začala prohýbat jako luk a nejdřív slabě, ale pak už stále víc a víc přidávala na hlase a vykřikovala na mě: „Jo, jo, to je ono, chci to, nepřestávej“. Z její extáze se mi točila hlava a já nevěděla, jestli je to jen sen anebo se to doopravdy stalo.

Když jsme pak spolu ležely, objaly jsme se a já usínala blaženě, doslova jako chlap, který nemá co řešit a všechny jeho údy už mu poklesly, poté co našla jeho touha naplnění v náruči náruživé milenky. Ráno po společném probuzení mě Gábina trochu nesměle a trochu nedočkavě požádala, abych jí znovu trošku projela její štěrbinku prsty a udělala jí to zase tak dokonale, jako včera, kdy to mezi námi vlastně všechno začalo.

Foto zdroj: profimedia.cz

17.9.2013 12:00| autor: Vanesa Meyer

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist