Sexuální fantazie v reálu. Kdy to funguje a kdy ne?

Hříšné představy jsou hnacím motorem milování. A od myšlence pak není daleko k činu. Jenže realizovat se vyplatí jen některé erotické touhy, o těch ostatní je lepší nadále jen snít.

4 erotické fantazie, které můžete vyzkoušet

Sex na veřejnosti

Příklad touhy po zakázaném ovoci, která se dá při troše šikovnosti celkem bez problémů zrealizovat. Samozřejmě je lepší si vše předem trochu naplánovat a milování se oddávat pokud možno aspoň s nějakými svršky na sobě.

Hra na…

…sestřičku, kurtizánu, letušku, prostě na cokoliv. I jí se můžete celkem v klidu oddávat, dokážete-li si odpustit poněkud neerotické hihňání. Je to celkem snadný způsob, jak okořenit milování, které se pomalu stává rutinou.

Pouta

Hra na Základní instinkt nemusí nutně končit sekáčkem na led. Pro poutání k posteli je lepší použít šátek, který se dá snadno rozvázat. Poslední dobou se množí případy, kdy spoutanou milenku z osidel vysvobodili až přivolaní hasiči či strážníci, klíček se totiž kamsi zakutálel…

Plácání

Romantika je sice celkem fajn, ale občas je na místě trošku „přitlačit“. Držte se ale raději pravidla: Méně násilí a více hravosti.

články

4 fantazie, které nefungují

Trojka

Každá fantazie, která vyžaduje o jedno tělo navíc, může skončit totálním fiaskem. Největším problémem bývá žárlivost, a proto se nedoporučuje pouštět se do trojky především zamilovaným párům.

Erotické video

Tajně si sice představujeme, že vypadáme zrovna tak sexy jako herci ve filmu, jenže opak je bohužel pravdou. Pravý vášnivý sex je totiž jaksi upocený, uřvaný a často plný nedůstojných či nelichotivých pozic. Zhlédnutí vašeho milování na videu může proto znamenat destrukci ega.

Sex s nedovolenou osobou

V erotických fantaziích často vystupují lidé, s nimiž je milování takřka zakázané, například šéf či nejlepší kamarád manžela. V reálu takový sex ale končí velkými výčitkami svědomí a ani samotné milování většinou není takové jako v představách.

Sex s neznámým

Takzvaný one night stand je obvykle důsledkem nezřízeného požití alkoholu a málokdy končí orgasmem. Ten druhý se o vás většinou vůbec nezajímá, nehledě k tomu, že vše může mít i dlouhodobější následky, pokud nepoužijete kondom.

 
Foto: Profimedia.cz
31.1.2014 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist