Taneční soustředění

Tanec byl mou vášní už odmalička. Vždy jsem snila o tom, že se jednou stanu uznávanou tanečnicí, budu dělat choreografii pro známé hvězdy a taneční svět mi bude klečet u nohou. Tou dobou jsem tancovala v jedné známé taneční skupině. Patřila jsem mezi jedny z nejlepších tanečnic, a tak jsem jezdila na všechny pořádané soutěže a soustředění.

Ten rok jsme měli mít dvoutýdenní soustředění v Německu. Moc jsem se těšila. Jelikož nás na soustředěních vždy navštěvovali uznávaní choreografové, od kterých jsme pochytili nové styly, nové prvky a techniku, byla jsem nesmírně zvědavá, kdo nás překvapí tentokrát. Cesta byla dlouhá a únavná. Jelikož v dopravních prostředcích nezamhouřím oko, byla pro mě opravdu nekonečná. Když jsme konečně dorazili do cíle, nevěřila jsem tomu. Nejradši bych zalezla do postele a prospala celý den a celou noc. Ovšem cesta byla záměrně naplánována tak, abychom dorazili ráno a odpoledne mohli mít první trénink. Po rychlém ubytování následoval výživný oběd, po němž jsem nabrala trochu sil na blížící se náročné hodiny.

Bližili jsme se do centra Hamburgu, druhého největšího města v Německu, známého hlavně pro své přístavy. Když jsme dorazili do taneční školy, uvítal nás majitel, jenž nás seznámil s místnostmi, kde budeme následující dny trénovat. Taneční škola byla obrovská, skrývala velké množství tanečních sálů, kde se vyučovalo několik tanečních stylů. Nás měl vyučovat jeden z nejlepších hip-hopových choreografů, jak nám oznámil majitel školy. Odebrali jsme se do tanečního sálu č. 4 a čekali. Po necelých deseti minutách vstoupil do sálu asi 30-ti letý mladík v tílku, jak jinak než s čepicí na hlavě a sluchátky na uších. Předem se omluvil, že jde pozdě s tím, že už se to víckrát nestane. To kouzlo, co měl v očích bylo neuvěřitelné. Na mém obličeji se sám od sebe vykouzlil úsměv, který tam zůstal po zbytek hodin. Jens, ovšem nikdo mu neříkal jinak než Jay, jak se nám představil okouzlující choreograf, nás seznámil s budoucí choreografíí. Nemohla jsem z něj spustit oči. Jednodušše a stručně. Miluji muže, co umí tancovat. Vždy jsem pro ně měla slabost. A tenhle? Ten patřil mezi TOP.

článek

Sestava byla náročná, objevovaly se v ní prvky, se kterými jsme se nikdy předtím nesetkali a musím říct, že byla opravdu dřina, se je naučit. Po tréninku nám Jay oznámil, že se budeme setkávat po dobu celého týdne. Radostí mi poskočilo srdce. Nejradši bych v té tělocvičně strávila i noc, jen abych byla po jeho boku. Chovala jsem se jako 15-ti letá puberťačka, ale nějak jsem to nemohla ovlivnit. Následující den jsem zjistila, že nejsem jediná komu se Jay líbí, holky se kolem něj slítávaly jak nenasytné mouchy jen, aby získaly jeho pozornost. Tohle chování bylo vždy proti mým zásadám, nikdy jsem nepatřila do skupiny těchto lidí.

Čtvrtý den jsme měli po dopoledním tréninku jako vždy přestávku na oběd. Ten den jsem nějak nestíhala, musela jsem si dát rychlou sprchu a převléct se do čistých šatů.  Řekla jsem mé kamarádce Soni, ať jde napřed, že dojdu. Když jsem spěchala na ubytovnu, zjistila jsem, že nemám telefon. Musela jsem ho nechat na tréninku. Vracela jsem se s nechutí do sálu a viděla Jaye, jak trénuje novou choreografii. Stála jsem mezi dveřmi jako přilepená a nemohla z něj odtrhnout oči. Když mě uviděl, bylo mi trapně. Řekla jsem, že jsem zapomněla telefon a měla v plánu rychle zmizet. On mě však nenechal. Nějakým zázrakem jsme se dali do řeči. Byl překvapen, že umím německy, neboť se všemi do té doby mluvil anglicky. Po chvíli mi nabídl, jestli bych si ním nezašla na oběd. Nadšeně jsem souhlasila. Ten svůj už bych stejně asi nestihla. Strávili jsme spolu necelou hodinku, skvěle si popovídali a následující trénink byl pro mě jako znovuzrození. Nikdo o tom nevěděl, jen moje kamarádka Soňa. Všechny ostatní kolem něj lítaly jako slepice a na to jsem opravdu neměla náladu. Jay však při odchodu využil situace, protáhl se kolem mě, strčil mi do bundy lísteček a s mrknutím opouštěl budovu, aniž by si toho někdo všimnul. Na lístečku bylo jeho číslo.

článek

Ještě ten večer jsme si domluvili schůzku a strávili spolu nádherný večer. Čím víc jsem ho poznávala, tím víc se mi líbil. Vzájemné sympatie vzaly za své a já zanedlouho seděla u něj v bytě. Měl ho stylově vybavený, moderně zařízený, barvy v jemných tónech, opravdu jsem se tam cítila jako doma. Když si sedl vedle mě, prohlábl mi vlasy, naskočila mi husí kůže. Tenhle moment jsem si představovala snad od první chvíle, co jsem ho spatřila. Začali jsme se vášnivě líbat, jeho jazyk si hrál s mým, jemně mi cucal lalůček u ucha a já cítila, jak mu taji v náručí. Dotýkala jsem se jeho vypracovaných ramenou a líbala ho na bradavkách. Přišla jsem si u něj jako malá holčička, tak bezbranná a plachá, úplně pod jeho kontrolou.

Cítila jsem, jak je vzrušený a nemohla se dočkat okamžiku až to vzrušení ucítím uvnitř. Jay mi sundal kalhotky a laskal mě jazykem jako nikdo předtím. Vychutnával si mě tak dlouho, že jsem ho sama musela odtáhnout a přejít k akci. Nasedla jsem na něj, byl tak hluboko, cítila jsem, jakoby se spojily všechny naše části těla, bylo to neuvěřitelné. V pravidelném rytmu jsem zajížděla jak nejhlouběji to šlo zároveň si pohrávala s jeho jazykem. Věděla jsem, že zanedlouho přijde mé vyvrcholení, ale záměrně jsem jej oddalovala. Nechtěla jsem, aby ta chvílie skončila, zároveň jsem čekala na něj. Bylo by příjemné dosáhnout orgasmu ve stejný okamžik. Burcovala jsem ho slovními hříčkami k akci a rajtovala jako zběsilá. Když se Jay blížil k osudné chvíli, věděla jsem, že teď přichází i můj čas. Oba jsme vzrušeně vykřikli v mohutném orgasmu. Ležela jsem vedle něj schoulená do klubíčka, hrála si s jeho ušním lalůčkem, líbala ho a cítila se nádherně. Oba jsme se na sebe usmáli a věděli jsme, že to nebylo naposled, co tady takhle ležíme. A taky, že nebylo. S Jayem jsme spolu už 4 roky a naše milostné hrátky jsou čím dál víc odvážnější a dobrodružnější.

Foto zdroj: profimedia.cz

19.9.2013 12:00| autor: Laura

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist