Slavné maminky dvojčat: Dvojí radost, dvojí starost

Bohaté americké celebrity si mohou dovolit pomocnou ruku na hlídání i chod domácnosti, ale každá se samozřejmě snaží být tou nejlepší matkou. Pojďme se podívat, jak slavné maminky zvládly příchod dvou ratolestí najednou.

Herečka Jennifer Lopez přiznává, že jí dvojčata Max a Emme (3) zachránila manželství s Markem Anthonym. „Než přišly děti na svět, procházeli jsme krizí. Dvojčata nás posílila. Hádáme se pořád, ale oba dobře víme, že jsme tady nakonec hlavně pro naše úžasné děti, které nás potřebují,“ vysvětlila hollywoodská kráska, která navíc před otěhotněním bojovala několik let s depresí. „Nechtěla jsem nikým mluvit, nechtělo se mi nic dělat. Děti mě z toho vysvobodily,“ svěřila se.


Naopak poporodní deprese potrápila zpěvačku Céline Dion, která před čtyřmi měsíci přivedla na svět Nelsona a Eddyho. „V prvních dnech po porodu jsem byla trochu mimo. Neměla jsem chuť k jídlu a chvílemi jsem byla jako bez života,“ popsala své pocity slavná Kanaďanka. S jednovaječnými dvojčaty ale zažívá i veselé chvilky. „Třeba když je oba kojím a jeden si prdne, druhý si říhne…“ Šestinedělí strávila Céline doslova v pyžamu. Nejraději by doma chodila nahoře bez. „Mojí největší starostí je, abych měla prsa neustále připravená k pohotovému kojení,“ prohlásila.

Dvojčata Vivienne Marcheline a Knox Leon (2,5) smyslné Angeliny Jolie a hollywoodského hezouna Brada Pitta patří k těm nejostřeji sledovaným a také k nejvíce vydělávajícím. Hned krátce po svém narození získala pro charitu 14 milionů dolarů – tuto rekordní sumu zaplatily magazíny People a Hello! za jejich exkluzivní fotografie. Narození dvojčat do rodiny se čtyřmi malými dětmi snad vždycky přináší perné chvilky, což potvrdila i šťastná maminka Angelina: „Je to chaos! Ale zvládáme to a je nám spolu krásně.“


O fotografie dvojčat neméně slavné herečky Julie Roberts se média nepřetrhla. Nezapomenutelná Pretty Woman je nicméně poskytla magazínu People sama od sebe a zadarmo. Doufala, že se tím novináři dostatečně nakrmí a nebudou jí narušovat soukromí dotěrným chováním. „Už se nikdy nebudu nudit,“ věděla Julia hned poté, co se Hazel Patricia a Phinnaeus Walter (6) narodili. „S manželem si často říkáme, co jsme vlastně celé ty roky předtím dělali? Vždyť jsme museli mít tolik volného času!


Mateřství herečky Sarah Jessiky Parker je výjimečné tím, že její dvojčata Marion Loretta Elwell a Tabitha Hodge (1,5) odnosila a porodila náhradní matka. Hvězda známá ze seriálu Sex ve městě si děti přála řadu let, ale přirozenou cestou to prostě nešlo. „Je to naprosto ohromující zkušenost. Vím, že spousta pracujících matek to zvládá mnohem lépe než já a s menší podporou, než mám já. Takže si o sobě nemyslím, že jsem nějaký šampion. Ale snažím se, jak to jen jde,“ nechala se slyšet Sarah Jessica.

8.3.2011 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist